Trečiadienis, 13 rugsėjo, 2023
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Seimas: V. Landsbergis buvo valstybės vadovu

www.alkas.lt
2022-06-30 13:49:23
36
Vytautas Landsbergis teigia, kad Seimo rinkimų rezultatai galėtų būti pripažinti neteisėtais (video)

Vytautas Landsbergis | alkas.lt nuotr.

Seimas priimtu įstatymu suteikė Aukščiausiosios Tarybos pervadintos „Atkuriamuoju Seimu“ pirmininkui Vytautui Landsbergiui valstybės vadovo statusą.

Įstatymu nutarta įtvirtinti, kad Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas, pagal 1990 m. kovo 11 d. patvirtintą Laikinąjį Pagrindinį Įstatymą būdamas aukščiausiuoju Lietuvos Respublikos pareigūnu, nuo 1990 m. kovo 11 d. iki 1992 m. lapkričio 25 d. turėjo ir vykdė konstitucinius valstybės vadovo įgaliojimus.

Jame taip pat konstatuojama, kad Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas nuo 1990 m. kovo 11 d. buvo atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas.

Dokumento aiškinamajame rašte iniciatoriai pažymi, kad Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkui, kaip aukščiausiajam Lietuvos Respublikos pareigūnui, Laikinajame Pagrindiniame Įstatyme priskirti įgaliojimai ir atliktas darbas rodo, kad jis vykdė įgaliojimus ir atliko darbą, kuriuos turi ir vykdo valstybių vadovai.

Viena iš projektų iniciatorių Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen yra teigusi, kad šis įstatymas yra pagarbos ir pripažinimo ženklas žmogui, kuris suvaidino išskirtinį vaidmenį Lietuvos istorijoje.

„Esu įsitikinusi, kad atėjo laikas įvertinti profesoriaus V. Landsbergio indėlį ir, tikiu, kad šis Seimas yra būtent tas, kuriam užteks jėgų ir išminties tai padaryti. Niekam nekilo abejonių, kad tuo metu Lietuva jau buvo nepriklausoma ir savarankiškas valstybė. Šiandien puikus laikas pripažinti, kad ši valstybė turėjo ir vadovą“, − yra pabrėžusi Seimo Pirmininkė.

1990–1992 metais galiojusiame Laikinajame pagrindiniame įstatyme nebuvo numatyta valstybės vadovo institucija, tačiau pagrindinis įstatymas numatė, jog aukščiausiasis Lietuvos valstybinės valdžios organas yra Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, o šios Tarybos posėdžiams pirmininkauja, vadovauja Tarybos Pirmininkas. Taip pat pagrindinis įstatymas numatė, kad Tarybos Pirmininkas yra aukščiausias Lietuvos Respublikos pareigūnas ir atstovauja Lietuvai tarptautiniuose santykiuose.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. V. Andriukaitis. Dar kartą apie tai, ar Landsbergis buvo valstybės vadovas
  2. Seimas ėmėsi apiprėžti V. Landsbergio statusą
  3. Seimas atmetė įstatymo pataisas dėl V. Landsbergio apsaugos
  4. Seimas Laisvės premijas skyrė Valdui Adamkui ir Vytautui Landsbergiui
  5. Z.Vaišvila: kodėl Seimas neskuba įgyvendinti tautos valios pareikštos referendume dėl VAE (video)
  6. Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės kalba, pasakyta Seime surengtoje konferencijoje „Lietuvos valstybės atkūrimo darbai“
  7. Seime – tarptautinė konferencija „M.K.Čiurlionis ir kultūros erdvė“ (tiesioginė transliacija)
  8. Tautos kviesliui Vytautui Landsbergiui 80 (video)
  9. Lietuvos mokyklose norima įvesti šachmatų programą
  10. V. Landsbergio kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime Seime
  11. Per V.Landsbergio kalbą, LLRA frakcijos nariai paliko iškilmingą Seimo posėdį
  12. Z. Vaišvilos ir referendumų dėl žemės ir lito iniciatyvinių grupių spaudos konferencija (tiesioginė transliacija, video)
  13. Laisvės gynėjų susitikime: Visada prisiminsime, kodėl esame laisvi
  14. Seime paminėtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 25-metis (video)
  15. Atsisakius Laisvės premiją skirti V.Landsbergiui, traukiasi didžioji dalis komisijos narių (video)

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 36

  1. Lietuvis says:
    1 metai ago

    Kiek atsimenu kad jo niekas neišrinko.

    Atsakyti
    • jo says:
      1 metai ago

      Kiek atsimenu, AT jį išrinko 1990 m. kovo 11 d. ir tą pačią dieną po to buvo paskelbtas nepriklausomybės atstatymas. Ir tada jis buvo vadovas, o nepatenkintieji ėmė bliauti, kad tai – „istorinė klaida“, nes reikėjo kito vadovo (AMB). Komuniagos ėmė rinkti „darbo žmonių“ parašus, kad vadovu reikia rinkti ne Landsbergį, o AMB. Atsimenu, kad po to komuniagos būtent Landsbergį kaltino, kad jis „sugriovė kolkozus“… O jeigu Landsbergis nebuvo valstybės vadovas, tai tada komuniagos nebūtų jo kaltinę dėl kolkozų sugriovimo.

      Atsakyti
      • tam jo says:
        1 metai ago

        Nebekliedėkite. 1. Jokiais rinkimais jis išrinktas nebuvo. Prezidento rinkimuose net neišėjo į antrą turą. Jokiu vadovu jis nebuvo, buvo tik AT pirmininku. Kaip pats sakė (yra video) Sąjūdžio pradžioje išvis niekur nedalyvavo, visus įvykius stebėjo televizoriuje. 2. Komuniagoms su AMB Lanzbergis pats asmeniškai leido laimėti Seimo rinkimus prieš prasidedant privatizacijai. Amžininkų liudijimu kalbėjęs, kad privatizacijos pradžia reikia pralaukti būnant ne valdžioje, nes tuo metu bus daug skandalų ir daug galimybių susikompromituoti (taip ir buvo). 2. Dėl kolūkių, tai meluojate juodai, giedodamas konservų propagandinę giesmelę. Normalūs žmonės kaltino/kaltina lanzbergį ir jo valdžią ne kad “sugriovė kolūkius”, o tuo, kad LEIDO KOLŪKIŲ PRIVATIZACIJĄ BE INVENTORIZACIJOS. Tai yra civilizuotam pasaulyje negirdėtas dalykas – kaip išvis galima privatizuoti kokį nors turtą prieš prieš tai neatlikus inventorizavimo??? Lygiai tokia pati afera buvo ir žemių kilnojimas – normaliam pasaulyje nematytas dalykas, kai hektarai kokiame nors kaime Utenos rajone buvo “perkelinėjami” į pajūrį… Tokias bjaurastis sugalvoti ir leisti galėjo tik Lanzbergių klanas su juos palaikančiais besmegeniais baranais.

        Atsakyti
  2. :( says:
    1 metai ago

    Kas man iš tos laimės,
    Kas iš tos garbės…

    Atsakyti
    • sb irsSPRssSRRR says:
      1 metai ago

      Jei jis vienas džiūgauja, o visi….?

      Atsakyti
  3. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    1 metai ago

    2003 sausio 23, seime,
    Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
    2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
    Vytautai Landsbergi, ant kelių, bjaurybe.
    ______________________________________________________________
    Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
    2022 birželio 30

    Atsakyti
  4. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
    1 metai ago

    Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (neteisėti, neligitimūs), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.

    Atsakyti
    • Jungtinems priesu pajegoms says:
      1 metai ago

      Brazausko pasiilgai bjaurybe ???

      Atsakyti
  5. šlykščiausia says:
    1 metai ago

    Šlykščiausia yra Skvernelio partijos išdavystė šiuo klausimu, mes už juos reitinguojam ,tikimės…. o jie pasirodo nuperkami .Jais niekada negalima pasitikėt .Man atrodė, kad Skvernelis su stuburu,visdėlto buvęs milicninkas.
    Ką su jais daryt.
    . Saujelė seimūnų konservatorių nusprendė pripažint V.Landsbergį buvus jų vadovu porą nepilnų metų prieš 30metų,gal kam ir džiaugsmas, bet šaukštai po pietų, kas iš to …

    Atsakyti
  6. Netiesa says:
    1 metai ago

    Skvernelis vienintelis iš viso dalyvavusių posėdyje Seimo narių sąrašo balsavo PRIEŠ.

    Atsakyti
  7. Ar tai svarbiausia problema? says:
    1 metai ago

    Kam tie įnirtingi ginčai? Ar šis klausimas svarbiausias? Juk siūlomas nekilnojamojo turto mokesčio įvedimas palies beveik kiekvieną, jei bus priimtas Lietuvos banko, kurio funkcija prižiūrėti komercinių bankų veiklą ( paslaugų įkainius taip pat) siūlymas, mano nuomone drakoniškai apmokestinti net paveldėtą NT. Nesant realių progresinių mokesčių kaip Vokietijoje ar Anglijoje iki 45 proc. nuo šimtatūkstantinių ar milijoninių pajamų, gaunantys dideles pajamas galimai turės daug laisvų pinigų pigiai supirkti paveldėtą nekilnojamąjį turtą iš neišgalinčių susimokėti NT mokesčio. Neturi pinigų-viso gero paveldėta gimtoji sodyba ,ašaros čia nepadės. Manau tai daug didesnė problema, negu V. Landsbergio statusas.

    Atsakyti
  8. Kažin says:
    1 metai ago

    Kaip kas nors galėjo būti valstybės vadovu tuo metu, kai teisiškai tokio pavadinimo valstybės valdymo institucijos nebebuvo Konstitucijoje. Tai panašu į žaidimus tarsi su kažkokiu “darželinuku” – politikoje…
    Kartu tame matyčiau ir nepagarbos to meto Sąjūdžio išpažintiems demokratiškiems principams ir jo vykdytiems atkurtos valstybės valdymo veiksmams, na, sakyčiau, ir asmens savigarbos stoką. Juolab, kad 1993 m. vykusiuose Prezidento rinkimuose Tauta vadovystės valstybei jam nepatvirtino.
    Tikslingiausiai būtų sakyti, kad tuo metu Valstybės vadovo galių Tauta kaip suverenas dar nebuvo atidavusi atstovavimui – Valstybės vadovu buvo pati dar Sąjūdžio būsenos Tauta.

    Atsakyti
  9. Žmoga says:
    1 metai ago

    Fašistinio režimo šaika nusispjovusi į konstituciją įprezidentino savo fiurerį. Debiliškiausias seimas, priiminėjantis debiliškiausius “įstatymus”. Tikiuosi visiems užteks kulkos, virvės ar elektros kėdės, priklausomai nuo teismo ar tribunolo nuosprendžio.

    Atsakyti
  10. Povilas says:
    1 metai ago

    Nu tai gal dabar apsiramins. Kas jam iš to? Matyt, yra kažkas iš to. Jis ne iš tų, kuriems “kas man iš tos laimės…”
    Bet Landsbergis nebuvo valstybės vadovu. Nes ir valstybės nebuvo. Buvo LTSR. O paskui Bražuolė, Pakaunė…

    Atsakyti
  11. Nuorodos says:
    1 metai ago

    • Šeštadienio „Respublikoje“ skaitykite: Ar valstybė dar turi sparnus ?
    − respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/sestadienio-respublikoje-skaitykite-ar-valstybe-dar-turi-sparnus/
    • Istorija perrašyta
    − respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/istorija-perrasyta/
    (Plačiau apie tai skaitykite penktadienio „Vakaro žiniose“.)
    • Remigijus ŽEMAITAITIS: VIENATINIS VYTAUTAS MAŽASIS SKOLINGAS SKVERNELIUI
    − respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/remigijus-zemaitaitis-vienatinis-vytautas-mazasis-skolingas-skverneliui/
    „ [ … ] Skubiai, staigiai, nedelsiant – suteikti Vytautui Landsbergiui valstybės vadovo statusą! Kodėl taip staigiai? Greičiausiai buvo galutinai kažkas sutarta su Sauliaus Skvernelio “Vardan valdžios”, oj “Vardas Lietuvos”. Nes būtent jų balsų ir prireikė šiam sprendimui.“

    Atsakyti
  12. T0mas J. says:
    1 metai ago

    Kodėl man nereikia pripažinimo jog prieš 4 dešimtmečius tikrai buvau abiturientas? Nes turiu tai patvirtinantį dokumentą. Prieš 34 metus buvau Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio narys – turiu nario pažymėjimą. Valstybių vadovai turi tai patvirtinančius dokumentus, tai akivaizdu ir nėra vietos abejonėms ar interpretacijoms. Ar galima diskutuoti, jog pagal Laikinąjį pagrindinį įstatymą Aukščiausiosios Tarybos pirmininko pareigos 1990 m. po Kovo 11-os buvo PANAŠIOS į valstybės vadovo?
    Taip, galima. Bet tai daryti nedera parlamentarams Seimo posėdžių metu. Istorijos juk nepakeisi. Ir jau visiškai nedera priiminėti sprendimus atbuline data.
    V.Landsbergio įprezidentinimas kyla iš TS-LKD noro reabilituotis dėl liūdno fakto, kad per 30 metų tik vienas vienintelis šios partijos narys tik
    vieną vienintelį kartą kandidatavo į prezidentus ir… nelaimėjo.
    O rinkimų juk buvo ne du ir ne trys. Solidžiai partijai nedalyvauti prezidento rinkimuose yra nesolidu. Solidžia save laikanti, bet tokia nesanti partija sumanė įrodyti Lietuvai, kad ji vistik TURI savo gretose didį žmogų, o tą jo prakilnumą partijos nuomone pagrindžia tik titulas.
    V.Landsbergio STATUSAS visam laikui tautoje liks pajuokų objektu, nes valstybės vadovu jį IŠRINKO bendrapartiečių valdomas Seimas NE PAGAL rinkimų įstatymą ir po išrinkimo jis šių pareigų nėjo.

    Atsakyti
    • Puikus komentaras says:
      1 metai ago

      Neįmanoma užmiršti, kuomet eilinį kartą įkišo savo trigrąšį (ir, kaip visada, viską sugadino) per Prezidento rinkimus, kuomet balotiravosi Stasys Lorozoraitis. Jei ne tas nelemtas Landsbergio liežuvis, galėjome turėti Lozoraitį LR Prezidentu, neabejotinai nuvedusiu Lietuvą visai kitu (ne Brazauskiniu) keliu.

      Atsakyti
  13. Global-Kapitalistas says:
    1 metai ago

    Jei Lanzbergis nebūtų bijojęs būti patraukas atsakomybėm dėl masinių žudynių, plėšimų, turo išvogimo, prievartavimų ….jo valdymo laikais – būtų pasiėmęs iš kart karūną. . Dabar padėtis saugi. Ko laukti .

    Atsakyti
  14. Uždanga nuleista! says:
    1 metai ago

    • Vytautas Radžvilas. Grumtynių dėl istorinės tiesos spektaklis
    − pozicija.org/vytautas-radzvilas-grumtyniu-del-istorines-tiesos-spektaklis/

    Atsakyti
  15. Global-Kapitalistas says:
    1 metai ago

    Beje, Stalinas irgi neturėjo jokių valstybinių pareigų, tik buvo dvasinis Ajatola. Na, kad nereiktų sėsti už nusikaltimus, jei padėtis pasikeis. Dabar tvartelio vatagalviai įsitvirtino visiems laikams. Nebėra ko bijoti, bet pinigai ir skirta apsauga nepakenks. O ir Ajatola ir vėl reikalingas – rusai ir vėl puola.

    Atsakyti
    • T0mas J. says:
      1 metai ago

      Stalinas 1941 – 1953 ėjo TSRS Ministrų Tarybos pirmininko pareigas.

      Atsakyti
      • Žemyna says:
        1 metai ago

        Smagiai prajuokinote!
        AČIŪŪŪŪŪŪŪŪŪūūūūūūūūū 🙂 🙂 🙂

        Atsakyti
        • T0mas J. says:
          1 metai ago

          Prašyčiau reaguoti suprantamiau. Juk rašyti mokate.

          Atsakyti
          • Žemyna says:
            1 metai ago

            Klausau ir vykdau. 🙂

          • Žemyna says:
            1 metai ago

            Į galvą nebūtų atėję, jog patenkintą kikenimą (kokį netikėtą palyginimą radot!) galima supainioti su pasišaipymu.
            Jei jau taip – mea culpa – LABAI ATSIPRAŠAU. Taika?

          • T0mas J. says:
            1 metai ago

            Žemyna, – aišku taika.
            Bet paaiškinkit prašau, dėl ko buvot “patenkinta”..?
            Antra – apie kokį “palyginimą” kalbate?

        • prieš pasišaipant says:
          1 metai ago

          superpatriotams vertėtų pasidomėti, kas, kur, kuo ir kada dirbo, o rubliniai troliai nuolatos turėtų kelti kvalifikaciją, nes nėra tokie visažiniai, kaip mėgina save pateikti

          Atsakyti
          • Global-Kapitalistas says:
            1 metai ago

            Žemyna rublinė trolė…. nemanau. Ji visada pasisakė už global kapital valdžią visame pasaulyje. Prieš tautų ir žmogaus teises… rubliais už tai nemokama.

      • Global-Kapitalistas says:
        1 metai ago

        Taigi, jis buvo tik vykdančiosios valdžios galva, ministras pirmininkas, ne jis politiką kūrė, o tik vykdė. už ką jį smerkti ?

        Atsakyti
        • Global-Kapitalistas says:
          1 metai ago

          Tik skvernelis.

          Atsakyti
  16. Skaitiniai says:
    1 metai ago

    • Vladas Turčinavičius. Reikia reikalauti Seimo, kad 1941 m. Birželio 23 d. paskelbtas Nepriklausomybės Aktas būtų priimtas Lietuvos valstybės Aktu –
    – pozicija.org/vladas-turcinavicius-reikia-reikalauti-seimo-kad-1941-m-birzelio-23-d-paskelbtas-nepriklausomybes-aktas-butu-priimtas-lietuvos-valstybes-aktu/
    ( Tai ištrauka iš straipsnio „Ar Lietuvos valdžios naudojasi Tarptautine teise?“, skelbto čia – aidas.lt/lt/politika-aktualijos/article/24319-09-23-ar-lietuvos-valdzios-naudojasi-tarptautine-teise . Tik mūsų politikai šiuo metu skubesniais ir reikalingesniais reikalais užsiėmę – tai skubėjo kanapę dekriminalizuoti, tai įvairovę asmens dokumentuose įteisinti, tai kiti pažangai svarbūs reikalai ČIA ir DABAR spaudžia… )
    • Dr. Andrius Švarplys. V. Landsbergio paskelbimas valstybės vadovu – ką jis reiškia?
    – pozicija.org/dr-andrius-svarplys-v-landsbergio-paskelbimas-valstybes-vadovu-ka-jis-reiskia/

    Atsakyti
  17. Be civilizacijos tuštybių says:
    1 metai ago

    • L. Karpavičius. Amišų Amerika – kita Amerika
    – pozicija.org/l-karpavicius-amisu-amerika-kita-amerika/comment-page-1/#comment-32130

    Atsakyti
  18. dar says:
    1 metai ago

    “…Būtent dėl vėlyvo įtraukimo į komiteto darbotvarkę feisbuke viešai pasipiktino jo narė, Regionų frakcijos atstovė Agnė Širinskienė.
    “Galiu pasufleruot, kas rytdienos išvadoje rašoma dėl valdovo statuso suteikimo seneliui….”Skaitykite daugiau: ht tps://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/istorinis-sprendimas-seimas-pritare-valstybes-vadovo-statuso-suteikimui-vytautui-landsbergiui.d?id=90621719
    Manau, toks žodynas,pabrėžiant amžių, nedaro garbės Seimo narei.

    Atsakyti
    • Pritariu says:
      1 metai ago

      Politikuojant reikėtų uždrausti vartoti žodius sūnus, dukra, anūkas, giminė, kad nebūtų jokių užuominų į nepotizmą, nes nepotizmo valdžioje nebuvo ir nėra. Juk, jei nepotizmas būtų, mes būtume labai atsilikusios ir nedemokratinės Vidurinės Azijos ar Afrikos šalis?

      Atsakyti
  19. Ką primena says:
    1 metai ago

    • Sukritikavo sprendimą dėl statuso V. Landsbergiui: primena bandymą įvykdyti perversmą istorijoje
    − diena.lt/naujienos/lietuva/politika/sukritikavo-sprendima-del-statuso-v-landsbergiui-primena-bandyma-ivykdyti-perversma-istorijoje-1086045 (tekstas)
    − diena.lt/naujienos/lietuva/politika/sukritikavo-sprendima-del-statuso-v-landsbergiui-primena-bandyma-ivykdyti-perversma-istorijoje-1086045 (laidos įrašas)

    Atsakyti
  20. Kas atspės? says:
    1 metai ago

    A co to?
    – laisvaslaikrastis.lt/wp-content/uploads/2022/07/skvernpapa.jpg
    Kas atšpėš, tas galės nusipirkti sau cukierkų 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kiti Straipsniai

Vaikai | pixabay.com, HaiBaron nuotr.

Seimas svarsto siūlymus dėl vaikų saugumo

2023 09 12
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Nusikaltimus valstybei siūloma vertinti griežčiau

2023 09 12
Pinigai | pixabay.com nuotr.

Skiriant paramą bus vertinamas ir turtas

2023 09 12
Lietuva pasirašė Europos plastiko paktą

Seimas pritaria plastikinių pakuočių perdirbamui

2023 09 12
Eugenijus Gentvilas Saulius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Liberalai sieks mažinti ribojimus

2023 09 12
Aerodromas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seime – svarstymai dėl dviejų aerodromų

2023 09 11
Viktorija Čmilytė-Nielsen | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Seimas pritarė rudens sesijos darbų programai

2023 09 10
| Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo sesijoje – svarbiausi valstybės klausimai

2023 09 08
Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

Sekmadienį Seimas rinksis į rudens sesiją

2023 09 07
Agnė Bilotaitė | vrm.lrv.lt nuotr.

VRM Seimui teiks svarbius įstatymų projektus

2023 09 06
Rodyti daugiau

Naujienos

Artėja XVIII-oji „Sutarjėla“ Panevėžio rajone | Rengėjų nuotr.
Etninė kultūra

Artėja XVIII-oji „Sutarjėla“ Panevėžio rajone

2023 09 13
Vasara su knyga 2016 m. | Rengeju nuotr.
Kultūra

„Metai su knyga“ siūlo atrasti ypatingą bendravimo būdą – skaitytojų bičiulystę

2023 09 13
Vaikai | pixabay.com, HaiBaron nuotr.
Lietuvoje

Seimas svarsto siūlymus dėl vaikų saugumo

2023 09 12
Dronai gina Ukraina | www.facebook.comGeneralStaff.ua nuotr.
Ukrainos balsas

„Dronų armija“ kyla prieš driskius

2023 09 12
Kelias | alkas.lt Arūno Sartanavičiaus nuot.
Lietuvoje

Rajoniniai keliai galėtų pereiti savivaldai

2023 09 12
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.
Gamta ir žmogus

Nusikaltimus valstybei siūloma vertinti griežčiau

2023 09 12
Mokytojų streikas | lsdps.lt nuotr.
Lietuvoje

Moksleiviai remia mokytojų streiką: kartu rengs eiseną iki ministerijos

2023 09 12
„Bolt“ | lrt.lt, J. Stacevičiaus nuotr.
Kalba

„Bolt“ siūlo: mokėk brangiau ir gausi geresnį automobilį ir vairuotoją kalbantį angliškai, o gal būt, NET ir lietuviškai…

2023 09 12

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Bartas apie Ką reiškia ir ko verti Rusijos pasirašyti susitarimai
  • juras apie Netekome baltų proistorės tyrėjos Jūratės Statkutės de Rosales
  • joansi apie Tarptautiniai ekspertai VDU įvertino – išskirtinis Universitetas visoje Europoje
  • Schwentine apie Netekome baltų proistorės tyrėjos Jūratės Statkutės de Rosales

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Artėja XVIII-oji „Sutarjėla“ Panevėžio rajone
  • V. Apžvalgininkas. Gudija nori okupuoti ne tik Vilnių.
  • „Metai su knyga“ siūlo atrasti ypatingą bendravimo būdą – skaitytojų bičiulystę
  • Kam geriau patikėti UAB steigimo naštą?
Lininės rankinės Lininės rankinės Lininės rankinės

Kiti Straipsniai

Seimas svarsto siūlymus dėl vaikų saugumo

by Ditė Česėkaitė
2023 09 12
0
Vaikai | pixabay.com, HaiBaron nuotr.

Seimas svarstys siūlymus, kuriais siekiama geriau apsaugoti vaikus nuo nusikalstamų veikų ir seksualinio smurto. Baudžiamajame kodekse ir lydimuosiuose teisės aktuose...

Skaityti toliau

Nusikaltimus valstybei siūloma vertinti griežčiau

by Ditė Česėkaitė
2023 09 12
0
Seimas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimas pradėjo svarstyti Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotas Baudžiamojo kodekso pataisas, kuriomis siūloma nustatyti proporcingas bausmes už pačius pavojingiausius nusikaltimus, kuriais...

Skaityti toliau

Skiriant paramą bus vertinamas ir turtas

by Ditė Česėkaitė
2023 09 12
0
Pinigai | pixabay.com nuotr.

Seimas priėmė Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimus, kuriais sutarta vėl pradėti vertinti vieno ar bendrai gyvenančių asmenų nuosavybės...

Skaityti toliau

Skaitytojų nuomonės:

  • Bartas apie Ką reiškia ir ko verti Rusijos pasirašyti susitarimai
  • juras apie Netekome baltų proistorės tyrėjos Jūratės Statkutės de Rosales
  • joansi apie Tarptautiniai ekspertai VDU įvertino – išskirtinis Universitetas visoje Europoje
  • Schwentine apie Netekome baltų proistorės tyrėjos Jūratės Statkutės de Rosales
  • joana vis dar kundroto apie Tarptautiniai ekspertai VDU įvertino – išskirtinis Universitetas visoje Europoje
Kitas straipsnis
Senąjį Kauno beržą pakeis „įpėdinis“

Seimas patvirtino merų įgaliojimus

srtfondas Init

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt

   https://lazerineklinika.lt/ | https://sportsman.lt/ | Farming Simulator 22 mods | ETS2 Mods | FS22 Mods | FS22 mods download | kemi.lt | ATS Mods | Skyrybos internetu - skyrybos bendru sutarimu | fs22 mods | ATWINS | LIVIN parduotuvė | Grozionamaisfinksas.lt | https://zvejojam.lt | Darbo skelbimai | KlipShop | Kokybiškos tvoros | https://jarisink.com | Valgomojo stalai | ket testai | Interjero detalės

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai