Vilniuje lankysis Indijos išorinių reikalų valstybės ministras (0)

Indijos Isoriniu reikalu ministras M._J._Akbar_wikipedija.org

Indijos Išorinių reikalų valstybės ministras Mobašaras Javedas Akbaras | wikipedija.org nuotr.

Gegužės 25 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiks su į Lietuvą darbo vizito atvykstančiu Indijos išorinių reikalų valstybės ministru Mobašaru Javedu Akbaru (Mobashar Jawad Akbar). Bus aptartos galimybės stiprinti dvišalius politikos, ekonomikos ir kultūros santykius, tarptautinės aktualijos. Dėmesio bus skirta ir derinamoms sutartims, Lietuvos ir Indijos žmonių tarpusavio ryšiams.

Ministro kvietimu M. J. Akbaras atvyksta į gegužės 25–26 d. Vilniuje rengiamą Azijos ir Europos susitikimo (ASEM) konferenciją ekonominio moterų įgalinimo tema. Indijos politikas Vilniuje taip pat susitiks su Lietuvos Ministru Pirmininku, švietimo ir mokslo ministre, Seimo tarpparlamentinių ryšių su Indija grupės nariais, verslo atstovais, lankysis Vilniaus universiteto Orientalistikos centre ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, kuriame skaitys paskaitą. Be to, dalyvaus Užupio konstitucijos, išverstos į hindi ir sanskrito kalbas, lentų atidengimo iškilmėse.

Gegužės 25 d. 11.25 val., Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2) vyks Lietuvos užsienio reikalų ir Indijos išorinių reikalų valstybės ministrų spaudos konferencija. Registracija į spaudos konferenciją vykdoma URM svetainėje.

Spaudos konferencijos metu bus pristatyta knyga „Indija ir Lietuva per asmeninių santykių prizmę“, skirta šiemet minimai diplomatinių santykių užmezgimo 25-ajai sukakčiai. Knygoje pristatomi Lietuvos ir Indijos mokslininkų straipsniai apie Hermaną Kalenbachą, Antaną Pošką ir Vydūną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: