Signatarai E. Klumbys ir Z. Vaišvila aptars pramanyto „Atkuriamojo Seimo“ reiškinį… (tiesioginė transliacija) (0)

Egidijus Klumbys | lrs.lt, O. Posaškovos nuotr.

Egidijus Klumbys | lrs.lt, O. Posaškovos nuotr.

Spalio 24 d. 11 val. Seime vyks Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarų Egidijaus Klumbio ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Kas 1990 m. kovo 11 d. atkūrė Lietuvos Nepriklausomybę – pagal tarybinius įstatymus išrinkti Lietuvos TSR Aukščiausiosios Tarybos deputatai ar neegzistavęs Atkuriamasis Seimas?

„Minint Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo trisdešimtmetį, būtina prisiminti ne tik tuometinį Lietuvos žmonių dvasinį pakilimą, bet ir teisinius pagrindus, kuriuos šis suvažiavimas paklojo taikiam nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimui ir kurie nepelnytai pamirštami bei ignoruojami. Valstybės Nepriklausomybės atkūrimas buvo ne tik gražus siekis, bet ir atsakingas ir ilgas, labai sudėtingas daugybės Lietuvos žmonių, visų pirma, sąjūdiečių  pasiaukojantis triūsas. Triūsas, kurį tie, kurie tuo metu buvo kitoje barikadų pusėje, šiandien bando pavadinti neigiamais „sovietmečio“ darbais“, – rašoma spaudos konferencijos rengėjų išplatintame pranešime spaudai.

Pranešėjai klausia, ar mes susimąstome, kad tokiu absurdišku ir niekuo nepagrįstu neigimu siekiama paneigti ir patį mūsų valstybės Nepriklausomybės atkūrimą ir sąjūdiečių pasiaukojimą?

Spaudos konferenciją galima bus stebėti ir užduoti kausimus internetu (nuoroda veiks vykstant transliacijai) ČIA:

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: