N. Venckienė. Tas juokingai rūstus teisingumas (40)

temide-griuna-alkas-lt-koliazas

Alkas.lt koliažas.

Tas juokingai rūstus teisingumas, kai sunkiais nusikaltimais kaltinamieji gyvena laisvai, o juokingai mažais – varžomi apykojėmis, užstatais ir reikalavimais būti namuose nakties metu.

Vasario 14 d. kreipiausi į Panevėžio apygardos teismą prašydama panaikinti visas man taikomas kardomąsias priemones.

Šiandien Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst. eurų užstatas bei asmens dokumentų paėmimas yra tinkamos, nėra diskriminacinės, tačiau sušvelnino kardomąsias priemones, suteikdamas galimybę  laisvai ir be apribojimų judėti visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, nustatant didesnę kontrolę nakties metu.

Apie išskirtinę teismų praktiką taikant man kardomąsias priemones

Jau nuo pat pirmų ekstradicijos dienų, man tenka susidurti su Lietuvos teisingumo bendruomenės, nepaisant JAV Valstybės Departamento imperatyvaus įpareigojimo Lietuvai teisti mane tik už nesunkius nusikaltimus,  požiūriu, esą aš pavojinga, galinti pabėgti, nusikaltėlė ir man turi būti taikomos kuo griežtesnės kardomosios priemonės.

Pirmuosiuose teismų posėdžiuose nusistovėjo aiški tendencija vykdyti visus griežčiausius Lietuvos prokuratūros prašymus, vėliau nežymiai juos švelninant.

Pirmasis teismas skyrė pačią griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, laikant tardymo izoliatoriuje, vėlesnis numatė dokumentų poėmį, 10 000 užstatą, intensyvią priežiūrą 500 metrų atstumu – iš esmės namų areštą. Dar vėliau, prokuroras mano prašymu pakeitė intensyvios priežiūros sąlygas: įpareigojo nenutolti nuo gyvenamosios vietos daugiau kaip 10 km atstumu šiaurės (šiaurės rytų ir šiaurės vakarų) kryptimi ir 2 km pietų (pietryčių ir pietvakarių kryptimi).

O šiandien Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst. eurų užstatas bei asmens dokumentų paėmimas yra tinkamos, nėra diskriminacinės ir suteikė galimybę  laisvai ir be apribojimų judėti visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, nustatant didesnę kontrolę nakties metu.

Kardomosios priemonės neadekvačios, neatitinka būtinumo ir proporcingumo kriterijų

Priminsiu, kad Jungtinės Amerikos Valstijos sutiko, kad baudžiamasis persekiojimas mano atžvilgiu gali būti vykdomas tik dėl 4-ių, didelio pavojaus visuomenei nekeliančių  veikų. Tai trys nesunkiais traktuotini  nusikaltimai ir vienas nusižengimas, už kurį numatyta bausmė, nesusijusi su laisvės atėmimu.

Be to, mano sulaikymas dėl ekstradicijos tęsėsi 21 mėnesį, kuris privalo būti įskaitytas į skiriamą bausmę. Jei, žinoma, būsiu nuteista.

Be to, pats pabėgimo faktas, ko taip bijosi teisiniai persekiotojai, užtrauktų dar vieną baudžiamąją atsakomybę ir netekčiau sumokėto užstato –taip reikalingų mano tėvams ir man pragyvenimui  reikalingų lėšų.

Šie išdėstyti motyvai, kai aš jau esu atlikusi didesnę bausmę nei galėtų būti paskirta, patvirtina, kad bėgti nuo tyrimo dėl kaltinimų nesunkiomis veikomis, negali būti paremti jokia nei buitine, nei teisine logika.

Teisingumas privalo būti vienodas, net mano buvusiems kolegoms

Šiuo metu iškeltos baudžiamosios bylos mano buvusiems kolegoms. Nors jie įtariami kur kas didesnėmis pavojų visuomenei keliamomis veikomis, jų kardomosios priemonės nepalyginamai švelnesnės.

Kyšininkavimu ir kitais nusikaltimais įtariamiesiems Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjui Egidijui Laužikui, Lietuvos apeliacinio teismo teisėjui Viktorui Kažiui, Konstantinui Gurinui ir Valdimarui Bavėjanui, Vilniaus apygardos teismo teisėjui Henrichui Jaglinskiui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas buvo pakeista į rašytinį pasižadėjimą, nors jie įtariami sunkesniais nei aš nusikaltimais, už kuriuos jiems gresia iki 10 metų laisvės atėmimo. Pažymėtina, kad jiems nebuvo paskirta ir jokių kitų kardomųjų priemonių.

Panevėžio miesto merui Ryčiui Mykolui Račkauskui, kuriam pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu ir gresia iki 8 metų laisvės atėmimo, taip pat paskirta tik viena kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Eligijui Masiuliui, kuris yra kaltinamas sunkiais nusikaltimais: prekyba poveikiu, kyšininkavimu, neteisėtu praturtėjimu, už ką jam gresia 10 metų laisvės atėmimo bausmė, Vilniaus apygardos teismas panaikino visas kardomąsias priemones, kaip ir „MG Baltic“ viceprezidentui  Raimondui Kurlianskiui –panaikintos visos kardomosios priemonės.

Man teismai taiko tik išimtinę praktiką

Akivaizdi teisminė praktika patvirtina, kad asmenims, kurie įtariami daug sunkesnių nusikaltimų nei aš padarymu, buvo paskirta tik viena kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Lyginant su man, nesunkiomis veikomis kaltinamam asmeniui, skirtomis kardomosiomis priemonėmis –  akivaizdus teisingumo vykdymo selektyvumas mano asmens atžvilgiu.

Todėl klausimas, kodėl Lietuvos prokuratūra siekia mano asmens didesnio suvaržymo nei asmenų, apkaltintų nepalyginamai sunkesnėmis veikomis, taip ir lieka neatsakytu, atviru visuomenės svarstymui.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

40 komentarų

 1. Juozas:

  na ką, tenka konstatuoti, kad “sisteminiai”, ir tie, kurie juos valdo, Bijo Neringos, todėl ir pagatavi sukurpti spec.įstatymus vien jai. Todėl linkiu Neringai ištvermės ir , svarbiausia – saugoti save. Juk žinom, ką tie “sisteminiai” gali padaryti

 2. jurgis:

  Bet juk kartą pabėgo? Precedentas yra, ir dar koks…

  • stasys:

   teisinosi kad nebėgo tada o savo noru išvažiavo į Amerika uždarbiauti ? Seime tada mažos algos buvo , sunku pragyventi su tokiomis , tai vat ir ryžosi .

  • mociute:

   gal nusiraminkit su tais “precedentais?!
   Vargu ar N. Venckiene butu siandien gyva jei nebutu pasitraukusi..
   Negi pamirsote visus tuos idiotiskai absurdiskus gal 37 kaltinimus jai???
   Kazkas juk privaletu bent nedelsiant atsiprasyti apsmeizes sia drasia moteri??
   O Lietuvos teisesauga pati save isivare i kampa ir dabar akylai stebima JAV ambasados nebezino kaip elgtis

   • stasys:

    mociute > bijau nesužavėjote . Man taip ir liko neaišku iš kur pas ta moterį tiek neapykantos savo vaikams . Visa kita tik mėnulio skirtingos dimensijos ir poveikis ‘garliavos’ žmogui .

    • mociute:

     apie kuria moteri ir apie kokia “neapykanta” jus cia????
     Tikrai nedaug moteru Lietuvoje kurios taip pasiaukotu ir paaukotu VISKA savo gyvenime is meiles iskrypeliu nuskriaustai brolio dukrytei!
     Juk kovesi ir tebesiakuna kaip liute si trapi smulkute Moteris pries istisa ,deja, iskrypelius ginancia sistema ……

     • stasys:

      močiute > o kur ji ten kaunasi ? ir kur tos ordos ginančios ta iškrypėliu sistemą ? Kur galima būtu jas pamatyti . Matyt mes ne apie tapačia moterį kalbame ..Jus apibūdinote prancuziška Žana d’ark tik Lietuvoje .:)

      • mociute:

       pamatysite iskrypeliu fiasko kaip kad nutiko Britanijoje.
       Net neabejokit…
       Ir gal net greiciau nei isivaizduojate….. Matote, pedopfilu nusikaltimai tokie baisus ir slykstus kad aniems net po mirties ramybes nebelieka……. Kaip kad nutiko izymiajam “oberpfedo” Jimmy Seville ir jo buriui – net kapaviete nuo jo palaiku sunaikinta o prabangus paminklinis akmuo sumaltas i skalda ir dabar prilaiko vieno is puikiu Britanijos keliu stipruma…..

    • Živilė:

     Man neaišku iš kur tiek (aklos) neapykantos pas patį, – neabejotinai neįsigilinusį į situaciją bet kažkodėl turintį gelžbetoninę nuomonę… ?Plika akimi matosi spec. “teisingumas” toje byloje. Sugriautas visos šeimos gyvenimas, žmogus prarado darbą, profesiją, šeimą, namus, – viską, – ir jums vis dar mažai kraujo, dar liepsnoja keršto troškimas žmonėms, niekuo nepažeidusiems jūsų interesų…?

     • mociute:

      visa si neapykanta is BAIMES! Labai labai dideles baimes – buti demaskuotiems uzkabinus ir gerokai iki Garliavos tragedijos egziztavusia taciau po devyniais uzraktais saugoma iskrypeliu kasta kuri isvesejusi ne tik Lietuvoje…..
      Tiek lavonu ir juokingai graudus ju nuzudymo aiskinimai…..
      Ar gali butui dar didesnis absurdas?

 3. Vidinis Balsas:

  Visa šita byla akivaizdžiai įrodo, jog Lietuvą valdo satanistai. Kodėl tyli Bažnyčia ? Ir tokių, kai viskas apverčiama aukštyn kojomis, pavyzdžių pina. Kodėl tik keletas asmenybių priešinasi valstybiniam šėtonui ? Visi kiti, kartu su satanistais Tautinę giesmę gieda.

  • Tvankstas:

   Bažnyčia vos spėja dangstyti savo kunigus – paidofilus, tai ši byla yra visiškas 0 (nulis) Lietuvos bažnyčios vadovams. Bažnyčia ir teisėsmauga dirba ranka rankon – pasirodysiantys aukų liudijimai bus užglaistomi ir paverčiami niekiniais prokuratūroje, policijoje, teismuose.
   Kurioje Europos šalyje yra kitaip ?
   D. Britanijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, …, kitaip ?

   • mociute:

    gaila ir apmaudu kad Lietuvoje saugant “sventaji ” pedopfilu “varda” visa info nuo pat 2012 spalio 18 kuomet britu parlamente vienbalsiai buvo priimtas istatymas suteikiantis apsauga bei kompensacijas liudijancioms pries pedopfilus ju aukoms, lyg vandens i burna prisisemusi tyli apie itin sekminga pedopfilu “medziokle” Britanijoje. Juk isaiskinta , suimta (kurie dar gyvi) ir nuteista daugybe iskrypeliu tarp kuriu ypatingai zymios ir zinomos ne vien Britanijoje pavardes ir vardai…… Kai nekurie dar tebesrebia kalejimu putra ir laiks nuo laiko del to paverkia ant zurnalistu peties o kai kurie jau ir kojas pakrate su uzsitarnautu pedopfilo “titulu” ir tinkamu visuomenes ivertinimu…….
    Beje, dar 2012 britai kviete ne vien ES bet ir kitas pasaulio valstybes prisijungti ir vieningai kovoti su iskrypeliais, bet,deja deja, atsiliepe tik Kanada, Australija, N. Zelandija o USA pedopfilu “medziokles” reikaus pereme pati FBI….
    Is Briuselio – EK,EP kaip ir is daugelio Europos valstybiu – nei mur mur…
    Netgi labai jau save katalikiska laikanti Lenkija nutylejo kukliai nuleidusi akis…..
    p.s galite pagooglineti ivedus zymesniu is nuteistu pedopfilu – Rolf Harris, Max Clifford, Jimmy Saville ar siuo metu Skotijoje uz pedopfilija teisiamo Alex Salmond (N.Sturgeron pirmtako) pavardes ir kompiuteris ismes pats daugiau info apie tokius “siu dienu didvyrius”……

    • stasys:

     Visa tai viena tu iniciatyvu kai ne teisė kalba įstatymais o metoo pakeitusi apdarą. Žmoniu noras matyti teisingumo apraiškas teismu sprendimuose dažniau nutolsta nuo to teisingumą apibrėžiančio teksto ir įteisina pataikavimą masėms . Vargiai to ka šiandiena matome rašant apie bažnyčia ir jos nuodėmes bent pusė yra tiesos .

     • mociute:

      Deja, “Me-too” ne visai gali buti prilyginama pedopfilu nusikaltimams , kurie naikina zmonijos ateiti – vaikus. Harvey Weinstein dabar vykstanciame teisme suka uodega kaip ungurys kad tik netektu prisesti iki gyvos galvos nors dalis jo prievartavimau buvo psichologinis teroras tarp suaugusiu damu kurios neretai ir pacios kabinosi – cia jau lai teismas “isrusiuos”….
      Me-too” vajus kai kam net padejo susidoroti net politikoje – video kameros parode kai viena apkuni britu parlamento nare savo storu uzpakaliu trynesi i MP D.Green sona tol kol tas neapsikentas ja lengvaui palietes uz peties atsitrauke…. Aisku, vajau metoo metu kilo skandalas bet veliau CCTV pagalba buvo isaiskinta tiesa.

 4. Tvankstas:

  Pasikartosiu iš Tiesos lt :
  Gerbiama Neringa, visi jie yra nelaimingi SISTEMOS kūdikiai, kuriems nepasisekė kaip demokratijos žiurkėms (Voltaire) tamsoje graužti visuomenę, netyčia apsišvietė per įprastų darbų gausą, priversti paklusti profanus, valdžios jėga ir melu, o Jūs esate išviešinusi sistemos nusikaltimus, išsakiusi TIESĄ. Tai baisiausias nusikaltimas SISTEMAI – ją nurengti žmonių akyse.
  Ši paidofilijos byla amžius degs, rusens Lietuvos žmonėse, kiekvienoje kartoje atsiras nauji tyrėjai, kurie savo laisvalaikį skirs išsiaiškinti Tiesą. Visi prieis prie to paties, kas buvo žinoma ir ką skelbė Neringa, kurios gyvenimas, negana to ir artimųjų gyvenimai, buvo sudegintas ant paidofilų laimės laužo.
  Visi prieis prie to paties klausimo – koks Orintos ir Deimantės likimas, ar jos liko gyvos, užaugo ir gyveno savo suaugusiųjų, štai ši bylos dalis liks labiausiai apgaubta miglų ir jose bus kuriami lakių šventasiejų (fantazijų) mutai (mitai).
  Nepadės jokie dokumentų įslaptinimai, nors ir 75 metams, daugybė dalykų nesunkiai nustatomi logiškai išvestiniu (dedukcijos) būdu.
  Lietuvos katalikų bažnyčios vadovai savo abejingumu (taip pat tikėtinu galimų kunigų – paidofilų dangstymu) šiai paidofilijos bylai atstums daugybę dar tikinčiųjų katalikų, atstums ir kunigus, kaip jau atstūmė kunigystės atsisakiusį Garliavos kleboną J. Varkalą – nuoširdus tikintis katalikas negali būti abejingas mergaičių suluošinimui, žmonių žūtims vardan iškrypėlių paidofilų pasitenkinimo laimės nuleisti sysalą, bandymus paslėpti nusikalstamus veiksmus dirbtinai kuriant bylas Kedžių giminei už teisybės ieškojimą ir išviešinimą, siekiant užgniaužti, nutildyti, nužudyti.
  Neringa liks Lietuvai visiems laikams kaip kovotoja už TIESĄ, kurios gyvenimas sunaikintas vardan paidofilų laimės išleisti sysalą į mažametes mergaites nebaudžiamai.

 5. Tvankstas:

  Yra internete Belgijos paidofilų klano buvusios tenkintojos Anneke Lucas prisiminimai, sukrečia mane labiausiai tuo, kaip atsitiktinai išliko gyva ir nebuvo užkasta M. Dutroux ar panašaus kokiame rūsyje po grindimis ar miške, ištirpdyta vonioje, galima pasiskaityti, labai gražios smulkmenos aiškiai aprašytos.

  • stasys:

   … man vis dar paslaptis kokiais tikslais reiktu teršti savo protą ir kūną skaitant tvansksto siūlomas temas . Žmogus tai indas kuri pripildžius atmatomis gali gauti visai priešinga rezultatą.

   • mociute:

    bet juk tai yra ypatingai skaudi zmonijos problema zudanti pasaulio ateiti – jaunaja karta todel nuodeme yra ne tik tyleti bet ir uzciaupti burnas visiems kas megina tai daryti! Kiek sunaikintu talentu, sugriautu gyvenimu del kazkokiu iskrypelisku turtinguju uzgaidu kurios jau tape ligomis kurios tape santazo irankiais reikaluose kurie lemia zmonijos ateiti !
    Labai taikliai pedopfilus yra pavadines buves britu premjeras D.Cameronas – tai yra baisiausi pasaulio plesrunai naikinantys zmonijos ateiti – vaikus. Vertetu stasiui&Co isgirsti bent keleta liudijimu is vaikysteje ir paauglysteje isniekintu moteru lupu – dalis ju tai dare nuosirdziai atvirai ir viesai, kadangi kai ne kurioms del patirtu isgyvenimu sunkiai susirgus jau gyventi buvo like nedaug …..
    To skausmo nenuramino ir gautos milziniskos kompensacijos . Gal but sulaukus atpildo iskrypelimas kazkiek ir sumazino , taciau net ir tam panaudotas visas iskrypeliu turtas negrazino prarasto gyvenimo dziaugsmo

   • Juozas:

    kažkada maniau, kad “teksto suvokimas” yra išgalvota problema, bet, paskaičiuos “stasio” ir Co komentarus, suprantu, kad kai kam tai neįveikiama problema

 6. Romas:

  Suprantami pedofilų ir Sistemos chalujų norai, kad viskas liktų “po kilimu”. Kad niekas jo nekilotų. Kad visi piliečiai elgtus, kaip stručiai… Bet gi tai neįmanoma. Anksčiau ar vėliau viskas paaiškės
  Tereikia nuosekliai, žingsnis po žingsnio judėti į tikrą demokratiją.

 7. Juozas P.:

  Labai ilgas G.Songailos straipsnis

  h tt p s://www.delfi.lt/news/ringas/lit/gintaras-songaila-teisingumo-farsas-teisejos-venckienes-byloje.d?id=83572035

 8. stasys:

  Visa tai viena tu iniciatyvu kai ne teisė kalba įstatymais o metoo pakeitusi apdarą. Žmoniu noras matyti teisingumo apraiškas teismu sprendimuose dažniai nutolsta nuo to teisingumą apibrėžiančio teksto ir įteisina pataikavimą masėms . Vargiai to ka šiandiena matome rašant apie bažnyčia ir jos nuodėmes bent pusė yra tiesos .

 9. Romas:

  Ar Stasys pripažįsti pedofiliją, kaip reiškinį egzistuojantį žmonių visuomenėje?

  • stasys:

   .. didesnė problema alkoholizmas . Čia kaip ta pasaka mažiems vaikučiams prieš miega neatsakingu tėveliu norinčiu kad vaikai būtu paklusnus . Reiškinys yra, bet jo paplitimas daug kuklesnis nei vakaruose ..kaip ne kaip tai gerovės visuomenėje viena iš baisiu grimasų.

 10. Romas:

  Klausimas paprastas, bet vietoje atsakymo – reikšminga tyla…
  Ar ji reiškia sutikimą?

  • Žemyna:

   Atsakymo, ko gero, ir čia esama:
   „Iš viešbučio Klaipėdoje iškritusio modelio žūtis: byla lieka, kur buvusi”
   – diena.lt/naujienos/klaipeda/nusikaltimai-ir-nelaimes/viesbucio-klaipedoje-iskritusio-modelio-zutis-byla-lieka-kur-buvusi-953904?

   Vienas iš šio str. komentatorių parašė,
   „Baigtis buvo aiški iš kart
   Įsidėmėkite šių degradų veidus. Jie tikrai “išplauks” sausi, nes galimai gyvas” prekes” tiekė ne santechnikams ne statybininkams… Matyt, tiekdavo elitui… ”

 11. Romas:

  Jeigu šis reiškinys yra, tai kodėl pedofilijos versijos (Garliavos byloje) net netyrė? Kaip tai paaiškinti?

  • Kęstutis:

   …labai gerai atsimenu, kaip pasisakė psichologas pirmasis dalyvavęs Deimantės apklausoje – mergaitė nemeluoja, to neįmanoma suvaidinti… Grybauskaitei ir tai nekilo abejonių, jog mergaitė nemeluoja. Lansbergiams nekilo abejonių, vienu žodžiu tikintys teisėsmauka liko patys teisėsmaukininkai, jų draugai ir protiškai neįgalūs…

 12. Romas:

  Manau, kad tokiam tyrimui sutrukdė sutanų įvaizdis.
  Kai švietė Stalino “saulė”, argi įmanoma buvo pasmerkti jo asmens kultą. Teko laukti “saulėlydžio”. Net Žemė ne visada buvo apvali… Dabar jau garsiai kalbama apie pedofiliją kunigų tarpe, bet keli iš jų buvo nuteisti?
  O teisėjai ir prokurorai? Juk visiems aišku, kad ir po jų sutanomis ne šventoji trejybė maskatuoja, bet viskam savas laikas…

  • mociute:

   tai kad ne – “sutanoms” kaip jus ivardijate, tikrai cia netenka svarbiausias vaidmuo. Aisku, nebe nuodemes anie net paciame Vatikane, taciau jeigu Lietuvoje okupacijos metais butu kas nors surasta, tikrai butu padauginta is 100 000 ir pameteta ne tik visuomenei susidoroti bet ir kalejimuose supudyti….
   Stebint ivykius susijusius su pedopfilija pasaulyje, i akis krenta kad jais tampa dazniausiai prasciokiskos kilmes begalini pinigu ir valdzios skoni pamegine ir pasijute nebaudziamais “pateptieji”… Britanijoje net 50 metu prireike kas butu isaiskintas visas nusikalstamas iskrypeliu tinklas su net labai “riebiais” figurantais . Dar , berods, 2012 V.Vasiliauskas buvo viesai ivardijes “VIP-ini” pirmaji iskrypeliu 10-tuka Lietuvoje o Bernardinai.lt rase apie is Rusijos aplankyti A Paleckio daznokai atvazinejusius itakingus asmenis kurie net cccp laikais buvo nuteisti uz pedopfilija….

   • Romas:

    Taip, sutanos ne svarbiausias teisėjų ir prokurorų požymis. Jas paminėjau tik, kaip sąsają su kunigais.
    Daug svarbesnis yra valdžios žmonių požymis. Ir ne šiaip valdžios, o – ABSOLIUČIOS valdžios, kurios niekas negali kontroliuoti, nei prezidentas, nei seimas, nei piliečiai.
    Jie apsitvėrė tokia aukšta “tvora” nuo visų valdžios institucijų ir Tautos, kad tapo labiausiai “pasikėlusiais”. Todėl jūsų “riebių figurantų” terminas jiems puikiausiai tinka.

    Daug išbandymų šiame pasaulyje (vandeniu, ugnimi…) Bet sunkiausias – varinių triubų (garbės, valdžios), nes jo neatlaikius apsikrečiama ne koronos ne, dar baisesniu – PUIKYBĖS virusu. O tada jau sielos degradacija, skaičiuok garantuota. Kai kam ir iki pedofilijos…

 13. sd:

  Venckienei taikytos needekvacios priemones. Prokurorai iklimpe, todel bando bent taip ikasti…

 14. Jis:

  Seniai turėjo sėdėti ir atgailauti, jeigu tai dar gali…

 15. Žinia iš teismo:

  N. Venckienės baudžiamąją bylą planuojama nagrinėti kovo 3 dieną, 13.30 valandą.
  – diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/jau-aisku-kada-panevezio-teismas-prades-nagrineti-n-venckienes-byla-954146

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: