A. Juozaitis: Europa išdavė savo tapatybę (69)

AJuozaitis-w

Arvydas Juozaitis | wikipedia.org nuotr.

Filosofas ir rašytojas Arvydas Juozaitis mano, jog pabėgėlius iš tiesų tikslingiausia būtų vadinti „atbėgėliais“, kurie ne tik nesistengia pritapti prie kitos kultūros, o atvirkščiai – primeta savąją. Dėl kokių priežasčių šie žmonės palieka savo tėvynę? Ar karas – tai tik priedanga, norint pasiekti turtingiausias Europos šalis?

Anot A. Juozaičio, viena aišku: jei masės pabėgėlių ir toliau plūs į Europą, Senajam žemynui, taip pat ir Lietuvai, gresia išnykimas.

Viskas bus padėta ant lėkštutės

– Kodėl pagrindinis pabėgėlių tikslas – Vokietija?

Jie šį tą žino apie įstatymus ir tai, kad Vokietija bei kitos turtingos Europos Sąjungos (ES) šalys yra rojaus kampelis, kuriame nereikės dirbti, o viskas bus padėta ant lėkštutės. Kodėl pabėgėlių nepriima šalia esančios turtingos arabų šalys? Izraelis? Turbūt dėl to, kad žino, kuo tai gresia, mato liūdnas pasekmes.

Be Europą ištikusių nesėkmių, ją išdavė ir aukščiausio kalibro politikai. Europos Komisijos (EK) pirmininkas Žanas Klodas Junkeris (Jean-Claude Juncker) viešai iš tribūnos ES pavadino vištide. Be to, jis pasakė, kad Europa nuseno ir jai reikia naujo kraujo.

Tokie pasisakymai iš pagyvenusio žmogaus lūpų skamba paranojiškai. Ž. K. Junkerį renkant į EK, Didžioji Britanija pradėjo rimtai svarstyti apie išstojimą iš ES. Ši valstybė supranta, kad politikas žada iš Europos padaryti kažkokį viralą, buljoną. O ko daugiau galime tikėtis iš Ž. K. Junkerio aplinkos, kai ten rimtai sakoma: “Ačiū Dievui, mirštame!”

– Kas nutiks, jei imigrantų srautas nebus sustabdytas?

Europa iš tiesų vieną dieną sprogs kaip koks guminis autobusas. Jei šiandien mes pabėgėlių nesustabdysime, tuomet skaičius (kuris bus paskirstytas Rytų Europoje) iš 160 tūkst. gali virsti į 360 tūkst. Ir taip toliau. Europos karinės pajėgos turėtų saugoti išorines sienas, o nelegalius atplaukėlius reikėtų grąžinti atgal.

Diktuoja savo kultūrą

– Kodėl Europa apskritai priima tokią masę pabėgėlių, kurių dauguma atvyksta dėl ekonominių priežasčių?

Žodis „ekonominiai pabėgėliai“ pernelyg gražiai skamba. Tai yra „atbėgėliai“, norintys tapti išlaikytiniais. Pažiūrėkite, kaip jie elgiasi Vakaruose. Šie žmonės ne prašo, o reikalauja. Po abiejų pasaulinių karų išlikusieji gyvi (daugelis mūsiškių) džiaugėsi, kad turi galimybę keleriems metams apsistoti pabėgėlių stovykloje. O šie? Jie atvyksta kaip būsimi šalių šeimininkai. Ne „ištirpdami“ tose šalyse, prisitaikydami, o diktuodami savo religiją ir kultūrą.

Galima numanyti, kad tokį srautą pabėgėlių dėl labai rimtų motyvų kontroliuoja kelios šalys. Propaganda „vykite bet kokiais keliais į Angliją ir Vokietiją“ ten labai veiksminga.

O kodėl Europa priima? Nes išdavė savo tapatybę. Lietuvos vadovai nusiteikę vėl sakyti „yes!“ be tautos sutikimo (kaip kad įvyko, įvedus eurą). Tačiau akivaizdu, kad tiek mums, tiek Europai „atbėgėlių“ antplūdis yra pražūtingas.

– Ar pabėgėlių integracija Lietuvoje reali?

Integracijos galimybių aš nematau. Nebent tik asimiliaciją. Juk mūsiškiai Vakaruose asimiliuojasi, jau dauguma laisvės metais gimusių lietuvių vaikų nebekalba lietuviškai. Jeigu mūsų šalyje apsistoję kitataučiai nesistengs prisitaikyti, galime užmiršti Dainų švenčių džiaugsmą ir pradėti miestų centruose paruošti vietas mečetėms.

„Išsiurbs Europą“

– Kodėl žmonės į rankas neima ginklų ir nekovoja už savo šalį, o tiesiog ją palieka?

Jų pačių aplinkoje vyrauja žiaurūs genčių ir klanų karai, ir valdžia ten niekuomet nebuvo ir nebus vakarietiška bei nekovos už „žmogaus teises“.

Taip pat niekas nebetiki, kad JAV su savo „žmogaus teisių“ politika Šiaurės Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose siekia taikos. JAV šaltapročiai politologai ir karinė pramonė stumia tautas į tikrą pragarą. Žodžiu, JAV kišimasis dėl tariamų „žmogaus teisių“ kuria naują Vakarų pasaulio priešų židinį, dėl kurio liejasi kraujo upės. Be viso to, JAV dažnai pačios paruošia ir apginkluoja būsimą priešą (Afganistano pavyzdys).

Tačiau dar baisiau štai kas: mes priimame pabėgusius jaunus vyrus, kurie išduoda savo tėvynę. Nejaugi Europa turės kištis ir tvarkyti susiklosčiusią situaciją? Tai – užburtas ratas. Jam sukantis „atbėgėliai“ išsiurbs Europą, kuri jau ir šiaip išsižadėjo savo krikščioniškos tapatybės. Net popiežių Europos lyderiai laiko tik kalbančia lėle, kai šis prabyla (ypač tai buvo akivaizdu Jono Pauliaus II atveju) apie išsigimimus, vyraujančius Europoje.

Laimės tas, kuris apsigins

– Kaip derėtų elgtis Lietuvai?

Suprasti, kad žaidžiamas ne „pingpongas“, kad nereikia pionieriškai skelbti savo amžiną „yes“, t. y. sutikimą. Aišku, kad „atbėgėlių“ bus ne mistiškas 1 105 skaičius. Tai yra akių muilinimas. Kai plūstelėjo armijos kitataučių, reikėjo iškart juos stabdyti, kaip padarė vengrai.

Mūsų mažytė Lietuva turėtų sekti latvių pavyzdžiu – pabėgėlių klausimą perkelti į parlamentą. Latvijos valdžioje esantis Žaliųjų ir valstiečių partijos lyderis Augustas Brigmanis pareiškė, kad jei Briuselis ir baugins nurėšiąs kažin kokią paramą žemdirbiams, valstybės saugumo klausimas Latvijai yra svarbesnis. O mes? Leidžiame spręsti premjerui ar prezidentei (ar dar blogiau – vidaus reikalų ministrui Sauliui Skverneliui, kuris viešai drįsta piktintis besipriešinančiais čekais, slovakais, vengrais). Kokią strategiją jie mato? Jokios. Jie veikia kaip „gaisrininkai“, o prezidentė randa dar ir progą pasipuikuoti savuoju „proeuropietišku“ įvaizdžiu.

Bet kadangi Seime mes neturime nacionalinių interesų partijos, mūsų likimas bus liūdnas. Jau galėjome pareikšti: „Jokių privalomų kvotų“, tačiau niekas to nepadarė. Jaučiamės kaip TSRS imperijos laikų sąjunginė respublika, kur reikėjo pasiduoti viskam, kas užgriūna kaip dangus. Ir dar blogiau – dabar tai reikia daryti visiems plojant katučių.

O prieš kvotas jau pasisakė Čekija, Slovakija, Vengrija bei Lenkija. Bent jau šios šalys Europos tapatybę dar gina. Juk jos pasakė: bus dar blogiau, kai „atbėgėlių“ dirigentai supras, kad galima siųsti čia armijas nelaimėlių tiek, kiek nori – niekas vis tiek nesipriešins.

Laimės tas, kuris apsigins. „Atbėgėliai“ jau dabar elgiasi agresyviai, vėliau jie bus dar agresyvesni. Tai – nauja okupacijos ir tautos skaidymo forma.

Kitas dalykas – tokios šalys kaip Olandija, Ispanija, Portugalija, Prancūzija, kurios dar neseniai buvo kolonijinės valstybės, iš dalies yra atsakingos už globalizaciją. Jos senokai susitaikė ir su buvusiais savo imperijų atklydėliais. Tačiau mes? Nebent vėl jaučiamės esanti TSRS imperijos respublika, kuri privalo „prisiimti įsipareigojimus“ ir choru giedoti „yes“.

– Kiek Klaipėda gali sulaukti atvykėlių? Kokią matote perspektyvą?

Šio klausimo net nenoriu svarstyti… Aplink Paryžių ar Berlyną susiformavę Afrikos ir Rytų „žiedai“ skelbia apie artėjančią Europos pabaigą. Žinoma, vietoje minčių apie pasaulio pabaigos pradžią renkuosi viltį, kad gudrumu apsiginsime. Tikiu, kad dauguma lietuvių nepaskęs klaidinančiame „žmogaus teisių“ rūke. Nes antraip lauks… Niekas mūsų nebelauks. „Atbėgėlius“ į Europą milijonais gins visas pasaulis ir net botagais – kad tik greičiau ją paverstų Babelio bokštu.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

69 komentarai

 1. Skalvis:

  Norėčiau priminti: Europa nieko neišdavė – Ji pralaimėjo abu pasaulinius karus. Trečias kartas – …. gal nebandysim 🙂

  • Juozas:

   Originaliai Tamsta čia. O gi iš tikro- po IPK iš mažos valstybės JAV pasidarė jau ne maža, o didoka, po IIPK tapo supervalstybe. Net Čerčiliui nepavyko sustabdyti savo valstybės menkėjimo, kaip ir vėliau de Goliui.

   III PK jau vyksta. Tik kas su kuo ir už/prieš ką kariauja???

   P.S. Kai kas – tik su “w” 🙁

 2. palaukim:

  Artimiausi metai parodys galutinį rezultatą: nudvės Europa su savo iškrypėliškais požiūriais į pasaulį, kurį ji vadina „europietiškomis vertybėmis“, ir taps islamiška.

 3. Juozas:

  Puikus straipsnis, viskas įvardyta tiesiai šviesiai. Tik nesutinku su tokiu formulavimu – “JAV šaltapročiai politologai”, manau, kad jie SILPNApročiai.

  Ir kaip čia neprisiminsi privalomų bolševikinės “tikybos” mokslų iš kurių TADA žvengdavom po egzaminų, o, pasirodo, be reikalo. Koks teisus buvo Leninas apie virvę ir kapitalistą rašydamas. Neveltui tą prisiminė ir Orbanas.

  • Kemblys:

   Juozai, ar tu ir kitus mokslus taip gerai atsimeni?

   • Juozas:

    Daug maž. Medžiagų atsparumas, braižomoji geometrija,st. statika – kažkiek liko. Teorinė mechanika, tikimybių teorija gal ne.
    Bet tos tikybos, kai DAUGUMA rimtai jomis tikėjo, tada kėlė tik juoką. Buvo toks TIESA vyr.redaktorius Zimanas, tai ans sakė. : “Ui, iš kur tiek pogrindininkų! Nebuvo Lietuvoj tiek grindų!”

    O, pasirodo, Karlo Marlo mokslai apie kapitalą, gamybos priemones, darbo jėgą, jos sukuriamą PRIDĖTINĘ VERTĘ etc tikrai yra MOKSLAS. Su aksiomomis, dėsniais, išvadomis, pagal kurias gali prognozuoti veiksmus, veikti savo ateitį ir pan.

    Tas supratimas atėjo per vėlai. Dabar pas mus jau per daug tų kovojusių prieš sovietus. Praktiškai visi tokie. Ypač jų daug, beveik visi – ČIA.

    Būtų juokinga…

 4. Štai taip-tiesiai šviesiai:

  Štai tokios mūsų laukia perspektyvos: nei mažiau, o gal net ir daugiau. Sutinku su gerb. Arvydo Juozaičio ir kt., kaip pvz. Zigmo Vaišvilos puikiomis mintimis. Tik kas jų klauso? Iš jų atimtas TV, populiarūs Interneto portalai, radijas. Jų auditorija labai siaura ir sunkiai pasiekiama. Vietoj Tiesos žodžio liejasi laisvai LRT, tele3, LNK, Lietuvos Ryto televizijos kanalų, Delfio, 15min., lietuvos ryto portalų propaganda, liūliuodama mus visus tuo būsimu gėriu iki tol, kol liksime be galvų tikrąja ta žodžio prasme. Siūlykit išeitį gerbiamieji ponai, vien kalbų negana.

  • Skalvis:

   Manau, jog dabar sprendžiamas klausimas ar Europa pati klusniai susinaikins , ar reikės jai pagelbėti: reikės 3-čio ir paskutinio, ar nereikės. Patiems, manau, reiktu pamąstyti kokiu atveju mums , Baltams, didesnė tikimybė išlikti. Esu tikras, jog šita velniava ilgai netruks ir vėl nušvis saulė tautoms 🙂

   • Juozas:

    Kad iš Tamstos lūpų- Dievui in ausį. 🙂
    O gal vėl pavyks? Ir vėl? Adolfui Aloyzovičiui pritrūko gal nepino pusmečio gi… sprechintume dabar nebent…
    Kai Mao kalbėjo apie 50 milijoninę armiją, kuri gali laisvai paaukoti kokius 5 milijonus karių irgi buvo nedrąsu, net baisu, o “praneslo”…

    Tad gal vėl kokia kultūrinė revoliucija tik ne kiniška, o islamiška mus išgelbės?

 5. Atas:

  Ištikro,Juozaitis turbūt,teisus.

 6. markas:

  Koks paradoksas: Vokietija, Prancūzija ir kitos Europos šalys turi modernias karines pajėgas savo valstybių gynybai, tačiau pačių tautų (vokiečių, prancūzų ir t. t.), sukūrusių tas valstybes, gynybai jokių pajėgų nėra.

 7. petriukas:

  jei valdžia negina savo valstybės nuo atėjūnų, teks patiems gintis.Ką ir darė mūsų “miško broliai” po karo.

 8. Simas:

  Musu isrinkta valdzia tycijasi is musu, gal reiketu prieslaikiniu rinkimu arba perversmo, kaip tautininkai padare nes dabartine valdzia visiskai neatitinka zmoniu poziuriu.

 9. Iš vardų matosi, kad dauguma čia kalbančių vyrai, bet kalbėjimas bobiškas. Kas čia per virsmas…, va čia tai bent išnykimo grėsmės…

 10. Amelija:

  Padorų žmogų šiurpina požiūris į pabėgėlius. Mes jų nelaukiame, mes jais nesidžiaugiame, bet pasaulio situacija šiandien yra TOKIA. Kliedesiai apie tai, kad ištirpsime atbėgėlių masėje, supainiosime kultūras ir genetiką – XIX amžiaus nuogąstavimai. Lietuvai joks pabėgėlių antplūdis negresia, čia ir toliau liks dejuojanti šimtatūkstantinė pašalpininkų kariuomenė, kažkodėl užsidirbanti išgertuvėms ir kompiuteriui, kuriuo per internetą skleidžia vos ne pasaulio pabaigos teorijas… Baikime, ūkiškai sakant, viduriuoti, bombos ant galvos nekrenta, visi esam pavalgę ir ne nuogi, o keli šimtai klajūnų mus iš vėžių neišmus.

 11. Žemyna:

  Nenorime mokytis matematikos. Tačiau skaičiuojant, kas laukia Europos, labai praverstų prisiminti dauginimąsi pagal GEOMETRINĘ progresiją… Ir tik tai išmanantys turėtų spręsti, ką toliau darysime. Juolab turint galvoje, kad tikrai ne tautos žiedas mums atiteks, o tie, kas netiks stipriosioms, sprendžiančioms ES valstybėms…
  Suprantu prezidentės pažadėtą draugišką VIENKARTINĘ nuolaidą, – kaipo pagalbą lengvabūdiškais pažadais sau bėdą prisišaukusiai Vokietijai – nuimti nuo jos dalį staiga užvirtusio ant galvos krūvio. Bet tik kaip VIENKARTINĘ! Ateityje p. Angela visgi turėtų pamąstyti, prieš demonstruodama krikščionišką atjautą tiems, kas visai ne jos užsitarnauja, o baudžiamosios atsakomybės už agresyvų valstybių sienų pažeidimą ir suplanuotą „civilizuotą” ilgalaikį šalių biudžetų apiplėšinėjimą. Kam rizikuoti plėšiant žmones pavartėse, jeigu gali tai daryti be pavojaus sau, be atsakomybės – užsiregistravai pabėgėliu ir gauni garantuotą ir pakankamą išlaikymą iki gyvos galvos?
  Priplūdėlių veidai rodo, kas iš tiesų šie esą – ar tai pavojaus ir nepriteklių išsekinti žmonės, ar sotūs įžūlūs eržilai, kurių vien telefoną pardavus ne vienam iš mūsų pirmam įnašui už perkamą butą pakaktų.

 12. Neleiskime naikinti Lietuvos:

  Tikra tiesa, atvykėliai reikalaus pinigų, mokyklų, butų, mečečių…, o lietuviai ir toliau skurs nesudurdami galo su galu,, Geriau pensininkams pridėtų, kad sumokėję mokesčius už butą dar galėtų maisto skanesnio nusipirkti, vaistų, ar į sanatoriją nuvažiuoti.
  Geriau gerai besimokantiems studentams pagerintų sąlygas, kurie gyvena nuo sovietmečio dar neremontuotuose bendrabučiuose. Pvz. Kaune besimokantys būsimi medikai gyvena baisiuose bendrabučiuose ir kt.
  Geriau jaunoms šeimoms auginančioms mažus vaikus priemokas mokėtų, kitas lengvatas teiktų, tai ir savų gyventojų padaugėtų.
  Geriau susigrąžintų Lietuvos vaikus pabėgusius nuo skurdo…
  O kas leido spręsti politikams už mus?

 13. Žemyna:

  Reiktų čia šalia įdėti ir straipsnį iš Delfio – labai sveika paskaityti:
  http://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/arabu-kalba-mokanti-moteris-buvo-sukresta-isgirdusi-ka-is-tiesu-kalba-migrantai.d?id=69111322
  „Arabų kalbą mokanti moteris buvo sukrėsta, išgirdusi, ką iš tiesų kalba migrantai”.

  Video siužetai iš pasienio stebindavo, kad jauni mitę vyrukai braunasi per žmones su kūdikiais ant rankų. Kildavo klausimas, o kur motina?
  Iš šio teksto aišku – vaikas būdavo čia pat iš motinos pagrobiamas, kad tvirtų raumenų „karo aukos” svetimais kūdikiais prisidengdami, galėtų per kitų galvas pirmi prasibrauti. Jie braunasi taip, lyg turėdami užduotį. O šiek tiek tikrųjų pabėgėlių tarp tų visai neišsekusių „karo kankinių” – juk tai iš tos pačios kovinės taktikos, kai į priekinę liniją išrikiuojami vaikai, seniai, moterys, o už jų nugarų eina ar važiuoja iki dantų ginkluoti teroristai… Tada, jei juos pasitiktų šūviais, galima klykti, kad pvz., ukrainiečiai „skerdžia vaikus”. O kad patys sadistai naudojo vaikus už priedangą, kad ne vieną jų į nugarą nušovė – nutylima…
  Neužmirškime ir dar vieno dalyko – kad ir kokios taurios būdavo idėjos, visų pirma jomis pasinaudodavo tie, kas moka iš tolo didelį pinigą užuosti, o idėjos likdavo iškreiptos ar ir visai neįgyvendintos.
  Pabėgėliams padėti bus skiriamos didžiulės lėšos. Ar bent kiek jų atiteks tikriesiems pabėgėliams, tikriesiems karo nuskriaustiems, kurių prašančių rankų neturime teisės atstumti?.. Man susidaro įspūdis, jog besiveržiančių minioje yra žaliūkų į nelaisvę paimtų ir PRIEVARTA VELKAMŲ kartu tikrųjų karo aukų, – nes jų buvimo faktas turi pasitarnauti jaunų vyrukų „taikiam patekimui” į ES.

 14. Trumpai drūtai sakant, kad nebuvo ką ir išduoti, – europiečių tapatybė ir išsigimė, ir išsisėmė… Taigi nėra ko dėl jos verkšlenti ar siaubą kelti, kas dabar bus. Ateitis – besikelianti baltiškoji tapatybė…

 15. robertas:

  Absoliučiai pritariu išsakytoms mintims,bet ką męs
  galim? Eurą įgrūdo,kuo skiriasi įmigrantų problema,nors ji žinoma daug kartų baisesnė,pats matau tuos dykaduonius ir veltėdžius siurbiančius naudą įvairiose valstybėse,jie net nsiruošia dirbti,tik vagia ir tinginiauja-dauguma jų ”nesutverti darbui”

 16. Kazys:

  O jeigu rimtai pagalvojus, ne pagal Arvydą Juozaitį, kurį labai gerbiu už jo knygas, tai vaizdas gali būti ir kitoks. Lietuvos dabartinė padėtis tokia: pusė milijono jaunų žmonių išvyko iš Lietuvos į Vakarus ieškoti geriau apmokamo darbo ir dauguma jų ten liks. Demografinis saldo yra neigiamas: pernai mirė apie 43 tūkst. tautiečių, gimė 34 tūkst. vaikų. Taigi beveik minus 10 tūkst. Jeigu mes užsidarysime saugodami savo gryną baltų rasę (?), tai kas mūsų vaikams po 20-30 metų uždirbs pensijas? Kita vertus, kitataučių, kultūringų Sirijos gyventojų 2 ar 3 tūkst. integracija Lietuvoje, tai tik lašas jūroje, lyginant su puse milijono išvykusių tautiečių. Nors, mano manymu, atvykėlių gali likti tik mažuma, kiti išvyks į Vakarus, ar grįš į namus.

  • Pikc:

   Galvojau, ką galima pasakyti eurokalifato išsiilgusiems nuopušėlėms, įsitikinusiems, kad babajai ir negrai čia lenda mūsų gyvenimo lygį kelti ir nusenusiems lietuviams pensijas uždirbinėti – ir nesugalvojau. Šitai faunai jau niekas neBEpagelbės. 🙂
   P.S. Kas per debilizmas nuolat aiškinti, kaip tie babajai/negrai išsilakstys, kai yra OFICIALUS eurosajūzo komisijos pranešimas spaudai, kur LABAI aiškiai pasakyta, kad jie tokios galimybės neturės.

   • Gustavas:

    Kita medalio pusė . Pagal Migracijos departamento statystiką už 2014 metus iš trečiųjų šalių į Lietuvą atvyko 4100 asm. iš jų daugiausia rusijos ,ukrainos , baltarusijos pil. Čto možete pakomentirovat po etomu voprosu tovarišč očen Pikc. Za čto ani budet golosovat , ili barotsa za Litvu , i kakimi denežkomi ja budu polučiat pensijų . Šypsenėlė .

    • Pikc:

     Oi, nū tavarišč Gustav, ne nado demagogii. 😉 Pirma, suplakti VISĄ imigraciją (atvykimą gavus leidimą laikinai gyventi dėl verslo, studijų, gavus prieglobstį ar pan.) į viena ir lyginti su dabartine nelegalų situacija yra, švelniai tariant, neobjektyvu. Antra, tai yra legalūs imigrantai. Trečia, kiek iš jų atvažiuoja parazituoti? Ketvirta, ar juos įsileisti, ar ne, sprendžia Lietuva, o ne Briuselis. Penkta, balsuoti atvykėliai negali, jei neturi pilietybės. Galiausiai, šitą š…malystę pateikti kaip “argumentą”, pateisinantį veltėdžių arabų/negrų “priverstinį importą” yra, kaip čia pasakius… LABAI negudru. 😉

     • Gustavas:

      Veltėdžių arabų/negrų importo neteisinu . Tikrai jie čia nerekalingi , bet slavų invazijos dar labiau .Kokia tai bebutu forma . Istorijos tekmėje iš plačios mūsų genčių gyvenamos teritorijos susitraukėme į du mažus lopinėlius prie jūros . Ir nekokių tai arabų dėka o legalių slavų studentų ir t.t. Ir kur tik pažvelgsi po kaimus, sodybos ar dviaukščiai kulchozų namukai supirkinėti ruskių ar bulbašų . Šitie gal dabar ir nebalsuos ,bet rems partijas ir judejimus kurie ateityje dar tars savo žodį .Šypsenėlė , brol. Pasaulis niaukstosi , bus lietaus .

      • Bet kokia imigracija nėra gėris, jei žiūrėti į visuomenės vieningumą.
       Bet kodėl taip Lietuvai atsitiko?
       Todėl, kad apie milijonas lietuvių metė Lietuvą likimo valiai (kai kas gal dėl to, jog čia nebesugebėjo išmisti, bet ar tikrai tai buvo dauguma? Greičiau dauguma buvo tie, kuriems turtas svarbiau už savo šalies likimą).
       Štai kaip yra nelietuvi, nelietuvišku vardu.
       Ko iš viso kišiesi į lietuvių reikalus?
       Gal esi koks žuvėdų šnipas? 🙂
       Tuomet stok prie sienos.

  • Bartas:

   Kazys tikriausiai “verslinykas” bus. Senatvės pašalpą man “muslimas” uždirbs? Kazy, aš jam turėsiu mokėti, o jam bus mažai . Juokas pro ašaras . Ir iš kur tas lietuviškas naivumas ar lietuviškas paikumas.

  • petriukas:

   “…kas mūsų vaikams po 20-30 metų uždirbs pensijas?” – tai netikėliai, kurie nesugeba užtikrinti savo valstybės atsinaujinimo (nesugeba užauginti bent trijų vaikučių šeimoje) nusipelno, kad jiems kas uždirbtų pensijas? juokaujat, ponai! ką pasėji, tą ir pjauni…
   “…kitataučių, kultūringų Sirijos gyventojų 2 ar 3 tūkst. integracija Lietuvoje…” – jei čia kalbate ne apie atvykėlius su padirbtais Sirijos pasais, o tikrus Sirijos piliečius, tai kas čia per fruktai? jauni, įmitę vyrai, užuot ėję į kariuomenę ir kovoję su šalį siaubiančiais ISIL banditais, bėga kaip bobos iš šalies, tai kas jie tokie? dezertyrai! Ir ko jie čia priperės? dezertyriukų? tai bent pagerins baltų genofondą

  • petriukas:

   “…kas mūsų vaikams po 20-30 metų uždirbs pensijas?” – tai netikėliai, kurie nesugeba užtikrinti savo valstybės
   atsinaujinimo (nesugeba užauginti bent trijų vaikučių šeimoje) nusipelno, kad jiems kas uždirbtų pensijas? juokaujat,
   ponai! ką pasėji, tą ir pjauni…

   “…kitataučių, kultūringų Sirijos gyventojų 2 ar 3 tūkst. integracija Lietuvoje…” – jei čia kalbate ne apie atvykėlius su
   padirbtais Sirijos pasais, o tikrus Sirijos piliečius, tai kas čia per fruktai? jauni, sveiki vyrai, užuot ėję į kariuomenę ir
   kovoję su šalį siaubiančiais ISIL banditais, bėga kaip bobos iš šalies, tai kas jie tokie? dezertyrai! Ir ko jie čia
   priperės? dezertyriukų? tai bent pagerins baltų genofondą

 17. Prašalaitis:

  Žiūrint į tuos įmitusius vyrukus, kyla viena mintis – jie ne pabėgėliai, bet dezertyrai ir bailiai. Kur jų šeimos, žmonos, vaikai, tėvai senukai? Rodo eržiliškos išvaizdos “pabėgėlis” vokiečių duotą būstą ir sako, kad bėgo nuo karo, kur saugu, įsikurs ir pasikvies šeimą. Bet kur garantijos, kad karo apimtoje šalyje jo šeima išgyvens, kol jis grįš. Kodėl negina jos? O jeigu garantuotas, kad su šeima nieko neatsitiks, tai ko tada bėgo? Dezertyrai…reikia vadinti daiktus savais vardais ir nekartoti liberastinių nesąmonių. O jeigu draugėms Andželai, Vėsaitei, Pavilionienei ir kitoms feministėms senatvėje kažkas netvarkoj intymioje srityje, tai geriau joms pačioms ten nuvykti, pas alkanus islamistus. Jie ten tur būt neišrankūs…

 18. Nepritariu, kad Europa išdavė savo tapatybę: Europa esame ir mes, ir ką mes nuveiksime tapatybės išsaugojimui, tas ir bus.

 19. S:

  Gal nėra tikslu sakyti, kad Europa išdavė pati savo tapatybę. Europą greičiau išdavė Europos Sąjunga, tai gana ribotas žmonių skaičius, užgrobęs valdžią neaiškiais būdais. Europa po Sąjungos kanopa.

 20. valdas:

  Algirdo Degučio pranašiškas 2006 m. straipsnis “Atskirtis, įtrauktis ir ksenofilijos baigtis”:
  http://on.lt/ksenofilija

 21. Aistė:

  “EU should ‘undermine national homogeneity’ says UN migration chief”:
  http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395

 22. JUOZAITIS TEISUS : GELBĖKIMĖS NUO ATBĖGELIŲ MARO ,NES NEBELIKS LIETUVOS per tąjį NUOLANKUMĄ…

  • Skalvis:

   Patikėkit, nėra jokio pavojaus, jei: 1. Lietuvis vadinsis tik Baltų vardu, ne imperialistiniu, įbruktu 🙂 2. Išsivalysim, išsitaisysim savo kalbą. 3. Vengsim kraujomaišos ir leisim savo genams išsivalyti. 4. Atsisakysim užteršto būties lauko, užnuodyto ( tiek kūniško, tiek dvasiško) maisto, bei vaisto 🙂
   p.s. nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

 23. Atgalinis pranešimas: R. Karbauskis. Tragedija verčianti apsispręsti | Alkas.lt

 24. Algis:

  1. LR Premjeras A. Butkevičius ir v.r. ministras S. Skvernelis vienu balsu kalba apie kontrolę tų, kas iš bėglių bus įsileistas į Lietuvą. Atseit – nenuogąstaukime, dėmėtųjų jie nepriims, ir miegokime ramiai. Ramiai ir paryžiečiai miegojo, kol juos antros kartos Prancūzijos piliečiai iššaudė, ką ir ministras pabrėžė. Kaip atskirti, iš kurio bėglio kas išaugs?
  2. Islamas nelinkęs integruotis. Jie turi savo religiją, kultūrą ir visus požiūrius į žmogų. Gal tai ir nebloga, kol jie savo namuose. Bloga, kad kultūros susipjauna kaip natris su vandeniu, kai prieina prie jų masiško sąlyčio.
  3. Ne visi bėgliai teroristai, bet tokiais neretai tampa, kai atsidūria jiems nepriimtinoje aplinkoje. “Alachas didis”, – šauks vėl, kai įsidrąsins svetimoje aplinkoje. O tada? Ar tada bus dar A.B. ir S.S. postuose? Ar prisiims moralinę atsakomybę už savo veiksmus? O istoriją, matyt, jie patys niekina ir jos nebijo. Didžiuojamės, esą europiečiais, o iš tiesų jau laikas save vadinti afrikiečiais. Apdairesnės tautos dar kovoja prieš invaziją. Nesutrypkime atminimo tų, kas stovėjo Lietuvos barikadose. Apginkime ir mes Loretos ir kitų deglais virtusių herojų gyvenimų prasmę.
  4. Lietuvos nacionalinis kontingentas ir taip sujauktas. Net už nepriklausomybę ne visi balsavome. Ar galima tikėtis, kad ateity dar mišresnė publika labai sielosis dėl mūsų krašto ateities? Jiems tikrai suprantamesnis bus globalizmas, negu mūsų tautinės vertybės. Nuo jų ir mes mokysimės dar labiau patys savęs nekęsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: