Apeiginės folkloro grupės „Kulgrinda“ vadovė, Lietuvos Romuvos Krivė Inija Trinkūnienė Romuvos kaime (Dvarciškėse, Švenčionių r.) pasakoja apie daugybę metų kasmet rengiamas Ramuvos stovyklas skirtas mūsų protėvių dvasinio paveldo palaikymui ir jaunosios kartos ugdymui.
Šiemet rugpjūčio 10–16 dienomis Lietuvos ramuvų sąjungos surengta jaunimo etnokultūros stovyklą buvo skirta Marijos Gimbutienės metams. Stovyklos dalyviai susipažino su žymios archeomitologės M. Gimbutienės veikla, jos tyrimų duomenimis, gilinosi į Deivės Motinos vaizdinį, išlikusį mūsų etnokultūriniame pavelde.
Su I. Trinkūniene kalba Alkas.lt vyr. redaktorius Jonas Vaiškūnas.
Brangieji Krive – Inija ir Vaidila – JOnai, išklausius Jūsų bendravimą, matau nuveiktą didelį tautinio palikimo puoselėtojų nuveiktą darbą. Gaila, Amžinybėn per anksti iškeliavo Krivis JOnas , kurio veikla ir siekiai ėjo link DVASINIO AUKLĖJIMO IR TAUTIŠKO SENOJO TIKĖJIMO IŠSAUGOJIMO. Ko dabar jau beveik nebesijaučia Jūsų veikloje. Mane jaudina tikėjimo tęsėjų mokymo ir , kas po Jūsų tęs tą kilnųjį darbą. Ypač šiuo metu, kai Pasaulio ELITA IR SNO JAU VYKDO TAUTŲ IR ŠEIMŲ NAIKINIMO SUPLANUOTUS DARBUS 2021 – 2030 METAMS.