A. Hofmanas. Dopingas triumfuoja (8)

Albinas Hofmanas (Albin Hoffman) | asmeninė nuotr.

Albinas Hofmanas (Albin Hoffman) | asmeninė nuotr.

Putinas laimėjo, Tarptautinio Olimpinio  Komiteto (TOK) pirmininkas atsidūrė gynyboje, o pats komitetas pasimetęs, tarp savo nesuprantamų arba nenorimų vykdyti nuostatų, prarijo rusų mestą karštą bulvę. TOK prarijęs tą karštą bulvę neteko nei žado nei žodžio.

Rusams pavyko savo pragariškais veiksmais sunaikinti garbingą organizaciją paverčiant ją politine. Pasisekimas pavyko, nes TOK vadovai, Rusijos spaudžiami, tapo bestuburiais zombiais su pelų smegeninėmis. Kai kurie komiteto zombiai įsitikinę, kad  negalima Rusiją, tokią didelę valstybę, išskirti iš žaidynių, bet užtat galima ignoruoti įstatymus. Žinome, jeigu įstatymai nebegerbiami, laimi, tikriausiai, dideli nešvarūs pinigai. Ar galėjo, be pinigų kvapo, TOK nariai prarasti sąžinę bei garbę ir pataikauti korumpuotai Rusijai?

Jeigu TOK prezidentas laiku rusams būtų užkirtęs kelią dalyvavimui žaidynėse, šiandieną tikrai būtų galima džiūgauti, nes nebūtų jokių įtarimų Olimpinės vadovybės adresu.

Mums lietuviams, šiuo metu svarbiausia tema yra rusų plaukikė Jefimova. Jeigu kitiems rusų plaukikams už praeityje naudotą dopingą kelias varžyboms buvo uždarytas, tai kodėl Jefimovai buvo suteikta išimtis. Kodėl toks rusams pataikavimas? Jeigu mūsų Lietuva būtų įsivėlusi į panašų kaip  Rusijos dopingo skandalą, ji tikriausiai šiandieną nedalyvautų Rio varžybose. Kas ta Lietuva ir kam ji rūpi? Atrodo, jog ji labai parūpo Putinui – pavydo prasme. Galvokime rusiškai. Ar gali tokia, save didžiąja valstybe vadinanti Rusija, plaukime nusileisti Lietuvos Rūtai Meilutytei? Galvojant rusiškai, Lietuva net neprivalo būti pasaulio žemėlapiuose. Kas ta Lietuva?  Atsakysiu: „Nors ji ir maža, bet užtat didi …“. Tikėkim, kad bet koks lietuvių iškovotas olimpinis medalis bus švarus ir labiau blizgantis nei rusų, įgytas nesąžiningu būdu su dopingo kvapu.

Kol šios olimpinės žaidynės tęsis, ir dar ilgą laiką joms pasibaigus, girdėsime įvairių įtarimų, parsidavimų rusams iki garbės ir sąžinės netekimo; stebėsime pirštais vieni kitų badymus tarp olimpinio komiteto vadovybės narių, iki iš maišo išlindusi yla kam nors skaudžiai įdurs. Nors ir skaudžiai durs, bet rusams ji neįdurs. Rusai tiesiai į akis pasakys: „Prie ko mes. Mes tik prašėme neišmesti mūsų gimnastus. Juk jūs valdžioje, jūs nutarėte leisti mums dalyvauti, tai „where is the beef“ („tai kur esmė“) . Aišku, rusai nenugalimi.

Aišku???

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Bartas:

  “….Rusiją, tokią didelę valstybę,…”. Kuo ta moskovija didi? Žmonių skaičiumi, ne . Galinga pramone – ne. “Armatų ” skaičiumi , taip. Užgrobtų Tautų, tautelių skaičiumi ir jų negailestingu plėšimu – taip. Apgavystėmis , papirkinėjimais, neapykanta kitataučiams – taip. Sąrašas begalinis. Kremliaus caruko nubrėžta didžiavalstybiškumo kryptis neaplenkė ir sporto. “Rasija pirmyn”.

 2. S:

  Paistalai. Pirma reikia atsakyt į klausimą, kur plaukimo baseinai, futbolo stadionas, vaikų žaidėjų galimybės Lietuvoje tobulėti? Mes su vaikais net į darželį negalime patekti, o senas žydas kaltina rusus, TOK ir kažkokius zombius. Dabar ne rusai didžiausias mūsų priešas, o tie zombiai, kurie Lietuvą valdo ir naikina Tautą. Todėl užtenka arabus čia pūsti. Aišku?! 🙂

  • mintis:

   Pritariu.Geriau lytinio ugdymo programą nuo 1-os klasės ???????Atydžiai ir plačiau reiktų panagrinėti.Dauguma ir tautininkų turi mažus vaikus tai atsakomybė tenka visiems kas bus priimta ir kas įtakos mūsų vaikus.
   Lietuvos sporto specialistų,kai kurių, pasysakymuose buvo žmogiškojo vertinimo tiek antros vietos nugalėtojai,tiek Rūtelės atžvilgiu.II-osios vietos nugalėtoja,kuri patyrus nežinią,didelį psichologinį krūvį,šaipymusis ir galimą neapykantą gebėjo užimti antrą vietą.Ar tai patinka ar ne kam, tai byloja ,kad ji plaukikė-sportininkė tikrai gera.Rūtelei tai matomai,su galimu spaudimu ,su juo susitvarkyti, buvo sunkiau ir gal kitos priežąstys nulėmė 7-ą vietą.Jai viskas prieš akis .Išanalizuos klaidas ir ateityje bus pergalės.Kuo mažiau piktybiškumo,kuo daugiau taikos,geranoriškumo ir pasirūpinimo, tikro Lietuvos vaikais,savo namais-Lietuva.

  • Diedas:

   Tamsta labai durnai paklausėt.
   Kur jūsų mieste plaukimo baseinas ir futbolo stadionas gal jūsų kaimynai žino. Pasidomėkit, tikrai pasakys.
   Ir kodėl jums į tą darželį patekti prireikė? Ten tik vaikams skirta įstaiga.
   Straipsnyje niekas jūsų priešais nevadina, tik kritikuoja netinkamą poziciją sporto atžvilgiu.
   Jūsų valdžią ir šiuo klausimu pramušė dugną.

   • S:

    Kaimynai puikiai žino, kad mūsų plaukimo baseinai per trumpi paruošti pasaulio plaukimo nugalėtojus, o futbolo stadionai, palyginus su užsienio, prilygsta bulvių laukui. Taip sakė apie baseinus ir Meilutytė, o apie geriausią Lietuvos stadioną – žaidusi Ispanijos kojinio rinktinė.

    Dėl darželio neišsidirbinėk, nes gausi į snukį, parše. Čia dar kiek suprantu, vadini mane/mus rusais? Pramušei dugną, lietuvių rusais net patys rusai anksčiau nevadino, žinok man gėda su tavim būti vienos tautos, išdavike išsigimęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: