Šarūnas Marčiulionis perleidžia EP mandatą S. Jakeliūnui (8)

Šarūnas Marčiulionis | asmeninė nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąraše Europos Parlamento rinkimuose kandidatavęs ir antrą mandatą sąjungai iškovojęs Šarūnas Marčiulionis praneša, jog nori daugiau laiko skirti Lietuvoje pradėtiems jaunimo, o taip pat karjerą baigusių sportininkų projektams.

Pasak jo, vertinant rinkimų rezultatus Europoje, matyti, jog Europos Parlamentas koncentruosis ties ES vertybių, ES vienybės išlaikymo klausimais. Dėl to Europos Parlamentui šiuo metu yra reikalingi labiau patyrę politikai. Tuo tarpu Lietuvoje sveikatos, sveikatingumo klausimai, moksleivių aktyvumas, jaunų žmonių sveikata – prioritetai, ties kuriais jis nori dirbti ir perduoti visą savo sukauptą patirtį.

Pasak Š. Marčiulionio, likdamas šiuo metu Lietuvoje jis bus daugiau naudingas Tėvynei, todėl atsisako europarlamentaro mandato.

„Rinkimų kampanijos metu kartu su LVŽS komanda pradėti projektai, susiję su jaunimu ir sporto karjerą baigusiais sportininkais, įgauna pagreitį ir sulaukė didelio sporto federacijų susidomėjimo. Taip pat atsirado švietimo įstaigų, kurios įgyvendins pirmuosius projektus, skirtus skatinti vaikų judėjimą – bus įrengti specialūs aikštynai vaikams, kuriuos pavadinome „jėgos salomis“. Manau, kad mūsų gerą patirtį kartu su aktyviais europarlamentarais ir garsiais sportininkais galėsime pristatyti plačiau ateityje“, – sako legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis. Jis dėkoja Lietuvos žmonėms už išreikštą pasitikėjimą, kuris, anot jo, įkvepia tolimesniems darbams.

Stasys Jakeliūnas | penki.lt nuotr.

Stasys Jakeliūnas | penki.lt nuotr.

Š. Marčiulionio sprendimą teigiamai vertina ir LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. Jis dėkoja Š. Marčiulioniui už pasiryžimą tarnauti valstybei ir jos žmonėms, o formatas, kaip tai bus daroma, nėra svarbus. Pasak jo, kiekvienas darbas Lietuvai yra brangus ir vertingas, jei jis daromas iš pašaukimo ir atiduodant visą save.

„Svarbiausia, kad Šarūnas Marčiulionis savo idėjas vystys ir padės Lietuvos žmonėms. Jis jau dabar aktyviai dalyvauja ir siekia realių pokyčių vaikų sveikatos, jų skatinimo aktyviai sportuojant praleisti laisvalaikį srityse, čia jam pavyko sudominti bei suvienyti sporto ir švietimo bendruomenes, įkvėpti politikus imtis tolimesnių žingsnių“, – sako R. Karbauskis.

Š. Marčiulioniui atsisakius mandato, europarlamentaru turėtų tapti Stasys Jakeliūnas. Savo sprendimą Seimo narys praneš artimiausiu metu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

8 komentarai

 1. Gustavas:

  Ir koks velnias traukė jį į tą galerą. Matomai kiek ilgas tiek ir durnas.

 2. Aistis:

  Brandus Šarūno Marčiulionio apsisprendimas. Sveikiname Šarūną – ČIkagos lietuviai. Sėkmės patriotiniuose darbuose.

 3. žemaičiui gustavui:

  Kaip ,,gražiai” mokate reikšti mintis. Šaunuolis Marčiulionis, suprato Jakeliūno galimybes, įvertino Maldeikienės ,,kultūringą” nuomonę ir atsisakė tos ,,galeros”. Jis ne pirmas ir ne paskutinis taip padarė, bet ne visi teisiami.

 4. Juozas:

  gerbiamieji, ta galimybe S.Jakeliūnui išvažiuoti į Briuselį, deja, labiausiai suinteresuota opozicija. Ypač buvusios vyriausybės nariai, kurie visiškai nesuvaldė krizės. Gerbiamas S.Jakeliūnas užkabino giliai, ir to bijo ne tik Kubiliaus, Kirkilo, liberalų šaikos, bet ir naujasis prezidentas. Prieš kalbėdami, žiūrėkite, kam tai naudinga. O Karbauskiui, be abejo, tai didelis intelektinis nuostolis. Pagaliau, sąžiningų politikų nėra daug

 5. Žemyna:

  Nežinau, kokių tikslų vedamas R.K. tai padarė, bet pasinaudojo Šėtono aritmetika:
  Partijai mirtinai reikia kuo daugiau vietų EP gauti. Tačiau partiečiams kandidatuoti – nepatikima, „runkeliai” gali neišrinkti. O kas būtų patikimiau, ant kokio masalo kimba dauguma rinkėjų? – Teisingai… Ir tada rinkėjai užmiršta, jog tas žmogus šaunus SAVO vietoje, tačiau į atstovavimo, valdymo ir pan. struktūras jis nepasirengęs. Nei teoriškai, nei praktiškai. Juk, kad eitum ar į Seimą, ar į EP, ar į prezidentus – reikia ne vienerius metus tam rengtis, būti atitinkamų mokslų kandus, kalnus atitinkamos informacijos išsinagrinėjus, ne vienerius metus šalia tokias pareigas einančių „pameistriu” padirbėjus. Taip pasirengęs, nesijausi toje vietoje lyg į vandenį įmestas viščiukas, tave bus sunkiau apgauti, sunkiau būsi įkalbamas balsuoti už aiškią nesąmonę.
  Taigi, R.K. (o jis juk ne pirmas?) pasirinko nepralošiamą variantą ir sukirto rankomis su „masalu”. Sutarta: išrinktasis tuoj pat mandato atsisakys, tačiau vieta liks partijai (o ne tam, kas visoje Lietuvoje daugiausia balsų surinks), ir bus galima be rinkimų rizikos turėti norimame poste tą, katro PATS nori, kas TAU naudingiau.

 6. Normalu:

  Tai yra vidinis Valstiečių reikalas. Panašiai yra dariusios ir kitos partijos. Nieko čia naujo.
  Garsus krepšininkas turi daug galimybių realizuoti savo sumanymus .

 7. Martynas:

  Apgailėtini melagiai. Kaip jiems negėda? Ir tai jau nebe pirmas kartas. Kas juos išrenka?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: