N. Venckienės sūnus ragina pasirašyti motiną ginančią peticiją JAV prezidentui (video) (58)

Karolis Venckus | Alkas.lt nuotr.

Karolis Venckus | Alkas.lt nuotr.

Kovo 6 d. internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame buvusios Seimo narės Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus anglų kalba kreipiasi į žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trampui, kuria raginama neperduoti N. Venckienės Lietuvai. Vaizdo įraše primenami ryškiausi vadinamosios pedofilijos bylos epizodai ir išdėstomi motyvai, kodėl N. Venckienė neturėtų būti išduota Lietuvos teisėsaugai.

Kaip žinia Lietuvos teisėsauga apkaltino N. Venckienę už tariamas 39 nusikalstamas veikas. N. Venckienė, Lietuvos teisėsaugininkams prašant Jungtinių Amerikos Valstijų ją išduoti Lietuvai, neseniai buvo įkalinta Čikagoje.

K. Venckus videokreipimesi trumpai pristato visą pedofilijos bylos istoriją nuo 2008 metų. Vaizdo įraše matome vaizdus iš Garliavos Klonio gatvėje vykusių piketų, gausių policijos pajėgų veiksmai grubiai išplėšiant mergaitę iš jos senelių namų. K. Venckus taip pat pasakoja apie savo ir mamos išvykimą į JAV bei politinio prieglobsčio prašymą šioje šalyje dėl Lietuvoje patirto neregėto spaudimo ir politinio persekiojimo.

„Mano mama tapo taikiniu po to, kuomet pradėjo viešai kalbėti apie kyšininkavimą ir korupciją Lietuvos teismuose. Valdžiai ir jos masinėms informacijos priemonėms nepavyko jos įbauginti. /…/ Mes išvykome į JAV, ieškodami saugumo ir sąžiningo bylos nagrinėjimo, kad galima būtų apginti save ir atskleisti baisią nusikalstamą veiklą, kurią Lietuvos vyriausybė bando nuslėpti“, – sakė K. Venckus.

K. Venckaus vaizdo žinutė pasiekė savo tikslą. Žmonės ne tik dalijasi šiuo įrašu, bet ir su pasibaisėjimu vertina įvykius Lietuvoje. Šį vaizdo įrašą (anglų kalba) galite pamatyti čia:

Su lietuviškais subtitrais:

Su ukrainietiškais subtitrais:

JAV prezidentui D. Trampui skirtą peticiją sukurtą oficialioje Baltųjų Rūmų interneto svetainėje anglų kalba „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“, galite pasirašyti ČIA.

Pasirašant nereikia jokių asmeninių duomenų – tik vardo ir pavardės bei elektroninio pašto adreso. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, būtina jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

Pagal peticijų pateikimo JAV prezidentui tvarką, kad peticija būtų priimta iki balandžio 4 d. reikia surinkti 100 000 parašų. Šiuo metu (kovo 14 d., 8.52 val.) peticiją pasirašė 37 311 žmonės.

Šia Lietuvos istorija susidomėjo ir Amerikos žurnalistai. Neringos Venckienės sūnui Karoliui pavyko savo kreipimusi dėl peticijos pasirašymo, atkreipti JAV žurnalistų dėmesį į mamos pagalbos prašymą.

Šiuose video Garliavos bylos ir Karolio Venckaus kreipimosi dėl peticijos pristatymas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: