Seinų savivaldybė skolinga „Žiburio“ mokyklai per 2 mln. zlotų (video) (3)

Ziburio m-klos direktorius_Andriaus Grygelaicio nuotr

Seinų „Žiburio“ mokyklos direktorius Algirdas Vaicekauskas | A. Grygelaičio nuotr.

Seinų „Žiburio“ mokyklos direktorių Algirdą Vaicekauską kalbina portalo punskas.pl žurnalistė Laima Jancaitė.

Kategorijos: Baltų žemėse, Laiko vinys, Naujienos, Švietimas, Užsienio lietuviai, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdų aruodai, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Stasys:

    Pinigai neatiduodami tyčia, lenkai vykdo sąmoningą politiką žlugdydami lietuvišką švietimą ir kuria planus kaip uždrausti lėšas iš Lietuvos. Tenka tik apgailestauti, kad mūsų Premjeras tyli, Švietimo ministrė taip pat nedrįsta pakovoti už Lenkijos lietuvius, Seimo pirmininkas visai nesusigaudo kas ten vyksta. Tikra bėda, kad aukščiausieji pareigūnai paliko etninių žemių lietuvius likimo valiai.

  2. Tvankstas:

    Užsmaugti lietuviškumą Seinuose kaulėta bado ranka – toks strateginio partnerio Varšuvoje gyvenimiškas žingsnis į ‘neišardomą Lenkijos ir Lietuvos draugystę’ lietuviškiems linksevičiams Vilniuje nuolankiai šypsantis ir tylint.

  3. Tvankstas:

    Užsmaugti lietuviškumą Seinuose kaulėta bado ranka – toks strateginio partnerio Varšuvoje gyvenimiškas žingsnis į ‘neišardomą Lenkijos ir Lietuvos draugystę’ lietuviškiems linxewicziams Vilniuje nuolankiai šypsantis ir tylint.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *