Daugiau nei 90 nuošimčių LEU bendruomenės pritarė jungimuisi su VDU (0)

Lietuvos edukologijos universitetas | LEU nuotr.

Lietuvos edukologijos universitetas | LEU nuotr.

Kilus abejonėms dėl anksčiau išsakytų Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) bendruomenės ketinimų jungtis su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU), rugsėjo 6 d. suorganizuota LEU bendruomenės nuomonės apklausa dėl LEU tapimo VDU Švietimo akademija Vilniuje.

90,17 nuošimčių  dalyvavusių apklausoje išreiškė pritarimą dėl tapimo VDU Švietimo akademija Vilniuje. Už pasisakė 211 iš 234 balsavusiųjų.

LEU rektoriaus akademiko Algirdo Gaižučio teigimu, Lietuvoje turi išlikti universitetas, kuris rengia mokytojus, edukologus. „Aš galvoju, kad turi išlikti tokio tipo universitetas, nes Europos sąjungos šalyse pedagoginio tipo aukštosios mokyklos yra nedidelės, tačiau vaidina be galo svarbų vaidmenį šalies gyvenime“, –  teigė LEU rektorius.

„Apmaudu, kad dalis LEU bendruomenės nedalyvavo apklausoje, tokiu būdu neišreikšdami savo pozicijos dėl universiteto ateities“, – teigė  apklausos darbo grupės sudarymo pirmininkas dr. Linas Selmistraitis.

Anksčiau atskiros LEU darbuotojų grupės yra bandžiusios kalbėti LEU bendruomenės vardu, teigdamos, neva LEU bendruomenė nepritaria jungimuisi su VDU, o nori jungtis su Vilniaus universitetu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: