Etnokultūros studijos būrelis laukia moksleivių (0)

etno.lt nuotr.

etno.lt nuotr.

Vilniaus etninės kultūros centras kviečia 7-12 metų vaikus nuo rusgėjo 27 d.  lankyti neformaliojo švietimo programą Etnokultūros studija.

Būrelis yra skirtas 7-12 metų vaikams, kurie nori ne tik susipažinti su etnine kultūra, bet ir linksmai praleisti  popietes su bendraamžiais. Šio būrelio metu vaikai turės galimybę išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų, ratelių, žaidimų,pasidaryti nesudėtingų liaudies instrumentų (šiaudinių birbynių, skudučių, ūžlių), iš arčiau susipažinti su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, nagrinėti Lietuvos etnografinius regionus, gamintis natūralaus bičių vaško žvakes, analizuoti senovinius lietuviškus simbolius, ženklus bei ornamentus, o susipažinę su kalendorinėmis šventėmis pasigaminti Kalėdų žaisliukus bei Užgavėnių kaukes.

Užsiėmimai vyks Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34), kiekvieną antradienį 15 val. Užsiėmimo trukmė – 2 val.

Užsiėmimai bus finansuojami neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis, papildomai mokėti nieko nereikės. Netaikant NVŠ krepšelio lėšų, kaina 15 eur.

Registracijos formą, daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: