S.Daukanto aikštėje įvyko pilietinės vaikštynės „Už laisvą žodį“ (nuotraukos, video) (17)

Vaikštynės prie prezidentūros, 2012 05 31 d. | Alkas.lt nuotr.

Vaikštynės prie prezidentūros, 2012 05 31 d. | Alkas.lt nuotr.

Gegužės 31 d. 12 val. vyko pilietinis judėjimas „Už teisingumą“ S.Daukanto aikštėje Vilniuje surengė piliečių tyliąsias vaikštynes „Už laisvą žodį“.

Akcijoje prie prezidentūros  dalyvavo apie 200 žmonių. Tarp susirinkusiųjų tyliajame pasivaikščiojime ėjo signataras Romualdas Ozolas, Darius Kuolys, rašytojas Liudvikas Jakimavičius, Gitenis Umbrasas ir kiti žinomi visuomenėje žmonės.

Šios akcijos metu buvo galima užrašytus savo pasiūlymus, kokia turėtų būti Lietuva, ir įmesti į parengtas tam tikslui dvi dėžes.

Judėjimo „Už teisingumą“ internetinėje svetainėje skelbiama, kad „akcijos metu bus protestuojama prieš dienraščio „Lietuvos žinios“ vyriausiojo redaktoriaus, žinomo teatro kritiko Valdo Vasiliausko nušalinimą nuo pareigų, Prezidentūrai to pareikalavus“.

Vaikštynės truko apie 15 min., po jų D.Kuolys padėkojo visiems susirinkusiems ir pakvietė tęsti G.Umbraso inicijuotą „TieSOS!“ piešimo akciją.

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Pilnas video reportažas iš uzteisinguma.lt:

Alkas.lt fotoreportažas:

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .

17 komentarų

 1. Na:

  Neranda geresnio užsiėmimo, tai tegu vaikšto. Nuo to nei tiesos, nei melo nepadaugės.

 2. Rytas:

  Matyt labai grėsmingos vaikštynės jei niekas apie tai neskelbia nors filmavo.

 3. Birutė:

  Pamažu iš eterio “dingsta” dori žurnalistai : Tomas Dapkus, Gintaras Aleknonis. Atleistas “Lietuvos žinių” redaktorius V. Vasiliauskas. Įsigali lukašenkinis režimas. O stojančių ginti TIESĄ tiek nedaug….

 4. reikia:

  ginti dorus žurnalistus, jau šaukti reikia, ne tyliai eiti.Juk laisvą žodį baigiame prarasti tokioje demokratiškoje Lietuvoje. Kur studentai? Junkitės į būrį.

 5. arunas:

  Laikas atejo visiems laisviems zmonems vienytis ir kurti sava nepriklausoma ziniasklaida ! Internetine TV ir spauda. Valdziazmogiai patys “islaisvino” dorus zurnalistus ir mums ju nepritruks.

 6. Atgalinis pranešimas: Simono Daukanto aikštėje įvyko pilietinės vaikštynės „Už laisvą žodį“ - Už teisingumą

 7. Kažin:

  Svarbu yra valdžią turėti savo rankose, o žodį galima palikti laisvą… – tegul jis sau skraido kaip paukštis. Laisvas žodis tampa bevertis, nes, kai visi kalba, nebėra kas klauso… Tik “uždaryto” žodžio išsiveržimai turi griaunamąją jėgą. Taigi svarbu valdžios nepaleisti, o žodžiai tegul sau skraido…

 8. rasi:

  Tokiuose mitinguose kaip nekeista atlekia nei is sio nei is to filmuoja visai pasaliniai ka zinai kur ta nuotrauka nukis ?Keista jiems neuzdraudzia nieks filmuoti , ka zinai del kokiu priezasciu jie tai daro , gal kur prie stulpo proklijuos .? Turi visur buti griezta tvarka , tvirtas zodis .O dar pliaskina is visu pakampiu .

 9. savanoris:

  Gaila, kad gyvenu Lietuvos pakraštyje. Dalyvaučiau. Sakau visiems neabejingiems Lietuvos likimui- PABUSK LIETUVA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: