Lietuvos žurnalistų sąjungai ir toliau vadovaus D. Radzevičius (nuotraukos) (5)

Naujai perrinktas LŽS pirmininkas D. Radzevičius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Naujai perrinktas LŽS pirmininkas D. Radzevičius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vilniaus Rotušėje įvyko XVII Lietuvos žurnalistų sąjungos suvažiavimas. Iš įvairių Lietuvos miestų skyrių į Rotušę susirinko 191 delegatas.

Suvažiavimo metu labiausiai nusipelniusiems šalies žurnalistams buvo įteikti medaliai  „Už nuopelnus žurnalistikai”. Vyko šios dienos žurnalistikai aktualios diskusijos – „Žurnalisto vaidmuo ir perspektyvos Lietuvos žiniasklaidos rinkoje“ ir „Nauji iššūkiai žurnalisto profesijai  ir žurnalistų organizacijoms“.

Delegatai patvirtino 2015–2018 metų LŽS veiklos ir finansines ataskaitas, finansinio audito išvadas. Vėliau žvilgsnis krypo į ateitį – buvo aptartos LŽS veiklos gairės 2019–2022 metams ir pirmininko rinkimai.

Pagal LŽS įstatus, ne vėliau kaip likus dviems savaitėms iki suvažiavimo turėjo būti pateiktos kandidatūros į LŽS pirmininkus. Kelių skyrių ir narių siūlymu šiam suvažiavimui kandidatu buvo iškeltas jau ilgą laiką sąjungai vadovaujantis Dainius Radzevičius.

Dauguma susirinkusių delegatų, išklausę kandidato pasisakymo, balsavo už jo veiklos pratęsimą dar vienai kadencijai. Dainius Radzevičius Lietuvos žurnalistų sąjungai vadovaus  penktą kadencijai iš eilės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , .

5 komentarai

  1. Pasirodo, kad ne tik valstybės valdymo, visose kitose srityse nėra ką rinkti pirmininkais, prezidentais – vadovais, bet ir žurnalistikoje. O gal apskritai žurnalistikos jau nebėra, gal derėtų ir to žodžio atsisakyti, gal geriau tiktų tas naujas žodis žiniasklaida. Žodžiu, tokiu „slidaus“ pirmininko išrinkimu žiniasklaidoje “fake news” komercija pratęsta dar vienai kadencijai, šaka ant kurios sėdi komunikacija bus pačios žurnalistikos kertama iki absoliutaus nepasikliovimo ja – iki galo…

  2. Leonas:

    nevystanti stagnacija ir kalbėt nėr apie ką…

  3. Trintukas D.R. -tolerastinės, nomenklatūrinės, kosmopolitinės sistemos tarnas...:

    Toks liberastinis baugštus naujas-senas vedlys D.R., tokia pati ir oligarchinei -nomenklatūrinei santvarkai ir Briuselio globalistams už euriukus uoliai dirbanti LŽS žurnaliūgų banda…Tas vedlys , būdamas LRT tarybos pirmininku,sankcionavo , toleravo ..elektriko” atliktą visaverčio Lietuvos vardo išmetimą iš eterio ir logotipų…

  4. Vilnietis:

    Prezidento rinkimams ateinant reikia savo patikrinto ir lgbt iškrypelius remiančio ir jų propogandos niekur nematančio radzevičiaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: