Į vairavimo egzaminus – tik su apsaugos priemonėmis, karščiuojantys – nebus įleidžiami (0)

foreignstudents.com nuotr.

foreignstudents.com nuotr.

Nustatytos sąlygos, kurių pratęsto karantino metu privalo laikytis vairavimo egzaminų ir aviacijos praktinių mokymų organizatoriai. Pagrindiniai reikalavimai – žmonių srautų ribojimas, asmens apsaugos priemonių naudojimo užtikrinimas, personalo stebėsena ir tinkamas patalpų valymas. Rizikos grupėje esantiems – pagyvenusiems, turintiems lėtinių ligų – žmonėms patariama egzaminus atidėti.

Tai nurodyta Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendime, kuris įsigalios nuo balandžio 27 dienos.

Minėtų paslaugų organizatoriai turės užtikrinti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą tarp žmonių, į egzaminų ir mokymo patalpas įleisti tik apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines dėvinčius lankytojus. Praktinio vairavimo egzamino metu vairuotojas turės dėvėti jam išduotą naują apsauginę kaukę bei vienkartines pirštines. Motociklų vairuotojai į egzaminą privalės atsinešti savo šalmą, alkūnių, kelių, pečių apsaugas, pirštines bei laisvų rankų įrangą, telpančią po šalmu. Šių priemonių neturint egzamino laikyti nebus leista.

Įeinant į egzaminavimo ar mokymų patalpas visiems vairuotojams bus matuojama kūno temperatūra, o karščiuojantys  ar turintys peršalimo simptomų nebus į jas įleidžiami.

Paslaugų organizatoriams taip pat nurodyta pasirūpinti personalu – suteikti jiems reikiamas asmenines apsaugos bei dezinfekcijos priemones, užtikrinti, kad su žmonėmis dirbtų tik sveiki darbuotojai. Rekomenduojama, kad paslaugų teikimo vietoje nedirbtų rizikos grupei priklausantys darbuotojai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: