A. Merkel pasibaisėjo Rusijos oro atakomis Sirijoje (video) (13)

A. Merkel | Markus Schreiber nuotr.

Angela Merkel | M. Šreiber nuotr.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad ji yra pasibaisėjus Sirijos žmonių kančiomis, kurias sukėlė Rusijos antskrydžiai.

„Paskutines dienas mes buvome ne šiaip sau sukrėsti, mes pasibaisėjome tuo, ką turi iškęsti dešimtys tūkstančių žmonių, pakliuvusių po atakomis iš oro, pirmiausiai Rusijos“, – spaudos konferencijoje su Turkijos ministru pirmininku Achmetovu Davutoglu kalbėjo A. Merkel.

Vokietijos politikė pabrėžė, kad visos kovojančios pusės turi laikytis Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliucijos, ginančios Sirijos taikiuosius žmones

Šioje rezoliucijoje nurodoma, kad prieš taikiuosius žmones negali būti naudojamas joks ginklas, taip pat ir iš oro.

Šiuo metu prie Turkijos sienos laukia maždaug 30 tūkst. sirų, pabėgusių nuo Rusijos palaikomo režimo atakos šiauriniame Alepo regione

Rusija atakas iš oro pradėjo praeitų metų rugsėjo 30 dieną, paprašius dabartiniam šalies prezidentui Bašarui Asadui. Maskva teigia, kad jėga naudojama taip vadinamos Islamo valstybės kovotojus ir kitus islamistus naikinti.

Tačiau ne vienas šaltinis praneša apie taikių žmonių žūtį. „Amnesty International“ teigia apie bent 200 žmonių žūtį, nuo Rusijos oro atakų.

JAV sekretorius Džonas Keris apkaltino Rusiją griaunančią planus politiškai sureguliuoti Sirijos karinį konfliktą.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

13 komentarų

 1. pensininkas:

  Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad ji yra pasibaisėjus Sirijos žmonių kančiomis, kurias sukėlė Rusijos antskrydžiai. Aš dar labiau esu pasibaisėjęs Sirijos žmonių kančiomis. Ir kas iš to. Draugystė Vokietijos su Rusija yra aukščiau žmonių kančių. Aš tai nespaudžiu rankos Putleriui, O Jūs, Angėle, tai spaudžiate.

 2. JUOZAS:

  reikėjo baisėtis daug anksčiau. Dar iki rusų bombardavimų pabėgėlių buvo netoli milijono? Iš kur ? Kas sukėlė tą globalų chaosą visoje šiaurės Afrikoje,Artimuosiuose Rytuose, kas bombardavo Libiją, apginklavo įvairias grupuotes? Deja, didžiosios vakarų šalys, JAV ir faktinis jos valdovas. Ta naujoji politika buvo pavadinta “kontroliuojamu chaosu”. Deja, europos lyderiai apsiskaičiavo, jų partneriai juos išdūrė – chaosas tampa nekontroliuojamu, o visą jo naštą tenka nešti Europai.
  Todėl galiu tik pritarti pragmatiškieks Vengrijos ir Lenkijos lyderių siekiams – ne mes tą košę užvirėm, ne mums ją ir kabinti …

 3. Šiaip:

  Kažkodėl prisiminiau vieną seną istoriją (tikrą) – tardytoja klausia išprievartautos merginos: „O kaip tu priešinaisi?“ – „Kosčiojau.“

 4. Žemyna:

  Ar reikėjo tiek aukų, kad pagaliau suprastų, jog su išgamomis JOKIŲ derybų ir JOKIŲ sutarčių būti negali. Pati užantyje savo motiniška šiluma tą gyvatę užaugino!

 5. Poniai:

  reiketu baisėtis amerikosu veiksmais pasaulyje. Rusija tik bando gintis nuo amerikosu priveistu teroristu.

 6. Bartas:

  Vokiečiai savąją “Motiną Teresę” šventa tikrai nepaskelbs.
  Ne veltui išminčiai pataria , kad moteris, būdama neramaus proto ir patekusi į valdžią, – lauk bėdos .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: