Antradienis, 1 liepos, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Nepriklausomybės 95-metį švenčiančiai Lietuvos valdžiai – daktaro J.Basanavičiaus iššūkis (video)

Jonas Vaiškūnas, www.alkas.lt
2013-02-16 17:26:56
5
Nepriklausomybės 95-metį švenčiančiai Lietuvos valdžiai – daktaro J.Basanavičiaus iššūkis (video)
Alkas.lt nuotr.
Alkas.lt nuotr.

Vasario 16 d. rytą, švenčiant Lietuvos Nepriklausomybės 95-tasias metines, Vilniaus Rasų kapinėse Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Lietuvos Vyriausybės ir Seimo vadovais prie Lietuvos nepriklausomybės patriarcho daktaro Jono Basanavičiaus kapo tylos minute pagerbė visų Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signatarų atminimą.Kariai prie daktaro Jono Basanavičiaus kapo padėjo Prezidentės gėles.

Prieš Patriarcho Jono Basanavičiaus antkapį kartu su Prezidente D.Grybauskaite galvą nulenkė ir Lietuvos Vyriausybės vadovas A.Butkevičius.

Pasinaudojęs šia proga Lietuvos Nepriklausomybės patriarchas Daktaras Jonas Basanavičius šalies vadovams dar kartą nebyliai priminė savo svarbiausią priesaką, įrašytą Didvyrio antkapyje :

„Kada mes jau in dulkes pavirsim, jei lietuviška kalba bus tvirta pastojus, jei per mūsų darbus Lietuvos dvasia atsikvošės, tąsyk mums ir kapuose bus lengviau smagiau ilsėtis“. D-ras Jonas Basanavičius 1882 metais.

Kažin ar išgirdo ją kukliai žemyn akis nudelbę nebylūs šalies vadovai į kairę ir į dešinę dalinantys pažadus kaip greitai jie įvykdys Lenkijos Respublikos antikonstitucinius reikalavimus susiaurinti valstybinės lietuvių kalbos vartojimo sritį oficialiuose valstybės dokumentuose bei įvesti dvikalbystę gatvių ir vietovardžių įrašuose.

Išklausius nebylius Basanavičiaus priesakus, garbės sargybos kuopos kariai buvo paprašyti Prezidentės gėlių kompozicijas nunešti ant Vasario 16-osios akto signataro Jono Vileišio, kompozitoriaus Mykolo Konstantino Čiurlionio, prie Nežinomo Kareivio kapų ir prie paminklo žuvusiems už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

httpv://youtu.be/RLRXRpnCMLc

Priešpiet Prezidentūroje šalies vadovė įteikė valstybės apdovanojimus Lietuvai nusipelniusių 30-čiai lietuvių bei užsienio valstybių piliečių, garsinusių Lietuvos vardą pasaulyje, parodžiusiems drąsą, sumanumą ir ryžtą gelbstint žūvančiuosius.

Pasak šalies vadovės, Laisvės kovų dalyviai ir valstybės gynėjai, nepabūgę agresijos Sausio 13-ąją, mūsų mokslininkai, teisininkai ir gydytojai, kultūros darbuotojai ir meno kūrėjai nusipelno ypatingos pagarbos už pasiaukojimą ir ryžtą siekti geriausio Lietuvai ir jos žmonėms. Taip pat dėkojo užsienio piliečiams, kurie buvo šalia, kai Lietuvai buvo sunku, ir kuriems yra brangi mūsų istorija ir kultūra.

„Mums suteikia viltį žmonės, kurie kritinėmis akimirkomis yra narsūs ir rizikuodami savo gyvybe gelbėja kitus. Geranoriškumas ir žmogiškumas lietuviams nuo seno padeda susitelkti ir įveikti sunkumus“, – sakė Prezidentė.

Apdovanojimų akimirka | M.Ambrazo (ELTA), lrp.lt nuotr.
Apdovanojimų akimirka | M.Ambrazo (ELTA), lrp.lt nuotr.

Vėliau Simono Daukanto aikštėje priešais Lietuvos Prezidentūrą įvyko iškilminga trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo apeiga, kurioje dalyvavo ir į Lietuvą atvykęs Lenkijos Respublikos Prezidentas Bronislavas Komorovskis (Bronisław Komorowski).

httpv://youtu.be/8Kqax8tD0F8

Prezidentė D.Grybauskaitė pasveikinusi visus su Valstybės gimtadieniu, pasakė iškilmingą kalbą.

„Esame ypatinga tauta, kuriai įgimtas laisvės troškimas. Tai, kad atlaikėme daugeliui pražūtingas istorijos audras, nėra joks stebuklas! Tai – lietuvių nepalaužiamos valios ir vienybės rezultatas! Atlaikėme okupacijas, sibirus ir blokadas, nes mūsų širdyse įspaustas vytis. Todėl Lietuva buvo, yra ir bus! Šiandien esame laisvi ir turime savo Valstybę. Bendromis jėgomis vos per kelis dešimtmečius sugebėjome pasiekti neįtikėtiną pažangą ir paversti Lietuvą europietiška valstybe. Greitai mums bus patikėtas Europos Sąjungos vairas. Tai liudija tarptautinės bendruomenės pasitikėjimą Lietuva“, – sakė Prezidentė.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.
Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Prezidentė pabrėžė vienybės reikšmę: „Suvieniję tai, ką turime geriausio, visus iššūkius galime paversti galimybėmis. Žemaitiškas užsispyrimas, dzūkiškas darbštumas, suvalkietiškas sumanumas, aukštaitiškas ryžtas ir gebėjimas gražiai sugyventi su visomis tautomis daro Lietuvą savita ir stipria šalimi“.

Kvietė būti vieningais: „ Prieš 95-erius metus, dvidešimt Lietuvos vyrų sugebėjo susivienyti vardan bendro tikslo ir atkurti Valstybę. Tos vienybės kasdien reikia ir Mums, kuriems teko kita misija – puoselėti Nepriklausomą Lietuvą. Tik mūsų visų pastangomis galima sukurti klestinčią ir ilgaamžę Valstybę. Būkime vieningi, susitelkime dėl to, kas svarbiausia, ir neleiskime už mus spręsti svetimiems. Nemainykime laisvės į trumpalaikę naudą. Nei per rinkimus, nei siekdami energetinio savarankiškumo, nei kurdami tarptautinius santykius“.

Sunku buvo patikėti šios oficialios, pagal užimamas pareigas būtinos pasakyti kalbos nuoširdumu – juk trokštama vienybė skambiais aukštas pareigas užimančių ponų žodžiais  neprišaukiama. Tas kas nuoširdžiai siekia vienybės – turi pradėti nuo savęs, turi išmokti nusileisti nuo sosto Tautos aikštėn ne tik tuomet kai ten spindi garbių ponų limuzinai ir groja ištreniruoti orkestrai, bet kai ateina pagalbos, išklausymo, TIE-SOS stokojantys piliečiai.

Dalia Grybauskaitė šventinę kalbą baigė viltingai ir pakiliai: „Mes galime tai padaryti, nes esame stipri tauta! Mielieji, branginkime Tėvynę. Gyvenkime taip, kad niekas nedrįstų suabejoti mūsų laisve. Nepriklausoma Lietuva – ne dovana, o pareiga…“

Tikėkimės, kad šis palinkėjimas ar net priesakas galioja ne tik darbo liaudžiai, bet ir aukštiems mūsų Valdžios pareigūnams, pradedant Užsienio reikalų ministru ir baigiant pačia Prezidente, gyvenantiems valdžios piramidės viršutinių aukštų kabinetuose, su gera izoliacija filtruojančia nuo papėdės patvorių sklindantį nepatenkintos liaudies šurmulį, tarp brangių dovanų ir pataikūniško ES politkorektiškumo pamirštantiems atstovauti Lietuvą taip, „kad niekas nedrįstų suabejoti mūsų laisve“.

lrp.lt nuotr.
lrp.lt nuotr.

Lengva kalbėti bei dalinti šūkius ir pažadus Tautai pakilaus šventinio abstraktumo erdvėse, kur kas sunkiau konkrečios šalies konkretiems ponams, turintiems nepagrįstų imperialistinių pretenzijų Lietuvai, tiesiai šviesiai pasakyti – nesame Jums nieko skolingi, tad „nemainysime laisvės į trumpalaikę naudą“ ir savo nepriklausomoje šalyje gyvensime pagal  Jono Basanavičiaus priesakus, „kad niekas nedrįstų suabejoti mūsų laisve“.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Spaudos konferencija: Kas geriau Lietuvos-Lenkijos santykiams – nepamatuoti pažadai ir atsiprašymai ar ori ir dalykiška laikysena (video)
  2. Prezidentė D.Grybauskaitė susitiko su Lenkijos Prezidentu (video)
  3. Seimo narys G.Songaila Prezidentei D.Grybauskaitei įteikė memorandumą dėl Lietuvos santykių su Lenkija
  4. A. Lapinskas. Brežnevo dvasia atgimė… Varšuvoje (video)
  5. D.Grybauskaitė paskelbė į ministro pirmininko pareigas teikianti A.Butkevičių (video)
  6. Prezidentė po susitikimo su naująja Vyriausybe pareiškė, kad Vyriausybė neturi būti kriminalinių interesų įkaite (video)
  7. G. Steponavičius dėl lenkakalbių Lietuvos gyventojų skundų vėl susitiko su K. Volebeku
  8. D.Grybauskaitė apie Lietuvos ir Lenkijos santykius: jokia tauta ir valstybė niekada netoleruos spaudimo ar kišimosi į savo vidaus reikalus (audio)
  9. Lietuvos Sąjūdžio taryba reiškia nepasitikėjimą L.Linkevičiumi
  10. B.Komorovskis: stebėsime, ar Lietuvos žodžiai taps darbais
  11. D.Grybauskaitė tvirtina nepilnos sudėties Vyriausybę (video)
  12. Prezidentė pateikė Seimui svarstyti Ministro Pirmininko kandidatūrą (video)
  13. J. Vaiškūnas. Ar Lietuvos Respublika dabar šoks pagal lenkų nacionalistų dūdelę? (audio)
  14. Lietuvos Prezidentė D.Grybauskaitė: Lietuva yra ten, kur yra bent vienas Lietuvis
  15. I.Degutienė ragina A.Butkevičių, vykstant į Lenkiją, neužmiršti tenykščių lietuvių vargų

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 5

  1. Nepolitikas says:
    12 metų ago

    Geras ir protingas straipsnis. Su Patacko kliedesiais nepalyginsi. Bravo Jonui Vaiškūnui!

    Atsakyti
    • suomis says:
      12 metų ago

      Pritariu.

      Atsakyti
  2. Marta says:
    12 metų ago

    Tai, kad lenkų užvaldyta Vilniaus savivaldybė neleido lietuviams švęsti savo nepriklausomybės savo sostinėje Vilniuje nei ponui D.Katz, nei ponui Zurofui klausimų nekelia. Juos mat užkniso patriotai. Tai gal ir Izraelis NE ŽYDAMS?

    O ar šių ponų neužkniso užsakomieji propagandiniai straipsniai Delfyje, Liet.Ryte, 15 min. balsas.lt? Mane tai straipsniai apie lietuvių “antisemitizmą”, “homofobiją” ar patriotizmo prilyginimą “nacizmui” ir t.t. užkniso juodai.

    Tačiau jų vis daugės, nes ir D,Puro vadovaujamas “Homo teisių monitoringo institutas gavo pakankamai daug lėšų pirkti užsakomuosius straipsnius. O kadangi Pūras glaudžiai bendradarbiauja su Zurofu ir “visaregintiakis” Katz (žr. defendinghistory.com), o jo instituto “ekspertų” sąraše tokie žmonės kaip gėjų lygos vadas Simonko, žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius ir kiti “garbūs” Lietuvos kaip nacionalinės valstybės nemylėtojai, tai reikia tikėtis vis didesnių puolimų prieš tuos, kurie dar nori turėti Lietuvos valstybę kaip laisvą ES narę

    DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/zydu-palinkejimas-tautinio-jaunimo-eityniu-dalyviams-kad-tai-butu-paskutinis-kartas.d?id=60689831#ixzz2L5PASpbCTai, kad lenkų užvaldyta Vilniaus savivaldybė neleido lietuviams švęsti savo nepriklausomybės savo sostinėje Vilniuje nei ponui D.Katz, nei ponui Zurofui klausimų nekelia. Juos mat užkniso patriotai. Tai gal ir Izraelis NE ŽYDAMS?

    O ar tamstučoų neužkniso užsakomieji propagandiniai straipsniai Delfyje, Liet.Ryte, 15 min. balsas.lt? Mane tai straipsniai apie lietuvių “antisemitizmą”, “homofobiją”, “nacizmą” ir t.t. užkniso juodai.

    Tačiau jų vis daugės, nes ir D,Puro vadovaujamas “Homo teisių monitoringo institutas gavo pakankamai daug lėšų pirkti užsakomuosius straipsnius. O kadangi Pūras glaudžiai bendradarbiauja su Zurofu ir “visaregintiakis” Katz (žr. defendinghistory.com), o jo instituto “ekspertų” sąraše tokie žmonės kaip gėjų lygos vadas Simonko, žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius ir kiti “garbūs” Lietuvos kaip nacionalinės valstybės nemylėtojai, tai reikia tikėtis vis didesnių puolimų prieš tuos, kurie dar nori turėti Lietuvos valstybę kaip laisvą ES narę

    Atsakyti
  3. Marta says:
    12 metų ago

    Iš tiesų tai David Katz defendinghistory.org portalo net nepavadinčiau žydų portalu, jei ką.

    Iš visų straipsnių matosi, kad jis gina buvusių NKVD interesus ir pyksta ant Lietuvos ir lietuvių u tai, kad Lansbergis su Zingeriu pasirašė Prahos DEKLARACIJĄ, sulyginusią NACIŲ IR NKVD nusikaltimus.

    Šito buvę Enkvdistai negali dovanoti. Jie įsitikinę, kad tik viena tauta nukentėjo nuo karo ir todėl turi teisę kitas tautas prispausti, kad joms už tai mokėtų. O jei Lietuva irgi paprašo apmokėti okupacijos nuostolius iš Rusijos, tai ieškodami kaltininkų rusai užlips ant kulnų Rusijos revoliucijos ir genocidų rengėjams.

    be to po Holokausto priedanga gali kuo puikiausiai slėptis ir dabartiniai raudonieji NKVDistai-KGbistai prisidengę “antisemitizmo įstatymu”, kuris leidžia jiems daryti ką nori nebaudžiamai. Tad tikri žydai čia nie prie ko. Taip kaip jie buvo nie prie ko ir tada kai jie buvo brutaliai aukojami kai kuriom politinėm jėgom kuriant Izraelį. O dabar mažos tautos už tai turi mokėti, nors jokiose “didžiųjų” politikose jos nedalyvavo ir nedalyvauja iki šiol, tik nori turėti teisę į iųlikimą. Teisę, kurios negina “homo teisių” gynėjai.

    Atsakyti
  4. suomis says:
    12 metų ago

    Gerai pastebėta.

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

XXII tarptautinė tradicinių šokių stovykla Salų dvare
Etninė kultūra

Į Salų dvarą kviečia XXII tarptautinė tradicinių šokių stovykla

2025 07 01
Autobusas
Lietuvoje

Nuo liepos sostinėje keičiasi kelionių kainos

2025 07 01
Pasitarimo dalyviai | lzs.lt nuotr.
Lietuvoje

Seime – tarpinstitucinis susitikimas dėl dirbtinio proto klastojamų žurnalistų veidų ir balsų

2025 07 01
Europos Komisija į Europos Sąjungos invazinių rūšių sąrašą įtraukė keturias Lietuvai svarbias gyvūnų ir augalų rūšis | am.lrv.lt nuotr.
Gamta ir ekologija

Europos Komisija į Europos Sąjungos invazinių rūšių sąrašą įtraukė keturias Lietuvai svarbias gyvūnų ir augalų rūšis

2025 07 01
Seimas
Lietuvoje

Seimas baigė pavasario sesiją, skaičiuoja darbus

2025 06 30
Gintautas Paluckas
Lietuvoje

TS-LKD ir liberalai: G. Paluckas diskredituoja Ministro Pirmininko pareigas

2025 06 30
Vandens gręžinys
Lietuvoje

Pratęstas terminas užregistruoti nelegalius vandens gręžinius

2025 06 30
Pinigai
Lietuvoje

Pensijų anuitetų išmokas gauna 5 tūkst. gyventojų

2025 06 30

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Vilna apie Juodonyse – XXIV prigimtinės kultūros seminaras „Prigimtinė kultūra ir šiuolaikinis dvasingumas“
  • >+++ apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
  • Rimvydas apie 2030-ieji paskelbti Vytauto Didžiojo metais
  • Rimvydas apie 2030-ieji paskelbti Vytauto Didžiojo metais

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Į Salų dvarą kviečia XXII tarptautinė tradicinių šokių stovykla
  • Nuo liepos sostinėje keičiasi kelionių kainos
  • Seime – tarpinstitucinis susitikimas dėl dirbtinio proto klastojamų žurnalistų veidų ir balsų
  • M. Purvinas. Prūsijos kunigaikštystės nuopelnai lietuvybei

Kiti Straipsniai

Alkas.lt nuotr.

Valstybinės kalbos likimas – Seimo kontrolieriaus rankose: „Talka“ kaltina ŠMSM neveiklumu

2025 06 26
Vilniaus mieste tikrinti viešieji užrašai ir išorinė reklama | vki.lrv.lt nuotr.

Vilniaus mieste tikrinti viešieji užrašai ir išorinė reklama

2025 06 26
Gediminas Jakavonis

G. Jakavonis. Kodėl aš turėčiau bijoti Rusijos okupacijos?

2025 06 25
Jono Basanavičiaus gimtinė. Pasivaikščiojimas po Tautinio atgimimo ąžuolyną | S. Samsonas, Lietuvos nacionalinio muziejaus nuotr.

Ąžuolų apsuptyje – 5 dalykai, kuriuos galima nuveikti Jono Basanavičiaus gimtinėje

2025 06 24
Plakatų paroda „Lietuvių kalba. Myliu…“

Atidaroma jaunuolių plakatų paroda „Lietuvių kalba. Myliu…“

2025 06 24
„Kūrybinis impulsas. Čiurlionio kelias“: baleto menininkų paskyrimai Čiurlioniui | opera.lt nuotr.

„Kūrybinis impulsas. Čiurlionio kelias“: baleto menininkų paskyrimai Čiurlioniui

2025 06 19
Ar bus silpninamas valstybinės kalbos statusas?

Ar bus silpninamas valstybinės kalbos statusas?

2025 06 16
Laurynas Kasčiūnas

Dėl mokinių ugdymo planų kreipiamasi į teismą

2025 06 13
Paeonia lactiflora (Puikiojo bijūno) hibridų veislė | vu.lt nuotr.

VU Botanikos sode pristatoma M. K. Čiurlionio vardu pavadinta bijūnų veislė

2025 06 11
„SHWR“ | K. Štreimikio nuotr.

Iki šiol anglų kalba kūrusi grupė sukūrė dainą lietuviškai!

2025 06 10

Skaitytojų nuomonės:

  • Vilna apie Juodonyse – XXIV prigimtinės kultūros seminaras „Prigimtinė kultūra ir šiuolaikinis dvasingumas“
  • >+++ apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
  • Rimvydas apie 2030-ieji paskelbti Vytauto Didžiojo metais
  • Rimvydas apie 2030-ieji paskelbti Vytauto Didžiojo metais
  • +++ apie K. Urba. Kultūros kongreso jubiliejaus pamokos
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Sveikatos ministras Klaipėdoje buvo sutiktas palankiai

Sveikatos ministras Klaipėdoje buvo sutiktas palankiai

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

 fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | lėktuvų bilietai

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai