A. Hofmanas. Dopingas triumfuoja (8)

Albinas Hofmanas (Albin Hoffman) | asmeninė nuotr.

Albinas Hofmanas (Albin Hoffman) | asmeninė nuotr.

Putinas laimėjo, Tarptautinio Olimpinio  Komiteto (TOK) pirmininkas atsidūrė gynyboje, o pats komitetas pasimetęs, tarp savo nesuprantamų arba nenorimų vykdyti nuostatų, prarijo rusų mestą karštą bulvę. TOK prarijęs tą karštą bulvę neteko nei žado nei žodžio.

Rusams pavyko savo pragariškais veiksmais sunaikinti garbingą organizaciją paverčiant ją politine. Pasisekimas pavyko, nes TOK vadovai, Rusijos spaudžiami, tapo bestuburiais zombiais su pelų smegeninėmis. Kai kurie komiteto zombiai įsitikinę, kad  negalima Rusiją, tokią didelę valstybę, išskirti iš žaidynių, bet užtat galima ignoruoti įstatymus. Žinome, jeigu įstatymai nebegerbiami, laimi, tikriausiai, dideli nešvarūs pinigai. Ar galėjo, be pinigų kvapo, TOK nariai prarasti sąžinę bei garbę ir pataikauti korumpuotai Rusijai?

Jeigu TOK prezidentas laiku rusams būtų užkirtęs kelią dalyvavimui žaidynėse, šiandieną tikrai būtų galima džiūgauti, nes nebūtų jokių įtarimų Olimpinės vadovybės adresu.

Mums lietuviams, šiuo metu svarbiausia tema yra rusų plaukikė Jefimova. Jeigu kitiems rusų plaukikams už praeityje naudotą dopingą kelias varžyboms buvo uždarytas, tai kodėl Jefimovai buvo suteikta išimtis. Kodėl toks rusams pataikavimas? Jeigu mūsų Lietuva būtų įsivėlusi į panašų kaip  Rusijos dopingo skandalą, ji tikriausiai šiandieną nedalyvautų Rio varžybose. Kas ta Lietuva ir kam ji rūpi? Atrodo, jog ji labai parūpo Putinui – pavydo prasme. Galvokime rusiškai. Ar gali tokia, save didžiąja valstybe vadinanti Rusija, plaukime nusileisti Lietuvos Rūtai Meilutytei? Galvojant rusiškai, Lietuva net neprivalo būti pasaulio žemėlapiuose. Kas ta Lietuva?  Atsakysiu: „Nors ji ir maža, bet užtat didi …“. Tikėkim, kad bet koks lietuvių iškovotas olimpinis medalis bus švarus ir labiau blizgantis nei rusų, įgytas nesąžiningu būdu su dopingo kvapu.

Kol šios olimpinės žaidynės tęsis, ir dar ilgą laiką joms pasibaigus, girdėsime įvairių įtarimų, parsidavimų rusams iki garbės ir sąžinės netekimo; stebėsime pirštais vieni kitų badymus tarp olimpinio komiteto vadovybės narių, iki iš maišo išlindusi yla kam nors skaudžiai įdurs. Nors ir skaudžiai durs, bet rusams ji neįdurs. Rusai tiesiai į akis pasakys: „Prie ko mes. Mes tik prašėme neišmesti mūsų gimnastus. Juk jūs valdžioje, jūs nutarėte leisti mums dalyvauti, tai „where is the beef“ („tai kur esmė“) . Aišku, rusai nenugalimi.

Aišku???

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: