Gudišką knygą „Apie pagonybę ir baltus“ galima įsigyti ir Vilniuje (1)

Knyga „Apie pagonybę ir baltus“ | Leidėjų nuotr.

Knyga „Apie pagonybę ir baltus“ | Leidėjų nuotr.

Pernai metų rugsėjo mėnesį Gudijoje  išleistą knygą „Apie pagonybę ir baltus“ (gudiškai „Pra pahanstva i baltau“) jau galima nusipirkti ir Vilniuje. Ši redakcijos „Svajksta“ parengta knyga yra pirmoji iš numatomos leisti knygų serijos pavadintos „Svajkstos biblioteka“. Knygą sudaro originalūs rašiniai ir geriausi straipsniai, kurie buvo paskelbti Svaiksta.by svetainėje.

Be skirsnių „Gyvenimas čionykščiame tikėjime“ ir „Čionykščių baltų paveldas“, knygoje skelbiama apybraiža „Prabočių tikėjimas aplink mus“, kurioje pasakojama apie prigimtinio religingumo šalininkų judėjimus baltų ir kaimyninėse žemėse.

Nuo rugsėjo įvairiuose Gudijos miestuose, stambesniuose ir mažesniuose, įvyko daugiau nei dešimt knygos „Apie pagonybę ir baltus“ pristatymų. Juose apsilankė daugiau nei trys šimtai žmonių. Pirmas tiražas buvo išplatintas jau per kelius mėnesius, todėl skubiai buvo atspausdintas papildomas knygos tiražas.

Skaitytojų atsiliepimai apie knygą yra labai palankūs – nuo „įdomus ir šviežias žvilgsnis“ iki „tai tikrai šiuolaikinių Gudijos prigimtinio tikėjimo išpažinėjų katekizmas“. Knygos recenzijas paskelbė žinomi nepriklausomi gudų internetiniai leidiniai.

Įsigyti „Svajkstos“ redakcijos knygą  „Apie pagonybę ir baltus“ galite Vilniuje „Ragainės“ parduotuvėje (Skapo 3). „Ragainę“ rasti yra lengva – stovint veidu į Prezidentūrą, iš kairės ir yra neilga Skapo gatvelė (ji veda į Pilies gatvę).

„Ragainės“ parduotuvėje taip pat atrasite daug geriausios Lietuvoje folklorinės ir postfolklorinės muzikos, stilingos keramikos, senoviškų metalinių papuošalų bei aibė viso tokio, kuo galima be galo žavėtis.

Kategorijos: Baltų žemėse, Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Mes baltai, Naujienos, Religija, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Rimgaudas:

    Kada ši knyga pasirodys baltų kalbomis? Gal čia Leopoldas Krušinskas, Arvydas Juozaitis arba Latvijos Dievturiai galėtų padėti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: