A. Juozaits: Privalėsime atsisakyti Seime palaimintos migracijos sutarties (26)

Arvydas Juozaitis | S. Paškevičiaus nuotr.

Arvydas Juozaitis | S. Paškevičiaus nuotr.

Gruodžio 5 d. kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidento pareigas Arvydas Juozaitis išplatino viešą pareiškimą dėl vakar  Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“.

A. Juozaitis teigia, kad Seimo priimta rezoliucija atvėrė kelią Lietuvos valdžios atstovams pritarti  prieštaringai vertinamam ir ne vienos pasaulio valstybės atmestam susitarimo dėl migracijos projektui ir patikina, kad jei bus išrinktas Lietuvos Respublikos Prezidentu, padarysią viską, kad Lietuva oficialiai atsisakytų šio, pasak jo,  Lietuvai kenksmingo susitarimo.

„Didėjanti grupė valstybių (Australija, Austrija, Čekija, JAV, Lenkija, Vengrija, Slovakija, Šveicarija, Bulgarija ir kitos) suvokia šio Susitarimo grėsmes ir jau oficialiai yra pareiškusios, kad jo nepasirašys, nes jis yra nukreiptas prieš Europos tautas, jų kultūras ir jų valstybes. Šiame Susitarime nei vienu žodžiu neužsimenama apie nacionalinių valstybių piliečius, apie jų teises, bet siekiama sukurti privilegijuotą padėtį migrantams atvykimo šalyse (countries of destination) lyginant su juos priimančių šalių piliečiais. Mėginama visoms šalims, JTO narėms, primesti ideologiją, kad migrantų plūdimas į jų teritoriją bus padarytas naudingu joms pačioms. Deja, tokia ideologija jau patyrė krachą Vokietijoje. Naujos darbo jėgos, padedančios vokiečiams kurti tautos gerovę neatsirado. Ne tik padaugėjo socialinių išmokų gavėjų, bet ir padidėjo nusikalstamumas bei piliečių nesaugumasĘ, – rašoma kreipimesi.

A. Juozaitis tvirtina, kad šiuo susitarimu „Europos valstybėms bandoma primesti ydingą ir klaidingą ideologiją grindžiamą globalia tautų maišymosi utopija bei vieningos žmonijos be tautų ir valstybių kūrimo strategija“.

„Esu įsitikinęs, kad Lietuva neturėtų  pripažinti išgalvotos „žmogaus teisės“ migruoti, suteikti migrantams įvairias brangiai kainuojančias garantijas bei paslaugas viršijančias net tas, kurias turi migrantus priimti įpareigojama šalis. Lietuva turėtų priešintis tokiai multikultūralizmo plėtrai keliančiai tiesioginę grėsmę Europos tautinių valstybių suverenitetui“, – pabrėžia A. Juozaitis.

Primename, kad, vakar, gruodžio 4 d. Seimas priėmė rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“ (projektas Nr. XIIIP-2979(2), kuria iš tiesų atvėrė kelią į prieštaringai vertinamo taip vadinamo JTO globalios migracijos pakto arba sutarties įpareigojimų Lietuvai prisiėmimą tarptautiniu lygiu.

Ši rezoliucija buvo priimta 73 Seimo nariams balsavus – už, 21 – prieš ir tiek pat Seimo narių susilaikius. JTO 32 puslapių sutartis kuriai buvo skirta Seimo narių rezoliucija iki šiol net nebuvo išversta į lietuvių kalbą. Pasak kai kurių Seimo narių toks sprendimas gali prieštarauti Lietuvos Respublikos teisėkūros pagrindų įstatymui.

***

Visas pareiškimo tekstas:

Kandidato į Lietuvos Respublikos prezidentus Dr. Arvydo Juozaičio

VIEŠAS PAREIŠKIMAS

Dėl  Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“
2018-12-05

Gruodžio 4 d. Seimas priėmė rezoliuciją „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“ (Nr. XIIIP-2979(2) (toliau – Susitarimo), kuria iš esmės Lietuvos valstybės vardu pritarė prieštaringai vertinamos  Jungtinių Tautų „Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“ projektui ir atvėrė kelią Lietuvos atstovams šį susitarimą pasirašyti.

Didėjanti grupė valstybių (Australija, Austrija, Čekija, JAV, Lenkija, Vengrija, Slovakija, Šveicarija, Bulgarija ir kitos) suvokia šio Susitarimo grėsmes ir jau oficialiai yra pareiškusios, kad jo nepasirašys, nes jis yra nukreiptas prieš Europos tautas, jų kultūras ir jų valstybes.

Šiame Susitarime nei vienu žodžiu neužsimenama apie nacionalinių valstybių piliečius, apie jų teises, bet siekiama sukurti privilegijuotą padėtį migrantams atvykimo šalyse (countries of destination) lyginant su juos priimančių šalių piliečiais. Mėginama visoms šalims, JTO narėms, primesti ideologiją, kad migrantų plūdimas į jų teritoriją bus padarytas naudingu joms pačioms. Deja, tokia ideologija jau patyrė krachą Vokietijoje. Naujos darbo jėgos, padedančios vokiečiams kurti tautos gerovę neatsirado. Ne tik padaugėjo socialinių išmokų gavėjų, bet ir padidėjo nusikalstamumas bei piliečių nesaugumas.

Šiuo Susitarimu Europos valstybėms bandoma primesti ydingą ir klaidingą ideologiją grindžiamą globalia tautų maišymosi utopija bei vieningos žmonijos be tautų ir valstybių kūrimo strategija.

Esu įsitikinęs, kad Lietuva neturėtų  pripažinti išgalvotos „žmogaus teisės“ migruoti, suteikti migrantams įvairias brangiai kainuojančias garantijas bei paslaugas viršijančias net tas, kurias turi migrantus priimti įpareigojama šalis. Lietuva turėtų priešintis tokiai multikultūralizmo plėtrai keliančiai tiesioginę grėsmę Europos tautinių valstybių suverenitetui.

Pareiškiu, kad jei dabartiniai Lietuvos valdžios atstovai, neatsiklausę Lietuvos suvereno – Tautos, gruodžio 10-11 d. tarptautinėje konferencijoje Marakeše (Marokas) pritars šiam susitarimui, jei būsiu išrinktas Lietuvos Respublikos Prezidentu, padarysiu viską, kad Lietuva oficialiai atsisakytų šio mūsų valstybei kenksmingo susitarimo.

Dr. Arvydas Juozaitis

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

26 komentarai

 1. rita:

  baisu iki kiek nusirito mūsų pačių išrinktieji, kurie po rinkimų nusispjauna į mūsų pusę ir priiminėja Lietuvai pra-ūtingus įstatymus.
  kas belieka beteisiui rinkėjui? manau priešintis savo priemonėmis

 2. Vilnietis:

  MALAČIUS JUOZAITIS. UŽ JĮ BALSUOSIM.

 3. Algimantas:

  Kandidatas į prezidentus gerb.Arvydas Juozaitis elgiasi teisingai,kai tuo tarpu kiti kandidatai sėdi krūmuose.

 4. Sutartį pasirašė ir estai, – nemanau, kad jie būtų neprotingi… Negerai, kad šiuo atveju LRT neatliko savo misijos, – neaiškino žmonėms sutarties esmės, neskyrė laidų jos viešam supažindinimui, paliko galimybę iš to daryti pigią politiką…

 5. Skalvis:

  ” Sutartį pasirašė ir estai,…” estai nieko nepasirašė, jie protestavo gatvėse. Pasirašė global kapital statytiniai, kurie valdo visose Baltijos šalyse. Estai bent pariaušėjo, lietuviai ir latviai kaip cukriniai avinėliai. Šimtus tūkstančių slavų ir moldavų katik valdžia privežė į Lietuvą be jokių sutarčių – kam tai rūpi !?! Slavinimas Lietuvos – nenutautinimas ? Kodėl piktinamės, kad tarybų laikais rusų privažiavo, o kai patys atsivežam tai šventas reikalas ?

 6. III-jo ir IV-jo Žemės ašies judėjimų ATRADĖJAS R. ZUBINAS:

  ŠLOVĖ ARVYDUI JUOZAIČIUI!

 7. Rimantas:

  Šaunuolis Arvydas Juozaitis.

 8. Gintaras Raulinaitis:

  O aš tai pastebeciau stai kaip: pirmiausiai Dalia Grybauskaitė patvarke taip, kad sumažino, jeigu pamenate, pasalpas imigrantams Lietuvoje ir todėl visi bemaž, vos tik patekę čia pasistengus kuo greičiau ištrūkti i Vakarų Europos valstybes, jogei nenumirtu badu ir dėl panašios priežasties kiek jau mūsų tėvynainių paliko “skęstantį durniu laivą”???

 9. Aldona:

  Sakmė Eglė žalčių karalienė mums primena, kad būtina išsaugoti savo tautos indetitetą ir bet kokiomis priemonėmis užkirsti kelią “kraujomaišai “.Tai siekis okupuoti valstybes , išnaikinti baltąją rasę,kuri yra didžiausias pavojus tiems strategams.Gerai būtų, kad pagaliau kas nors imtųsi analizuoti ir paviešintų, kurios gi čia tautos ,valstybės planai.Visi tai žino, bet tyli.

  • Kęstutis:

   Geriau jau saugokime – tautinį tapatumą, “įdentitetą” palikime užsieniečiams vertimuose… O sakmė -” Eglė Žalčių karalienė”, protėvių įspėjimas… Eglė – Lietuva, jos vaikai – Lietuvos vaikai, Tėvas Žaltys – Senasis tikėjimas, “broliai” – broliai vienuoliai, “išrinktosios tautos” garbintojai ir pasekėjai…

 10. Žmogus:

  Gėda abiejų rūšių socialdemokratams, gėda liberalams, gėda 24 valstiečiams ir 24konservatoriams, balsavusiems “UŽ” ,ir kandidatei į prezidentus I.Šimonytei.

  • Dronas:

   Man jie visi vienodi, visi priešai. Tik savo reikaliukų žiūri. Į valstybę jie spjovė senų seniausiai. Ir prisimena ją tik tada, kada savo politinius reikaliukus tvarko, tada vieni ir kiti pradeda mojuot didele meile Lietuvai, demokratijai ir piliečiams. Tik darbai visada priešingi.

 11. Romas:

  Kodėl jie balsavo “UŽ”??? Juk jie ne kvaili, tame tarpe ir Šimonytė. Tai kodėl?

  Neįsigilino į susitarimo esmę? Kitos priežasties nesugalvoju. Tai svarbiausias Biurokrato bruožas – lojalumas ir paklusnumas. Viskas, kas ateina iš “Viršaus” yra šventa ir nediskutuotina…

  Mulkiai, tikri mulkiai. Bet esamai vertikalios valdžios SISTEMAI kitokie ir nereikalingi…

 12. LosAngeles:

  nu gerai, nors vienas oficialus zmogus turi tvirta nuomone siuo klausimu ir nebijo to pasakyti. del to kandidatui tik prideda patrauklumo. seimas gi… jis jau seniai nedirba Lietuvai, o ir kam? juk yra ‘partieciu’, kurie pagal saraseli bet kokiu atveju papuls, tad jaudintis nera ko. tereikia stebeti ‘is kur vejas pucia’ ir atitinkamai pasukti nosi. ta jie ir daro, tuo labiau jau lenda net ir nepadori informacija:
  h t t p s : / / w w w.youtube.com/watch?v=9Mf-jI3kpLo
  ir ka? nieko, tyla, nes paklibinsi sita dirbanti tiems, jis papasakos apie ana dirbanti kitiems. varnas varnui akies nekerta, stai ir visa paslaptis. o darbas Lietuvai??? ir kas gi is to?
  kol kas akiratyje tik vienas kandidatas i prezidentus

 13. Gerbiamas Jonai Vaiškūnai, nežiūrint į Tamstos pažiūras, Tamsta, būdamas šio portalo vadovas, privalai, vienaip ar kitaip, reaguoti į ŠIO TŪKSTANTMEČIO DIDŽIAUSIĄ ATRADIMĄ GEOFIZIKOJE ir ASTRONOMIJOJE – į mano prieš 10 metų atrastus TREČIĄJĮ IR KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS! Kur Tamsta dingai? O gal ir Tamsta esi ATRADIMĄ NEIGIANČIŲJŲ PUSĖJE?

 14. Romas:

  Kur, kokiu būdu su šiuo atradimu galima būtų susipažinti?

  • Prašalietis:

   Su pagarba tūkstantmečio didžiausio pasaulyje atradimo geofizikos,astronomijos, metafizikos autoriui iš Lietuvos inž. R.Zubinui, kuris III ir IV žemės judijimo atradimą atrado, kaip pats kažkuriame komentare rašė dėka senovinės(priešistorinės) lietuvių kalbos žinojimo, galiu pasakyti, kad man pavyko ne tik susipažinti su šiuo atradimu, bet jį ir pajausti. Aišku tai man pavyko tik po nemažų pastangų ir ieškojimų… Taip kad Tamsta Romai, kadangi tūkstantmečio atradimą padaręs inž. R. Zubinas tau nieko nesako, kaip paslaptį aš tau pasakysiu, kad jau prieš 10 metų Zubino atrastus žemės judėjimus sužinosi, o gal kaip ir aš net juos ir pajausi, jei 5 min. po vidurnakčio išeisi į lauką, atsistosi veidu į šiaurę, pasikasysi pradžioje 3 kartus galvą kairėje smegenų pusrutulio pusėje 5 cm atstumu nuo pakaušio, po to po 10 sek tą patį padarysi dešinėje smegenų pusrutulio vietoje ir iš karto užmerksi akis…po 20-30 sekundžių pajausi ir I,ir II,ir III,ir IV žemės judėjimus… Jei viską kruopščiai padarysi, tai tau kaip ir man, gerai pasisekus, pajausi dar inž. R. Zubino kol kas neatrastą ir V žemės judėjimą.

 15. Prašalietis:

  A. Juozaits : Privalėsime atsisakyti Seime palaimintos migracijos sutarties…. Imigracijos “problematika” Lietuvai, kaip ir koks yra šiandieninės”europinės” Lietuvos”patrauklumas” trečių šalių imigrantams, parodė ES priverstinai atsiųsti keli šimtai sirų. Daugumas atsiųstų sirų po kelių mėnesių movė į vakarų Europą vapėdami, kad “europinėje” Lietuvoje jie gaus galą greičiau iš skurdo ir šalčio, nei Sirijoje jie žus nuo kulkų ir bombų…. Kažkiek imigrantų kol kas galima sulaukti iš Ukrainos, kol ten ukrainietiški rusai ir ne rusai snukiuojasi tarpusavyje.

 16. Trečiasis ir Ketvirtasis ŽEMĖS AŠIES FIZINIAI JUDĖJIMAI buvo atrasti ne per naktį ar dieną. Pirmiausiai reikėjo ĮMINTI Platono bei Herodoto paliktą informaciją. Vėliau – epus ILIADĄ ir ODISĖJĄ! Dar vėliau – aibę įvairių kultūrų šaltiniuose paliktą informaciją iš seniausios praeities. Ir štai, baigiant rašyti knygą “PERKŪNAS”, supratau,- kokią informaciją HERODOTUI paliko EGIPTO ŽYNIAI kalbėdami apie SAULĖS TEKĖJIMĄ IŠ “KITOS PUSĖS”!
  Vėliau buvo pažintas ir KETVIRTASIS ŽEMĖS AŠIES FIZINIS JUDĖJIMAS!!! Ir t.t. ir t.t.

 17. Prašalietis:

  Man geriausiai padeda pasaulio”pažinime”, tame tarpe kitų atrastus ir dar neatrastus “žemės judėjimus”, perskaityti ir tautiškai suvokti -“Jūratė ir Kastytis; Eglė žalčių karalienė; Dvylika brolių juodvarniais lakstančių; Kęstutis ir Birutė”… ir t.t. Atidžiai perskaitęs ir supratęs ne visiems “įkandamas mūsų protėvių paliktas žymes”, aš net supratau, kad Žemė sujuda dar ir taip, kad per kelias dešimtis ar šimtus tūkstančių metų pasikeičia vietomis net ir jos poliai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: