Kovo 11-ają kviečiama pažymėti ir socialiniuose tinkluose (2)

Vienybė težydiNenumaldomai artėjant kovo 11-ąjai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, socialiniuose tinkluose atsiranda pilietinės visuomenės iniciatyva deramai pažymėti šią datą, juolab, kad tautos išrinktieji laisviems Lietuvos piliečiams trukdo tai padaryti gatvėje.

„Artėja Kovo 11-oji. Pažymėkime šią datą susivienydami ir parodykime pasauliui, tegul ir virtualiai, kad vis dėl to galime būti vieningi, nesvarbu, kaip mums sunku bebūtų. Todėl, prašau, prisijunkite prie šios idėjos – Kovo 11 dieną visi socialiniame tinkle „Facebook“ esantys, laikantys save lietuviais ar nesantys jais, bet palaikantys mus, esantys bet kuriame pasaulio kampelyje, šiomis dienomis savo profilio nuotraukos vietoje įsikelti vieną iš Lietuvos valstybės simbolių (herbą, vėliavą ar kita) ir parašyti savo sienoje „Vienybė težydi!“.

Turbūt nėra geresnių žodžių už šią mūsų „Tautiškos giesmės“ eilutę, kuriais galėtume išreikšti didesnę pagarbą mūsų Valstybės kūrėjams ir visiems ją tebekuriantiems. Tada mes buvome vieningi, vieningi esame ir dabar!“ – rašoma sumanytojų pranešime.

Iniciatyvos sumanytojai kviečia burtis ir telktis vardan savo šalies išlikimo sukurtame socialinio tinklapio puslapyje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. S:

    Kovo 11-ą renkamės Vilniuje, Katedros aikštėje prie Gedimino paminklo 15:30. Eisena pajudės 16:00.

  2. Kristina:

    Sveiki. Atlieku nedidelę apklausą tema “Tautinis identitetas”, kurios esmė apžvelgti tautinio tapatumo problemas, kultūrinės savimonės tendencijas. Apklausos duomenis naudosiu diplominiame darbe. Dėkoju už atsakymus. http://www.manoapklausa.lt/apklausa/429606093/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: