Zigmas Vaišvila, www.alkas.lt
Lietuva, pradėjusi rudens politinį sezoną, panašu, vėl įsisiūbuoja.
Aistros pradeda kunkuliuoti, neretai nusverdamos ir logiką, net sveiką protą.
Pailsėkime nuo viso to bent sekmą dieną.
Kviečiu tai padaryti prasmingai.
httpv://www.youtube.com/watch?v=G0PekTUmBdY
Nėra susijusių.
Video yra prasmingas, kaip ir mūsų gyvenimas. Krizė nesirosią trauktis. Tiksliau su krizę niekas nenori kovoti, valdžia mano – tam yra bedarbiai ir pensininkai. Jų sąskaita statomi Valdovų rūmai, finansuojamos gėjų paradai, tobulinama priespaudos sistemą ir t.t. Keistas valstybės valdymas – per 20 m. išnyko mln. piliečių, o valdžiai trūksta …. kalėjimų. Lietuvoje kas metai – 10 000 savižudžių, ar tai nuo gero gyvenimo sąlygų? Žudąsi jaunimas! Bendrai Lietuvoje kas metai – 40 000 žmonių „įsigydą“ nuo gyvenimo. O valdžia tik reformuoja ir skaičioja….
Iš kalbos klaidų aišku, kad esi baigęs mokyklą rusų kalba ( tipinės rašybos klaidos “nesirosią” – o vietoj uo; “su krizę”, “tobulinama priespaudos sistemą” – linksnių vartojimas; “žudąsi”, “„įsigydą“ – rusai vietoj o taria a). Latvių gatvėj NEpolitiko darbovietė, atlyginimas rubliais?
O man tas pats…Gali rašyti net kremliaus gatvėje ir dar bolševikas, bei komunistas ir t.t.
Tik amerikietiškos ir europietiškos šiknos(ir dar kai ką) nelaižau…
tiesiog- pralinksmino vakarą. Dėkui;) Kažkaip priminė Butkevičių: einu- neinu, ryte taip, vakare-ne 🙂
labai geras palyginimas su politika 😀
Čia – ne pensininkai, t.y. ne rimti bei solidūs žmonės, kurie yra pageidautini visuomeniniame gyvenime .bei politinėje veikloje, stengiantis atkurti sugriautą Lietuvą.
Todėl pavadinimas ne toks turėtų būti.
Jo, jo … Panašiai kaip tu internete. 🙂