I. Šimonytė neatskleidžia, ar sutiks tapti TS-LKD sąrašo vedle Seimo rinkimuose (5)

Ingrida Šimonytė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ingrida Šimonytė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Antrajame prezidento rinkimų rate Gitanui Nausėdai nusileidusi Ingrida Šimonytė Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje surengtoje spaudos konferencijoje į žurnalistų klausimus atsakinėjo glaustai. I. Šimonytė padėkojo visiems, atidavusiems jai savo balsą ir padėjusiems rinkiminės kampanijos metu.

„Rinkimai jau pasibaigė, gyvenimas dėl to nepasibaigė. Ir šiandien su tuo rezultatu, kurį turime einu į kitą savo gyvenimo etapą“, – sakė politikė.

Paklausta, kas lėmė pralaimėjimą rinkimuose, I. Šimonytė teigė, kad ji nėjo prieš save ir nežadėjo žmonėms to, ko negali padaryti. Jos teigimu, siekiant pergalės – svarbiausia tiesiogiai bendrauti su žmonėmis ir pripažino, kad tai daryti pradėjo galbūt šiek tiek per vėlai.

„Tikrai niekaip nebandysiu apsimesti, kad nepažįstu Tėvynės sąjungos ir galbūt dvi savaitės tarp pirmojo ir antrojo rinkimų turo buvo per mažas laiko tarpas pakalbėti su didesniu kiekiu žmonių, bet tai aš puikiai žinojau. Ar tai klaida, čia jums vertinti“, – kalbėjo I.Šimonytė.

Rinkimų naktį I. Šimonytės štabe Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis teigė esąs apsisprendęs siūlyti I. Šimonytei vesti partijos sąrašą būsimuose Seimo rinkimuose, tačiau I. Šimonytė pareiškė, kad jai asmeniškai to niekas dar nesiūlė.

„Man nesiūlė, aš tikrai to klausimo nekomentuosiu šiandien, –teigė ji. – Aš girdėjau žiniasklaidoj, bet mes su Gabrieliumi Landsbergiu neturėjome progos šito aptarti, todėl aš neturiu komentarų tuo klausimu.“

Tačiau politikė atskleidė svarstanti galimybę įstoti į konservatorių partiją. G. Nausėda dar prieš laimėjimą yra sakęs, jog mato I. Šimonytę kaip galimą premjerę, tiesa, su sąlyga, jei ji įstos į Tėvynės sąjungą ir bus šios partijos lyderė.

Kalbėdama apie santykius su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu, kuris prieš antrąjį turą parėmė jos konkurentą, I. Šimonytė sakė, kad su juo nesipyks, bet ir draugais nebus.

„Man labai gaila Ramūno Karbauskio, kad jis turi politikoje priešų. Aš politikoje priešų neturiu ir toliau neturėsiu, ir tiek, kiek bus įmanoma konstruktyviai bendrauti, iš mano pusės tikrai tą konstruktyvumą galiu pasiūlyti“, – sakė politikė.

Į klausimą, ar svarstytų dar kartą kandidatuoti į prezidentus I. Šimonytė atsakyti atsisakė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: