Pilietinės akcijos už teisingumą tęsiasi (video) (1)

Darius Kuolys | youtube video stop kadras

Darius Kuolys

Šiandien Seimui svarstant laikinosios komisijos priimsiančios sprendimą dėl teisėjos Neringos Venckienės laisvės suvaržymo ir galimo įkalinimo sudarymo klausimą, Vilniuje ir toliau vyko pilietinės akcijos, nukreiptos prieš teisėtvarkos pareigūnų, jėgos struktūrų ir valdžios įvykdytus bei tebevykdomus prievartos ir neteisingumo veiksmus.

Vilniaus oro uoste susirinkusi grupelė visuomenininkų su plakatais rankose laukė parskrendančios prezidentės Dalios Grybauskaitės. Tačiau prezidentė Vilniuje pasielgė kaip ir Čikagoje – su jos laukusiais lietuviais protestuotojais – nėrė pro ūkinį išėjimą ir  pasitinkantiesiems nepasirodė.

Tuo tarpu Vilniuje, S.Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros įvyko keletas visuomeninių akcijų. Darius Kuolys improvizuotoje spaudos konferencijoje pristatė šeštadienį, gegužės 26 d. vyksiančias eitynes, ir prie prezidentūros rengiamą pilietinę sueigą „Už laisvę ir tiesą, prieš melą ir smurtą“:

Vėliau S.Daukanto aikštėje pasirodė meninės-pilietinės akcijos „TieSOS!“ dalyviai. Eilinį kartą jie spalvotomis kreidelėmis ant aikštės grindinio prezidentūros prieigose išpiešė didelį žodį „TieSOS!“.

Poetas ir rašytojas Liudvikas Jakimavičius dalino susirinkusiems jau antrą visuomeninio nemokamo numerio „Aikštės žinios“  numerį.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. vISA SIRDIMI:

    Sunku surinkti mintis ir pasakyti padrasinancius zodzius. Mes esame teisus gindami Deimantele ir globeja Neringa. Seneliams Kedziams sveikatos, isitikinimo bus viskas gerai.Neringa didi teiseja uz Deimantele ir zuvusi, sunaikinta Broli. Dieve padek isaiskinti tiesa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: