„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis: D. Trampas atleido „vanagą“ iš pareigų. Ar karų grėsmė sumažės? (video) (2)

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis | Youtube nuotr.

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis | Youtube nuotr.

D. Trampas atleido patarėją saugumo klausimams Džonas Boltoną, kuris buvo priskiriamas prie „vanagų“ t.y. būtent jo lūpomis dažniausiai būdavo įgarsinami liūdni scenarijai Iranui, KLDR ar Sirijai.

Visa tai vyksta vis didėjančio neaiškumo dėl padėties Persų įlankos regione, kur ir vėl po atakų prieš Saudo Arabijos naftos įmones pakvipo paraku.

Apie tai, kas galėjo nulemti patarėjo atleidimą ir ar tai posūkis JAV užsienio politikoje kalbamės su buvusiu ilgamečiu JAV diplomatu Algiu Avižieniu.

Taip pat šioje „Iš savo varpinės“ laidoje Algis Avižienis pasakoja kas yra tie JAV neokonservatoriai, kurie laikosi pačios griežčiausios pozicijos. Jų atsiradimo ir susiformavimo istoriją daugelį jūsų tikrai nustebins.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

2 komentarai

 1. ŽEMAITIS:

  Vanagai yra gerai. Nes Europoje, kaip matome, daugiausia visokių karvelių ar net vištų.
  Ką jūs vadinate “vanagu” – iš tiesų nėra jau tokie vanagai. Jei būtų vanagai – tai Kruymas jau seniai būtų sugrąžintas Ukrainai, Rytų Ukrainoje siautėjantys prorusiški teroristai sugaudyti ir teisimai, o Sirijos Asadas su Š. Korėjos paršeliu jau seniai sėdėtų už grotų.
  TAD KOKIE JIE “VANAGAI”?
  Na, bet Europoje šiuo požiūriu dar prasčiau. Toks vaizdas, gad jėgos struktūroms vadovauja visiški išgverę ir situacijos nesugebantys adekvačiai įvertinti pacifistai.
  VAKARŲ PASAULIUI ITIN REIKIA TIKRŲ VANAGŲ, KURIE VISOKIAS RUSIJAS, Š. KORĖJAS, SIRIJAS IR T.T. GREITAI PASTATYTŲ Į VIETĄ!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: