Pirmadienis, 19 balandžio, 2021
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Balandžio 9 d. „Drąsos kelias“ prie Seimo surengs N.Venckienės palaikymo mitingą

www.alkas.lt
2013 04 07 11:30
26
Balandžio 9 d. „Drąsos kelias“ prie Seimo surengs N.Venckienės palaikymo mitingą
Neringa Venckienė | Alaks.lt, J.Vaiškūno nuotr.
Neringa Venckienė | Alaks.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Politinė partija „Drąsos kelias“ paskelbė, kad balandžio 9 d., antradienį, 12 val. prie Seimo surengs mitingą skirtą savo narei Neringai Venckienei palaikyti. Partijos išplatintame pranešime skelbiama, kad norintieji dalyvauti mitinge iš kai kurių miestų galės vykti užsakytais autobusais.

Tą dieną Seimo nariai turės balsuodami apsispręsti ar patenkinti Generalinio prokuroro prašymą leisti Seimo narę N.Venckienę patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę.

Šių metų kovo 28 d.  Garliavos šturmo vaizdo įrašo 12-os sekundžių vaizdo iškarpą peržiūrėjusi laikinoji Seimo komisija nusprendė siūlyti leisti atimti teisinę neliečiamybę iš „Drąsos kelio“ frakcijos lyderės Neringos Venckienės.

Pareigūnai laikinajai komisijai pateikė vos vieną iš penkių epizodų, kurio trukmė – 12 sekundžių. Vieniems komisijos nariams to pakako, o kiti sakė manantys, kad tokia trumpa ištrauka tik iškelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų. Septyni komisijos nariai balsavo už prokuroro prašymo tenkinimą pilna apimtimi, taikant netgi suėmimą, o penki komisijos nariai balsavo prieš.

Pernai gegužės 17 dienos įvykius Garliavoje tyrusi Visuomeninė Komisija yra priėjusi išvadų, kad prieš vaiką, vaiko artimuosius bei prieš beginklius taikius žmonės stebėjusius, kad mergaitės perdavimo metu nebūtų pažeistos vaiko teisės bei būtų vykdomi teismų sprendimai, buvo panaudotas grubus smurtas.

Antradienį kai bus balsuojama dėl Seimo narės N.Venckienės teisinės neliečiamybės atėmimo Seimo kanceliarija ir Seimo saugumo tarnybos ketina sustiprinti Seimo apsaugą.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. „Drąsos kelias” kreipėsi į Seimo Komisiją dėl N.Venckienės teisinės neliečiamybės
  2. Generalinis prokuroras Seimo prašys panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę (tiesioginė transliacija)
  3. Partija „Drąsos kelias“ prisistatė visuomenei (video)
  4. Partija „Drąsos kelias“ patikslino rinkiminį sąrašą
  5. Prokuratūra pasityčiojo iš Seimo vėl atsisakydama pateikti medžiagą įrodančią N.Venckienės kaltumą
  6. Seimo komisija dėl N.Venckienės neliečiamybės pabūgo viešumo
  7. Seimo laikinoji komisija dėl N.Venckienės neliečiamybės tęsia darbą toliau
  8. Seimo komisija toliau svarstė ar atimti iš N.Venckienės teisinę neliečiamybę (video)
  9. Vietoj spaudos konferencijos „Ką slepia Seimo nariai, drausdami filmuoti komisijos dėl N.Venckienės posėdžius?“ – visuomeninės komisijos posėdis (tiesioginė transliacija)
  10. Socialdemokratai pritars N.Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimui
  11. P. Gylys. „N.Venckienės komisija“ – teisingumo paieška ar politinis farsas?
  12. Algirdas Patackas pareiškė, kad trauksis iš „Drąsos kelio“, jei ši partija taps sisteminė (video)
  13. Spaudos konferencija „Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės mįslė“ (paskelbtas įrašas)
  14. Komisijos daugumos sprendimu siūloma panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę (video)
  15. Seimas panaikino N.Venckienės teisinę neliečiamybę (video)
  16. Generalinis prokuroras kreipėsi į Seimą prašydamas panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę
  17. Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl galimo valsybės tarnautojų piktnaudžiavo šturmuojant N.Venckienės namus (video)
  18. Bliūkšta A.Valio kaltinimai N.Venckienei? Seimo komisijos prašyta Garliavos šturmo medžiaga nerodoma
  19. Apkaltinęs N.Venckienę smurtu D.Valys paprašė Seimo leidimo ją suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę (video)
  20. Seimas spręs ar panaikinti teisėjos Neringos Venckienės teisinę neliečiamybę (video)
  21. Visuomenininkai prie Prezidentūros priminė Garliavos šturmą (nuotraukos, video)
  22. Seimo laikinoji komisija reikalauja mergaitės perdavimo video medžiagos
  23. Seimo komisija apsispręs ar leisti teisėją N.Venckienę patraukti baudžiamojon atsakomybėn
  24. Visuomeninei komisijai Garliavos įvykiams tirti skelbiant preliminarias išvadas transliacija iš Seimo buvo grubiai nutraukta (video, komisijos išvados)
  25. S.Stoma. Valdžia „ne prie ko“ ir daržovių visuomenė
  26. Seimas pareikalavo, kad generalinis prokuroras pateiktų Kedžių namų šturmo vaizdo medžiagą
  27. N. Venckienė. 12 sekundžių vaizdo ir kasdienio šmeižto farsas
  28. Seimas pritarė A.Butkevičiaus pateiktai Vyriausybės programai
  29. Spaudos konferencija „Ar vykdant teismo sprendimą galima pažeisti Konstituciją ir vaiko orumą?“ (vaizdo įrašas)
  30. V. Vasiliauskas. Kas bylon nesudėta

ALKO TURINYS

Pastabos 26

  1. birute says:
    8 m. ago

    kas tik galite butinai palaikykite gerb.NERINGA,nes ja nori sunaikinti ,o tai jau baisu,kada vadinamoje teisineje valstybeje daromas akivaizdus susidorojimas kodel jie gina pacius tikriausius valstybes nusikaltelius.

    Atsakyti
    • Romaldas says:
      8 m. ago

      Birute, palaikau Tavę. Tai Tiesa.

      Atsakyti
      • arvydas says:
        3 m. ago

        Arvydas Damijonaitis : N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė.2012.04.26.
        2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

        Atsakyti
  2. Vaidas Kabelis says:
    8 m. ago

    Gal drasos kelio partija geriau tegul aplanko Narusevivienes kapa? Ir paziuri kaip laikosi jos mergaite?

    Atsakyti
    • Naglis Zukula says:
      8 m. ago

      Tavęs nepaklausė ką ir kaip daryti.

      Atsakyti
  3. Jadvyga says:
    8 m. ago

    taip tai buvo pats didžiausias, baisiausias smurtas, kuri man teko matyti per savo netrumpą gyvenimą….. Gaila nebuvau aš ten, bet ką mačiau ankstų rytą per televiziją – galutinai sutrypė mano pasitikėjimą teisėsauga, valstybe kaip teisine, demokratine valstybe- verkiau balsu…. Šiandien sakau – – – GAILA, BET GYVENU NE TEISINĖJ IR NE DEMOKRATINĖJ VALSTYBĖJ. Labai skaudu… o taip džiaugiausi Sąjūdžiu, Atgimimu, dalyvavau daugelyje mitingų, skubėjau į Baltijos kelią (kai kiti dar bijojo, nes tai dar buvo neteisiška) . ….Šiandien verkia širdis, kad savi okupantai baigia sutrypti mūsų Lietuvėlę, tautinę vėliavą, teisingumą. Ir šiandien drebam -savų bijom, o tie savi kaip ir svetimi sako: “reikia vykdyti sprendimus”,nors tie sprendimai, akivaizdu, niekiniai, neteisingi….

    Atsakyti
    • Jonas Vaiškūnas says:
      8 m. ago

      Gerbiama Jadvyga, po Sąjūdžio neįvyko nieko kas būtų perkeitė sovietinę teisinę sistemą į naują nepriklausomą, tautinę, lietuvišką. Liustracija buvo sužlugdyta, visos atžalos ten dygsta iš senų papuvusių šaknų. Belieka pasitikėti tik pavienių teisėjų ir teisininkų sąžine ir garbe.

      Atsakyti
      • 50-tas nesusipratimas says:
        8 m. ago

        Ir pavienių laisvamanių:
        ĮVAIRIAPAVIDALIŲ, asmeninių pastangų
        siekiu – iš po posovietinio apšiukšlinimo Lietuvą
        ištemsiant.
        Visais
        teisėtais
        BŪDAIS.
        V I S O K E R I O P A I S
        UŽ UŽ ir tik UŽ.
        (Čia Jonas teisus dėl išlaikymo, “Žalty”)
        Jei kiekvienas gebės išsaugot save nuo grėsmių asmeniui,
        tuomet ir visa Lietuva išliks.
        Todėl:
        rytoj Neringa turi Pati:
        PAČIU PAPRASČIAUSIU BŪDU ATSISAKYTI NELIEČIAMYBĖS
        p r i v i l e g i j ų,
        tuo sutaupydama keletą sekundžių – minučių, ar net valandų, metų, amžių
        BRANGAUS Seimo darbo!
        🙂 juk – ar reik tai tyst per amžius??

        Atsakyti
  4. dalius says:
    8 m. ago

    nepalaikiau ir nepalaikysiu tokiu marazmu,apie koky sturma kalbat? yvyko tai kas turejo yvykt kada nesilaiko ystatymu,manau galejo ir bananu pavaisyt ta marginalu kompanija.

    Atsakyti
    • Vilda says:
      8 m. ago

      kaip gera valdziai tureti tokiu nemastanciu pilieciu-akivaizdu, kad jie nori, jog visi tokie butu. Istatymo vykdymo jega panaudojimas pareikalavo 87 000 Litu, panaudota 240 policininku. Bet skaiciuokim, ar tiek ju reikejo? Gal butu uzteke tik 49? Tada valstybei butu kainave tik apie 17 500 Litu? Ar matai skirtuma? Juk apmokama is mokesciu moketoju kisenes. Jei niekas nieko neskaiciuos, tai ir liksime gyventi su tokiu minimumu, apie kuri geda zmogui pasakyti. Be to, jei visus 17 000 neivykdytu teismo sprendimu teks realizuoti tokiu budu kaip sitas, tai pasiimk skaiciuokli ir 17 000×87000=? Gal praejo jau noras klauptis ant keliu laiminant visus valdzios sprendimus?

      Atsakyti
  5. Alma says:
    8 m. ago

    tai ką čia reikia palaikyki? Tai, kad nebūtų leista išsiaiškinti, kalta ar nekalta, ir jei kalta, tai patraukti atsakomybėn? Išties to norime? Uspaskicho irgi atsakomybėn netraukti? O tai gal ir H. Daktaro?

    Atsakyti
    • pensininkas says:
      8 m. ago

      Skaudu, kad tokių trenktų žmonių pas per daug yra.

      Atsakyti
    • Jonas Vaiškūnas says:
      8 m. ago

      Uspaskicho? Pabandykite patraukite.

      Atsakyti
    • ALMAI says:
      8 m. ago

      Almut, nemaišyk obuolio su baranka. Prie ko čia Uspastih ar Daktaras? Pabandyk visą šią istoriją prisiminti nuo pradžių… susimastyk, gal aiškiau pasidarys.

      Atsakyti
      • Alma says:
        8 m. ago

        Tai gi aš aiškumo ir noriu. Pritariu jūsų šūkiui “Tiesos!”. Visą istoriją sekiau nuo pat pradžių. Akivaizdu, kad vieni, tą pat matydami ir girdėdami, pasidaro vienokias išvadas, kiti – kitokias. O kur toji “objektyvi tiesa”? Ne pensininko, ne Vaiškūno, ne Almos? Kas ją, tą Tiesą išsiaiškins ir atskleis, jei neleisim dirbti teisėsaugai, prokurorams, teisėjams? Ar jau Venckienės fenomenas tapo nebe politiniu ar visuomeniniu, o religiniu? Tipo: “tikime, kad ji nekalta!!!”. Taip, religija dalykas rimtas. Bet ar ne per anksti Lietuvoje gaminate naują šventąją kankinę Neringą? Ar po kokių metų visiems nebus žiauriai gėda dėl tragikomiško visuotinio apsikvailinimo?

        Atsakyti
  6. Vilda says:
    8 m. ago

    manau, kad baisu stebetojams, baisu gynejams, bet, gal but, labai baisu ir vykdytojams. Juk uz nusikaltimus teks atsakyti ,kad ir po daugelio metu, kaip atsitiko praejus daug metu po karo, po sovietu invazijos. Reiketu labai atidziai isigilinti i tokia byla, kad nepakenkti zmoniu likimams. Svarbiausias vaidmuo cia tenka prokurorams ir teisejams. Kaip ir gydytojai negali apsirikti, nustatydami liga ir skirdami vaistus, taip ir jie turi buti absoliuciai tikslus savo kaltinimais ir veiksmais. Bet siuo atveju Seimas gali pareikalauti visisko skaidrumo sioje byloje, kad niekam nekiltu jokiu abejoniu, ir kad tauta butu itikinta visisku teisingumu, nes Seimo nariai-tautos atstovai.

    Atsakyti
  7. pensininkas says:
    8 m. ago

    Aš vilnietis. Mes su žmona ketiname dalyvauti. Nekenčiame, smurto, melo ir netiesos.

    Atsakyti
  8. Gintautas says:
    8 m. ago

    Atvaziusiu, senai buvau seime pries 23m.su sautuvu naktimis koridoriais vaikciojau. Vaziuosiu pasakyti ,kad kiekvienam doram pilieciui valstybe darosi priesu.

    Atsakyti
  9. Elena says:
    8 m. ago

    Neabejoju,kad bus 240 smogikų, bet TIESA nebijo apsiginklavusių BAILIŲ Susitiksime rytoj prie SEIMO,kur pasislėpė daugsąžinę praradusių neva seimo narių,Daugumos mes jų nerinkome jie kaip tarakonai išlindo iš partinių plyšių.

    Atsakyti
  10. Elena says:
    8 m. ago

    DALIUI-1esi beraštis,2 pagal raštingumą galima spręsti ir apie tavo SĄŽINĘ..ir gebėjimą vertinti ir suvokti įvykius ,UŽUOJAUTA tau,

    Atsakyti
  11. aišku says:
    8 m. ago

    kiekvienas turi atsakyti už padarytus nusikaltimus. Ir nesvarbu, ar tai Seimo narys, ar paprastas darbininkas. Įstatymas turi būti taikomas vienodai ir be jokių išlygų. Venckienė negali būti jokia išimtis.Būtų buvę gražu iš jos pusės, jei pati būtų atsisakiusi neliečiamybės ir nevertusi to daryti kolegų.Bet drąsos ne visi turi, nors ir priklauso tokio pavadinimo partijai.

    Atsakyti
  12. Žaltys says:
    8 m. ago

    Įstatymas yra įstatymas. Užjaučiu Joną vaiškūną dėl pataikavimo. Ko gero tokiai jo pozicijai Venckienės atžvilgiu yra labai svarbi priežastis? Arba tai tiesiog psichikos sutrikimo faktas, apie ką dienraščiuose dažnokai rašo autoritetingi psichoterapeutai? Tiesiog glumina toks vaiškūno nihilizmas, realybės jausmo praradimas. Lietuvoje iš tiesų yra daugybė gerų ir perpektyvių dalykų, jų galėtų būti dar daugiau jei tokie “kriviai” kaip vaiškūnas nebendradarbiautų su tokiais “kunigais” kaip varkala. Suranda kažkokį medinį kaušą ir pradeda daryti iš jo kulto objektą užuot savo kaušu pasirūpinęs. Palūkėkim metelius, pusantrų, sugrįšim prie tos temos kai viską teisėsauga išnarplios ir įvertins.

    Atsakyti
    • atsakyta says:
      8 m. ago

      2013 04 08 12:02 Tau, –
      (dusyk buvus, bandžius “Danieloje”).
      Atskirk “Žalty”,
      kur idėja, kur partija, kur asmuo, kur kunigas, kur giminė, kur politika,
      kur globėja, kur prisi-plakėliai, kur žiopliai, kur motina, kur Lietuva.
      Kur kas ir KODĖL?
      Atskirk –
      išmintim, širdim ir MEILE.

      Atsakyti
      • Žaltys > "atasakyta" says:
        8 m. ago

        Tamstai būtų ne pro šalį pasikalbėti su šeimos gydytoju.

        Atsakyti
  13. arvydas says:
    3 m. ago

    Arvydas Damijonaitis : N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė.2012.04.26.
    2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

    Atsakyti
  14. Žemyna says:
    3 m. ago

    Delfyje:
    Venckienės byloje – netikėtumas: sulaukė stipraus užnugario:
    JAV kongresmenas pateikė įstatymo pataisą, kuria siūlo ne tik nutraukti ekstradiciją, bet ir išleisti ją į laisvę.

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kiti Straipsniai

Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo kancleriu siūlomas prof. M. Gelbūda

2021 04 19
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas siūlo daugiau PVM lengvatų

2021 04 17
Koronavirusas, skiepai | sam.lrv.lt nuotr.

Seimas pritarė paprastesnei skiepijimo tvarkai

2021 04 15
Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Teisę vairuoti motociklą bus galima įgyti paprasčiau

2021 04 15
Moksleiviai įprato plauti rankas, bet neramina pavojingos bakterijos ant kompiuterio klaviatūros

Duomenis iš valstybės registrų žurnalistai gaus neatlygintinai

2021 04 15
Į LGGRTC vadovo pareigas siūlomas A. Bubnys

Į LGGRTC vadovo pareigas siūlomas A. Bubnys

2021 04 14
Simonas Gentvilas | lrs.lt nuotr.

Siūloma galimybė įsiteisinti valdomą gręžinį

2021 04 13
Šalyje – tūkstančiai be priežiūros paliktų automobilių

Nenaudojamiems automobiliams kiemuose – ne vieta

2021 04 13
Nemokamos verslumo erdvės „Spiečius“ įsikurs Kėdainiuose ir Marijampolėje

Siūloma leisti žmonėms įsisteigti darbo vietą sau kas trejus metus

2021 04 13
Darbą pradėjo naujasis Seimas | R. Dačkaus nuotr.

Seimo pranešimus bus galima ir išgirsti

2021 04 12
Rodyti daugiau

Naujienos

Vilniuje daugėja vandens gertuvių
Gamta ir ekologija

Vilniuje daugėja vandens gertuvių

2021 04 19
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Lietuvoje

Seimo kancleriu siūlomas prof. M. Gelbūda

2021 04 19
G. Nausėda: Pandemija mus išvargino
Lietuvoje

Ekonomikos gaivinimo planui liko 11 dienų

2021 04 19
Lietuvos paštas pradėjo išmanųjį siuntų skirstymą
Lietuvoje

Lietuvos paštas tikisi atgauti pasitikėjimą

2021 04 19
Konstitucinis teismas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Lietuvoje

KT: tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai

2021 04 19
Kęstutis Vitkus (1952–2021) | vitkusclinic.com nuotr.
Lietuvoje

Mirė garsus mikrochirurgas Kęstutis Vitkus

2021 04 19
Vėl galandami pjūklai Punios šilui
Gamta ir ekologija

Vėl galandami pjūklai Punios šilui

2021 04 19
Statybos | am.lt nuotr.
Lietuvoje

Vis dar trūksta dėmesio darbuotojų saugai

2021 04 19


SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Išties apie KT: tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai
  • SB apie Vėl galandami pjūklai Punios šilui
  • Kur pasidėjo vyrai - Lietuvos gynėjai? apie Vėl galandami pjūklai Punios šilui
  • Dalius apie Vėl galandami pjūklai Punios šilui

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Vilniuje daugėja vandens gertuvių
  • Seimo kancleriu siūlomas prof. M. Gelbūda
  • Ekonomikos gaivinimo planui liko 11 dienų
  • Lietuvos paštas tikisi atgauti pasitikėjimą

Skaitomiausi straipsniai

  • R. Karbauskis. Ar patikite savo sveikatą „farmacininkei“ Šimonytei, „gydytojui“ Dulkiui, beviltiškai Vyriausybei? peržiūrėta: 936; komentarų: 16
  • J. Gafurova. Laisvė ir demokratija klesti: Su P. Gražuliu šokę treneriai atleisti, sulaukia ir grasinimų  peržiūrėta: 513; komentarų: 10
  • Č. Iškauskas. Ar grąžinsime baltiškuosius pavadinimus? peržiūrėta: 440; komentarų: 35
  • Spaudos konferencija dėl A. ir J. Juškų muziejaus (tiesioginė transliacija) Balandžio 13 d. 11 val. peržiūrėta: 426; komentarų: 4
  • S. Birgelis. Apie senų laikų lietuvių emigraciją. Nelegali emigracija (II) peržiūrėta: 298; komentarų: 1
  • Č. Iškauskas. Dar viena lietuvių kalbos naikinimo banga peržiūrėta: 291; komentarų: 14

Artimiausi renginiai

  1. Rasos

    2021-06-23 08:00 - 2021-06-24 17:00

Žiūrėti visus Renginiai

Kiti Straipsniai

Seimo kancleriu siūlomas prof. M. Gelbūda

by Ditė Česėkaitė
2021 04 19
0
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo kancleriu siūlo skirti ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto profesorių, tarptautinio verslo ir vadybos ekspertą Modestą...

Skaityti toliau

Seimas siūlo daugiau PVM lengvatų

by Ditė Česėkaitė
2021 04 17
0
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas po svarstymo pritarė patobulintam Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) įstatymo pakeitimo projektui, kuriuo siūloma plėsti lengvatinio 9 procentų PVM tarifo...

Skaityti toliau

Seimas pritarė paprastesnei skiepijimo tvarkai

by Ditė Česėkaitė
2021 04 15
0
Koronavirusas, skiepai | sam.lrv.lt nuotr.

Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma apibrėžti sutikimo skiepytis nuo...

Skaityti toliau

Naujausios pastabos

  • Išties apie KT: tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai
  • SB apie Vėl galandami pjūklai Punios šilui
  • Kur pasidėjo vyrai - Lietuvos gynėjai? apie Vėl galandami pjūklai Punios šilui
  • Dalius apie Vėl galandami pjūklai Punios šilui
  • kestutis apie Č. Iškauskas. Su kuo „valgomas“ fašizmas?
Kitas straipsnis
Vilniaus Universitete buvo nutraukta kinų propaganda (video, audio)

Č. Iškauskas. Politinės kalvystės pratybos (pirmadienio mintys)

srtfondas Init

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | Visi rašiniai
Pradžia

 

Darbo skelbimai

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai