Prezidentė baigė susitikimus su kandidatais į ministrus (0)

R. Dačkaus nuotr.

R. Dačkaus nuotr.

Prezidentė baigė susitikimus su paskirtojo premjero Sauliaus Skvernelio siūlomais kandidatais į ministrus. Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, Dalia Grybauskaitė kalbėjosi su kandidatu į sveikatos apsaugos ministrus  Aurelijumi Veryga, vidaus reikalų ministru teikiamu Eimučiu Misiūnu, kandidatu į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vadovo postą Linu Kukuraičiu ir kandidatu į energetikos ministrus – Žygimantu Vaičiūnu.

Prieš tai ji buvo susitikusi su kitais kandidatais: kandidatu į finansų ministrus Viliumi Šapoka, kandidatu į Ūkio ministrus Mindaugu Sinkevičiumi, kandidatu į Susisiekimo ministerijos vadovus Rokų Masiuliu, kandidatu į Aplinkos ministerijos vadovus Kęstučiu Navicku, kandidatu į užsienio reikalų ministrus Linu Linkevičiumi, kandidatu į krašto apsaugos ministrus Raimundu Karobliu, kandidate į Kultūros ministerijos vadoves Liana Ruokytė-Džonson (Jonsson), kandidate į švietimo ir mokslo ministres Jurgita Petrauskiene, kandidatu į žemės ūkio ministrus Broniumi Markausku.

Su prezidente nėra susitikęs vienas pretendentas – į teisingumo ministrus. Juo buvo socialdemokratas, eksparlamentaras Darius Petrošius, bet pirmadienio rytą jis pranešė, kad atsisako kandidatūros, o pamaina jam dar nerasta.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: