Europos parlamentas nutarė primesti ES šalių piliečiams homoseksualistų ideologinį diktatą? (video) (99)

Ulrikė Lunaček | Alkas.lt nuotr.

Ulrikė Lunaček | Alkas.lt nuotr.

Vasario 4 d. Europos Parlamentas, praėjus tik dviems mėnesiams po skandalą sukėlusio parlamentarės Editos Estrelos rezoliucijos atmetimo, pritarė kitai skandalingai austrų parlamentarės Ulrikės Lunaček rezoliucijai. Ši rezoliucija ragina Europos Sąjungą ir jos valstybės parengti veiksmų planą, skirtą apsaugoti lytinių marginalų: lesbiečių, gėjų, vadinamųjų biseksualių, translyčių ir interseksualių (LGBTI) asmenų teises.

Pagal šią rezoliuciją ES valstybės turi pripažinti homoseksualistų santuokos liudijimus, jei tokie išduoti. Tai reiškia pavyzdžiui, jei Lietuvoje vienos lyties žmonės negali susituokti, tai Lietuva turėtų pripažinti homoseksualistų sąntuoką, jei jie susituokė kitoje valstybėje.

Vaikai turi būti šviečiami, pasakojant jiems kad vienos lyties poros egzistuoja ir, kad tai yra normalu. O vadinamiesiems transeksualams turėtų būti suteikta visišką laisvę pasikeisti pasą.

Už šią rezoliuciją balsavo 394 europarlamentarai, prieš buvo 176, susilaikė 72. Iš Lietuvoje rinktų Europos parlamento narių už rezoliucija pasisakė ir balsavo Vytautas Landsbergis,  Justas Paleckis ir Leonidas Donskis. Prieš buvo Algirdas Saudargas, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Juozas Imbrasas, Rolandas Paksas ir Valdemaras Tomaševskis. Kiti Lietuvos europarlamentarai balsavime nedalyvavo.

Daugelyje ES miestų rezoliucijos priėmimo dieną įvyko protesto demonstracijos.

Alkas.lt vyr. redaktorius Jonas Vaiškūnas apie priimtą rezoliuciją kalbasi su Vakarų Lietuvos tėvų forumo pirmininke Kristina Paulike ir politologu Mariumi Kundrotu.

J.Vaiškūnas: Vasario 4 d. Europos Parlamente buvo priimta vadinamoji Ulrikės Lunaček rezoliucija. Gal galėtumėte paaiškinti šios rezoliucijos esmę ir kodėl  jos svarstymas visuomenėje sukėlė tiek daug triukšmo ir protestų.

Kristina Paulikė | Asmeninė nuotr.

Kristina Paulikė

K.Paulikė: Europos Parlamentas šią Lunaček rezoliuciją priėmė praėjus tik dviems mėnesiams po skandalą sukėlusio parlamentarės Editos Estrelos bandymo savo rezoliucija ES šalims narėms primesti protu nesuvokiamą privalomą vaikų tvirkinimo ugdymo įstaigose programą, pagal kurią vaikai nuo gimimo turi būti mokomi masturbuotis. Iš esmės šios rezoliucijos beveik nesiskiria ir buvo priimtos skubotai, diskusijoms laiko tikrai neskirta, jau nekalbant apie svarstymus pačiose ES šalyse bei jų piliečių informavimą. Kyla klausimas, kur taip skubama?

Trumpai, ko gi siekiama šia rezoliucija: Europos Sąjungos valstybės turi pripažinti vienos lyties žmonių santuokos liudijimus, jei tokie išduoti, taip pat leisti jiems įsivaikinti. Vaikai turi būti šviečiami, kad vienos lyties poros egzistuoja ir tai yra normalu, transeksualams privalu suteikti visišką laisvę pasikeisti pasą. Be kita ko, pranešimu ES valstybės narės raginamos svarstyti „galimybę vaikams turėti daugiau kaip du tėvus“ ir kt. Itin neramina tai, kad šios rezoliucijos nuostatas bandoma primesti visoms ES  šalims. Visgi kalba eina apie demokratines, suverenias valstybes, kurios pačios turi teisę spręsti, kokią politiką jos formuos, žinoma, nepažeidžiant žmogaus teisių bei atsižvelgiant į konkrečioje šalyje susiformavusias moralės normas bei vertybes.

ES mėginimai keisti lytinio švietimo supratimą visoms ES šalims jau ne kartą kėlė skandalus ir pasipiktinimus. Šįkart priimtoje Lunaček rezoliucijoje sakoma, kad šalys turėtų perimti viena iš kitos „gerąją patirtį“, nepriklausomai nuo tų šalių piliečių nuomonės. Ar mums priimtinos tokios Europos Sąjungos „demokratiškumo“ pamokos?

Kokias pasekmes sukels šios rezoliucijos priėmimas ES šalims narėms ir konkrečiai Lietuvai ?

Kiekviena šalis pati sprendžia, kokią politiką ji vykdys ir joks išorinis darinys neturi teisės primesti šaliai savų principų. Kaip žinia, gyvybės, santuokos, šeimos klausimai priklauso išimtinai nacionalinių valstybių kompetencijai, kas aiškiai apibrėžta LR Konstitucijoje. Štai kodėl dabar taip suaktyvėjęs kai kurių jėgų bandymas kėsintis į mūsų šalies Konstituciją ir suverenumą! Bėgom nuo vienos okupacijos, papuolėm į kitą (?).

Noriu pabrėžti, kad valstybėse švietimo ir mokslo sistema yra fundamentalus pagrindas, formuojantis mūsų ateities kartų vertybes, žinių visuomenę, kultūrą ir pačią tautą, kaip visumą. Kokios švietimo programos bus vykdomos ugdymo įstaigose, tokia visuomenę ir suformuosime. Niekas kitas už mus, lietuvius, neturi teisės to nuspręsti.

Beje Ulrikė Lunaček atstovauja Žaliųjų partiją, kurios vadovas yra pedofilas Danielis Kon-Benditas (Daniel Cohn-Bendit).

Gal ką norėtumėte dar pridurti?

Turime pastebėti, kad visiškai ignoruojami moksliniai tyrimai (pvz. mokslininko dr. Marko Regneruso), rodantys, visai kitokią situaciją, nei tai, ką mums primeta LGBT atkyvistai. Minėtas mokslininkas atskleidė, kaip suluošinami vienalytėse šeimose augantys vaikai. Jį bandyta nutildyti, prieš jį nukreipta agresyvi informacinė kampanija, LGBT aktyvistai kategoriškai reikalavo uždrausti tyrimo rezultatus viešinti. Autorių šmeižė ir reikalavo atleisti iš darbo Teksaso universitete, prieš jį buvo nuteikti ir jo kolegos. Teksaso universiteto vadovybė ištyrė skundus ir atidžiai patikrino Regneruso tyrimo rezultatus, papildomai atliko metodikos patikrinimą. Nustatyta, kad tyrimas yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus akademinius reikalavimus. Rezultatai tikrai šokiruojantys, apie ką sveiko proto žmonės gali suvokti, bet juk LGBT lobistams sveiko proto nepakanka, jie turi savo „mokslinį“ požiūrį.

Daugelį piliečių neramina tai, kad kairiosios jėgos itin agresyviai ir brutaliai bando pasauliui primesti savas „vertybes“, sugriauti nusistovėjusias moralės normas ir priversti mus gyventi pagal jų taisykles. Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad brukama tokios šeimos samprata prieštarauja personalistinės arba sociatarinės teisės, kuri kildinama iš tikrųjų kultūrinių visuomenės poreikių, interesų bei prigimtinių žmogaus teisių, sampratai, vyraujančiai Vakarų teisinėse demokratinėse visuomenėse.

Pabaigai pasakysiu, kad neišvengiamai turime stiprinti pilietinį sąmoningumą, burtis į bendruomenes, nevyriausybines organizacijas tam, kad sugebėtume ir galėtume visi kartu pareikalauti iš mūsų politikų atsakomybės. Viliuosi, kad subręsime ne tik iki atstovaujamosios demokratijos, bet ir iki dalyvaujamosios.

J.Vaiškūnas: Kokia yra Jūsų nuomonė apie priimtą Ulrikės Lunaček rezoliucija. Ir kaip pakomentuotumėte Europos Parlamento balsavimo rezultatus šiuo klausimu?

Marius Kundrotas | Respublika.lt nuotr.

Marius Kundrotas | Respublika.lt nuotr.

M.Kundrotas: Ulrikės Lunaček rezoliucija siekiama visoje Europos Sąjungoje įteisinti homoseksualias „šeimas“, homoseksualizmo propagandą ir uždrausti jo kritiką. Už balsavo 394 (61%), prieš – 176 (27%), susilaikė 72 (11%) Europos Parlamento nariai. Triuškinama rezoliucijos pergalė verčia susimąstyti. Žinoma, didelės revoliucijos kol kas nėra – šiuos normatyvus tvirtins arba atmes nacionaliniai parlamentai. Užtai reikia ypatingai budėti, nes svarstymai juose gali prasidėti bet kada.

Įvairiose Europos šalyse jau kyla protestai prieš Briuselio diktatą apskritai ir ypač – diktatą, griaunant tautos, doros ir šeimos vertybes. Dėsninga, jog didžiausi rezoliucijos priešininkai – tautininkai. Prancūzų Tautinio fronto atstovai Marina Le Pen ir Bruno Golnišas, tautinių konservatorių atstovas Filipas de Viljė, latvių Nacionalinio susivienijimo atstovas Robertas Zylė. Anglų, rumunų ir bulgarų tautininkai principingai balsavo prieš. Tiesa, pasitaikė išimčių. Vengrų tautininkai ir tautiniai konservatoriai pasidalijo, dalis balsavo už, dalis – prieš. Akivaizdu, jog principingas šeimų gynėjas, vyriausybės vadovas Viktoras Orbanas savo partijoje „Fidesz“ turi vidinę opoziciją. Eilinį kartą „mostelėjo“ šiauriečiai – danų, švedų ir suomių europarlamentarai beveik vieningai balsavo už. „Tikrųjų suomių“ atstovas – taip pat už. Danų tautos partijos atstovas Mortenas Meseršmitas, ne taip seniai apkaltinęs Lietuvos valstybę „homofobija“, šįsyk susilaikė – galbūt paspaustas senosios partinės gvardijos.

Šie faktai skatina rimtas abejones galimybe atkurti Europos Sąjungoje klasikines vertybes ir tautinių valstybių savarankiškumą – jei daugelis konservatorių, krikščionių demokratų ir net kai kurie nacionalistai žengia libertarinės diktatūros keliu, su kuo ją atkūrinėsime?

Dar labiau abejotina tampa Baltijos šalių bendrystė su Skandinavija – šis regionas jau totaliai apimtas libertarizmo, be rimtesnės atsvaros. Iš konservatorių-krikdemų frakcijos – Europos liaudies partijos – prieš pasisakė austrai, čekai ir chorvatai, absoliuti dauguma prancūzų, vokiečių ir lenkų, daugelis italų, rumunų ir slovakų. Už – danai ir švedai, abu dalyvavę suomiai, dauguma ispanų, airių ir belgų. Iš konservatorių-reformistų frakcijos britų konservatoriai vieningai susilaikė, lenkų „Teisė ir teisingumas“ balsavo prieš, kiti – įvairiai. Žinoma, daugiausiai už balsavo liberalai, socialistai, žalieji ir komunistai. Jie praktiškai vieningi, o štai konservatyviajame-krikdemiškajame sparne akivaizdžiai vyksta vidinės kovos – kuri pozicija nugalės.

Iš Lietuvos delegatų už balsavo liberalas Leonidas Donskis, socialdemokratas Justas Vincas Paleckis ir konservatorius Vytautas Landsbergis. Dėl pirmųjų dviejų – viskas aišku: L.Donskis – idėjinis liberalas, J.V.Paleckis – amžinas konjunktūrininkas, balsavęs pagal partinę liniją, o štai V.Landsbergis – liūdnai nustebino. Prisigyvenome, jog lenkas antivalstybininkas balsuoja teisingiau už Atkuriamojo Seimo pirmininką. Lieka viltis, jog pastarasis supainiojo mygtukus, jei taip, išėjimas į užtarnautą pensiją – pačiu laiku, jei ne per vėlai.

Prieš balsavo konservatoriai-krikdemai Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Algirdas Saudargas – tai rodo, jog šioje partijoje dar yra sveikatos, bet sunkus klausimas, kiek ilgai ji dar laikysis prieš pačios partijos ir europinio internacionalo tendencijas – vis augantį libertarizmą.

„Tvarkos ir teisingumo“ atstovai – Rolandas Paksas ir Juozas Imbrasas – taip pat balsavo prieš. Tai džiugina, bet vis kirba klausimas – ką jų partijoje veikia juvenalinės justicijos avangardistė Ona Valiukevičiūtė? Ar nėra taip, jog ši partija pragmatiškai sveria balsus, siekdama susižerti juos iš skirtingų visuomenės stovyklų? Jei taip – sunku pasakyti, kur tokia buhalterija nuves rytoj. Pagaliau, kaip jau supratote, prieš balsavo Lenkų rinkimų akcijos atstovas Valdemaras Tomaševskis. Tai irgi lengvai suprantama, jo rinkėjas – aiškus katalikas. Keista tik tai, kad ši partija liko nuošalyje, kai lietuviai kovojo prieš homoseksualistų paradus ir kitas panašias manifestacijas – tai irgi kelia abejonių idėjiniu nuoširdumu ar bent nuoseklumu.

Taigi, kokias iš to darytumėte išvadas?

Akivaizdus vienas faktas, jog didžiuma Lietuvos parlamentinių partijų atstovauja ne tiek Lietuvos piliečiams, kiek saviems tarptautiniams internacionalams ir lobistinėms grupėms. Doros, šeimos, lyties ir gyvybės klausimais jos arba stokoja vieningos, tvirtos pozicijos, arba atvirai joms priešiškos. Pokyčių galima laukti tik tada, jeigu Europos Parlamento ir Seimo rinkimus laimės jėgos, aiškiai pasisakančios už tautinių valstybių suverenumą, o taip pat – už visas aukščiau išvardytas vertybes.

Balsavimas EP už Ulrikės Lunaček rezoliuciją:

Kategorijos: Akiračiai, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Švietimas, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

99 komentarai

 1. kuzis:

  tiek paksas tiek vaiskunas zaidzia rinkeju nuotaikomis
  rezultate ju darbo dronai zokniuose skraidys usa ar es nuo kokiu 2016m, kad malsinti stabu garbintojus ar tvarka ir teisinguma dievinancius
  jegos pakeisti situacija yra , ji pas zmones , jie ateitis – bet turime islaukti kol slunkiai baigs fantazuoti
  zeme atsirenka stiprius , slove jai !

 2. Lamatas:

  koks jis konservatorius , šiaip p……, o dar nori buvusiu prezidentu vadintis , nors galėjo rinkimo keliu tapti, bet Tauta pasakė -NE . Be to dabartinė veikla negailestingai braukia praeities nuopelnus .Mąstykit. p.s. konservatorius – konservatyvių įsitikinimo žmogus siekiantis išsaugoti senąją tvarką (LKŽ)

 3. N:

  Europos parlamentas – iškrypėlių sambūris. Ten normalūs jau mažuma.
  O jūs manote, kad seimas nebalsuos už? Dar ir kaip balsuos. Tuo labiau, kad tą šūdą prakišinės ne iš karto, o po truputį, įvairiose teisės aktuose. Juvenalkę tikrai prastums.
  Dabar vienintelis kelias yra rengtis referendumui dėl išstojimo iš ES. Jei pavyks referendumas dėl žemės, parašus surinkti bus kur kas lengviau. Jokių smulkmeninimųsi dėl euro-lito ar seimo narių skaičiaus mažinimo neturi būti.

 4. bartas:

  Taip laikas negailestingas. Žiūrėk žmogus lyg ir garbingu keliu ėjo, o, praėjus kažkuriam laikui , parodo tikrą savo vilkolakio būdą. Šlykščiau ne gali būti.

 5. gintas:

  Lansbergis – savo kompanijoje. Patriarcho kolapsas.

 6. Birutė K:

  Tai gal visgi teisus Janukovičius, kad nenori Ukrainos įmerkti į šitą padugnių liūną?

  • noname:

   jo jo, ir Putinas teisus, hahaha…..

   Panašu, kad tautininkai ir “tautiškai mastantieji” tampa antieuropietisku Rusijos ruporu ir penkta kolona Lietuvoje… Ir netrodo, kad kam nors būtų dėl to gėda…

   • Lamatas:

    manai kad lietuvių Tauta gali būti tik klausytojais(rytų,vakarų) ,o mąstymas jiems iš principo neįmanomas? Būti lietuviu, mąstyti lietuviškai, mylėti Lietuvą, ją puoselėti – tikrai negali būti nei gėda, nei kieno tai penktos kolonos požymis . Tiesa ne proto ubagams , įpratusiems prie subinių laižymo ,tai suprasti .

   • Sėlis:

    Ech, nu kodel visada ta Rusija prikisinejate, silpnaprociai paranoikai jus? Lygtai mes savo atskiros nuomones apie eurosodomitus negalime tureti? Apie zydruosius iskrypelius galima kalbeti tik gerai, o jei ne – tu jau tampi prorusisku kremliniu putkinoidu? Debiliska logika jusu, mielieji, ir vis daugiau zmoniu tai pastebi. Su tais gasdinimais netoli nueisit.

    • Lamatas:

     kodėl?….kodėl?…tai kad pats ir atsakai …”silpnaprociai paranoikai jus”. O jiems mąstymas nebūdingas. Ir logika jų , kaip daugkartinio vartojimo prezervatyvas , tinka visais atvejais .Kvailys gi nesupranta kad jis kvailas.

    • N:

     Pagal tą rezoliuciją jau apie sodomitus galima greitu laiku kalbėti tik gerai, kitu atveju – kalėjimas, bauda. Nes Lietuvos pardavėjai besąlygiškai paklūsta Briuselio reikalavimams. Laikas rengti referendumą dėl išstojimo iš ES.

 7. Kažin:

  Lietuva – paprasčiausiai turi tokio raginimo nepaisyti.
  Tegul sau ragina, juk vien iš raginimo jokia pareiga neatsiranda. Turime suprasti tai bei kad tokiu atveju mūsų pareiga saugoti savo kultūrines, paprotines tradicijas. Tai, kas tokiu atveju darytina, puikiausiai pademonstravo Gruzija.
  Tad kaip rinkėjai, reaguodami į šią rezoliuciją, paprasčiausiai turime būti atidesni rinkdami Lietuvoje savo valdžias.
  Kita kryptis, vadovaujantis šia rezoliucija, galima būtų – imtis visų pirmiausia homoseksualumą pripažinti jausmine negalia su iš tokios negalios išplaukiančiomis negaliojo globos teisėmis bei, be abejonės, su atitinkamais jų suvaržymais tokios negalios asmenims, pvz., vadovavimo politikos, švietimo, socialinės ir pan. veiklų srityse.

  • Sėlis:

   Kodel taip svelniai – “jausmine negalia”, “globa”? Homoseksualizmas – rimta psichikos trauma ir cia ne juokas, reikia tiesiu taikymu i psichiatrine uzdaryti ir gydyti. Leisti tokiems zmonems toliau zaloti savo psichika ligai progresyvuojant ir jos negydant yra didziausias zmogaus teisiu pazeidimas. Kokios jums mintys kyla zvilgtelejus, tarkim, i si zmogeli: http://www.facebook.com/alexander.chamberland ? Ar jums jo negaila?

   • Kažin:

    Ši negalia priskirtina prie apsigimimų tokios kategorijos, kaip – nebylumas. Taigi ji, kaip ir nebylumas nėra liga, nuo kurios gali būti pagydoma. Tai apsigimtinis jutimo, jausmo “kurtumas”…, dėl kurio ir visai kitoks elgesys.

    • Sėlis:

     Netiesa, homoseksualizmas pagydomas, juk yra pasveikusiuju, pasidomekite. Be to, ne visi homikai tokie gimsta, didzioji dalis pedikais tampa ir nereikia cia lia lia apie “geju genus” ir kt. issigalvojimus. Kaip manote, kam tada ta intensyvi homopropaganda reikalinga, ir kodel “progresyviosiose” salyse auga homiku bendruomene kaip ant mieliu. Sis cirkinimasis is psichines traumos privalo baigtis.

     • N:

      Būtent. Jei būtų gimstama, tai nereikėtų jokios homopropagandos. Niekaip jų skaičiaus nepadaugintų.

     • Lamatas:

      Mano nuomone, čia pyd… (atsiprašau gėjai ) yra tik įrankis . Ir jų teisės tikriesiems organizatoriams mažiausiai rūpi . Tikrasis tikslas yra visiškai sugriauti žmonių bendrumo elementus : šeimas , tautas , valstybes . Po to primesti belyčiai , betautčiai vienišų ir pasimetusių žmonių masei savo valią. Tai yra dviejų žmonijų, žmonių- valdovų ir žmonių-gyvulių , formavimo pradžia .Todėl taip daug besistumdančių alkūnėmis įsitrinti tarp pirmųjų . Dėl tokio tikslo jokių idealų ne gaila.

      • Kęstutis:

       Labai geras pastebėjimas… Ši propoganda tik visuomenės bukinimui ir skaldymui…. Nors yra ir kita pusė, paprasčiausiai prie valdžios lovio prilindo per daug iškrypėlių, dėl to jie ir išsidirbinėja… Ir dar iš atsiminimu. Kai kokiais 1984 metais klausiau tėvo – kiek dar gyvuos TSRS? Tėvas atsakė – tokia nesąmonė ilgai neišsilaikys… Labai tinka EU – tokia nesąmonė ilgai neišsilaikys. Tik kas po to???

       • N:

        Matai, šita nesąmonė išsilaikys tikrai ilgiau, užtai, kad ji neturi išorės priešo, kuris ją griautų ir yra globalistų projektas. TSRS prieša turėjo – globalistų valdomus Vakarus su JAV priešakyje. Be to valdymo metodai kur kas labiau pažangūs ir rafinuoti.

     • Kažin:

      Apie tapusius “pedikais” kalbų negali būti, tai tas pats kas tapimas alkoholiku. Jie yra gydytini, kaip alkoholikai…
      Kad šis apsigimimas, kaip nebylystė, galėtų būti pašalinta, jų pačių skleidžiamos pasakėlės…

      • N:

       Nėra jokio apsigimimo. Kad ir kiek ieškojo “genų”, jų nerado. Visi jie yra tapę.

       • Kažin:

        Nepūsk arabų, mistikos, – organizme viskas yra valdoma centrinės nervų sistemos, nesant apsigimtinio polinkio, savaiminis tapimas neįmanomas…

        • N:

         Kas sakė, kas savaime tapo? Dauguma jų yra pedofilų ir vyresnių pederastų išprievartauti vaikystėje, paauglystėje ar jaunuolio amžiuje. Taip pat dėl rimtų problemų šeimoje, augančiam ir bręstančiam vaikui, gali susiformuoti neapykanta priešingai lyčiai, ar baimė suartėti ir pan. Taipogi šiais laikais dar neaišku kaip chemija maiste, medikamentai, ypač hormoniniai veikia per hormonų pusiausvyros sutrikdymą lytinį potraukį ir potraukio objekto pasirinkimą.

  • N:

   Tu nesupranti, rezoliucija yra privaloma. PRIVALOMA. Čia tik laiko klausimas, kiek bus tempiamas jos įgyvendinimas nacionaliniu lygiu. Metus, du, tris. Nemanau, kad eurosodomitai leis laukti tris metus. Du metai – terminas, per kurį tai turės būti įgyvendinta. O dabartinis režimas yra parsidavęs Briuseliui ir jis tikrai nesipriešins. Taip, pavienis ar grupinis politikų priešinimasis bus, bet bendrai paėmus jis tik gali pristabdyti rezoliucijos nuostatų įgyvendinimą.
   Vienintelis kelias – referendumas dėl išstojimo iš ES.

 8. Artūras:

  Tėvukas jau suvaikėjo – eina turkmėnbaši pėdomis ir dabar štai šitas dalykas. Manau, kad tai jau ES saulėlydis – kaip Romos imperijoje. Deja, mūsų situacija tampa katastrofiška: iš kitos pusės laukiniai rytai. Deja, bet mūsų tauta nėra atspari (kaip parodė visa istorija) ir dėl jos ateities aš, deja, tampu pesimistu.

  • N:

   Rytai nėra tokie jau laukianiai, kokius juos vaizduoja Vakarai ir Lietuvoje veikianti žiniasklaida.

   • Lamatas:

    kvailį ir bažnyčioje muša – lietuvių liaudies patarlė. Tikrai laisvos Tautos išrinkta,save ir Tautą gerbianti valdžia , sugebės tinkamai tvarkytis tiek rytuose ,tiek vakaruose . Na o šitokie prisitaikėliai ,apynasrių nešiotojai , kur bestotu -vis į karvašūdį pataiko . Nebijokime reikšti savo valią. Rinkimuose , referendumuose , pilietinėse akcijose. Beje , artėja Vasario-16, Kovo-11, su savo eitynėmis . Manau , gera proga , masišku dalyvavimu , parodyti kur ir su kuo lietuvių Tauta.

    • Kemblys:

     Jei nori sutelkti žmones, reikia juos vienyti. Kovojantys su pasekmėmis atsilieka mažiausiai vienu žingsniu nuo išdavikų. Žmonių nesuvienysi nesibaigiančiais pasipriešinimo renginiais – pavargs. Pergalė bus, kai primesime savo pasaulėžiūrą.

     • Lamatas:

      ….”Jei nori sutelkti žmones, reikia juos vienyti.”….siūlau pačiam išbandyti. Vienu atveju keliems visiškai svetimiems žmonėms pasiūlyk koki , nors ir nedidelį, darbą nudirbti . Kitu, kiekvienam ,kitiems girdint, pasiūlyk “į snukį”. Manau antru atveju pavargsi pats bebėgdamas nuo greitai susitelkusių. Jei rimtai visada reikalinga priežastis . O taip gausis keistokas bėgimas ” priešais traukinio”.

      • Kemblys:

       Tu Valinskas, kad rašai apie siūlymus į snukį? Ateini ir mosteli, tavo tas ‘traukinys’ stovi ir žiūri, bet gali pakviesti policiją. Man patikdavo spirti į užpakalį taip, kad tris metrus į orą pakildavo – nei vienas nėjo skųstis į policiją, kad užpakalį prispardė.
       Kita vertus, kodėl kažkas turėtų kažką daryti, jei tu jiems pasakysi? Kas tu esi, nesusireikšmink.

       Reikia keisti visuomenės suvokimą, keistųsi pati visuomenė ir daug klausimų išsispręstų savaime. Be pasaulėžiūros pokyčių to padaryti neįmanoma. Pasaulėžiūra dabar priklausoma nuo mokslo, ir, kaip tyčia, socialinių mokslų būklė atitinka pačios visuomenės būklę, arba atvirkščiai – tingiu galvoti. Reikia keisti mokslą, paruošti mokslininkus, kurie mokslo pagrindu išspręstų visuomenės santykius.
       Tu nori išspręsti klausimus dabar, kurie mūsų Tautoje susiklostė per maždaug penkis šimtus metų? Spręsk, linkiu sėkmės.

       • Lamatas:

        žmonės kuriems patinka spardyti užpakalius ( ..”Man patikdavo spirti į užpakalį…”) man yra įtartini. Gal buvęs draugovininkas? O susireikšminti tenka , nes nereikšmingų žmonių ir mintys kažkokios nereikšmingos . Ypač jei rašomos tingint galvoti (“….. arba atvirkščiai – tingiu galvoti….”), Bet šiaip mintis ,viską metus ,socialinių mokslų pagalba , keisti visuomenės pasaulėžiūrą ,gal ir nebloga. Po penkių šimtų metų matomai turėsime gerus rezultatus . Tamstos optimizmas teikia vilties .

 9. Mantas:

  Įdomiai Kundrotas vartoja libertarizmo terminą. Kam jau kam, bet Skandinavijai iki libertarizmo kaip iki Marso. Jeigu ES dominuotų libertarizmas, nebūtų tokių rezoliucijų, kurios kištųsi į valstybių vidaus reikalus.

  Libertarizmas kaip tik palaiko kuo didesnę autonomiją visais lygiais. Pradedant valstybių narių suverenitetu nuo ES ir baigiant nesikišimu į piliečių gyvenimą.

  • N:

   Klasikinis libertarizmas. O dabartinis – ne. Bet kokiu atveju visi liberastai už ES ir kuo gilesnę integraciją.

   • Mantas:

    Nemaišyk dabartinio liberalizmo ir libertarizmo. Dabartinis libertarizmas kaip tik ir yra klasikinis liberalizmas su keletu pataisymų, skirtų apsisaugoti nuo išsigimimo į socializmą. Tuo tarpu dabartinis liberalizmas nuvažiavo į socializmo pusę.

    O suplakimas “visi liberastai už ES” ir dar pripaišymas libertarų prie liberalų yra tas pats kas “visi anti-ES myli Rusiją”.

    Libertarinė siekiamybė yra, kad valstybė (tuo pačiu ir tarpvalstybinės organizacijos) kuo mažiau kištųsi į žmonių gyvenimą. Pvz, kad tėvai laisvai galėtų mokyti vaikus pagal savo pasaulio suvokimą. Beje, Švedija neseniai uždraudė namudinį vaikų mokymą (homeschooling). Tad ten libertarizmu nė kiek nekvepia. Kaip tik važiuojama link autoritarinio socializmo.

    • N:

     Nepezėk. Klasikinis libertarizmas tik vadovėliuose. Dabartinis libertarizmas yra tiesiog liberastija.

     • LosAngeles:

      Teisingai sakote, peza. Tik gal reiketu aiskiau situacija iskloti: ‘dabartinis liberalizmas’, kaip ja vadinate, tera tolimesne stadija tos ligos, kuri kazkada vadinosi klasikiniu liberalizmu. Juk niekas nepuola is karto versti esamos santvarkos be deramo idirbio, vezys juk taip pat ateina pamazel. Perzvelgiant liberalizmo atsiradimo, skleidimo ir plitimo vyksma susidaro nemalonus pojutis, kad tai labai gerai paruosta strategija kaip maskuoti visuomenes vezi po labai graziais zodziais: ‘kuo maziau kistusi i zmoniu gyvenima’… 🙂 Situacija siai dienai deja tokia, kad kisamasi vis daugiau. Ir kai pradedama tai matyti, daznai jau buna gerokai per velu

      • Mantas:

       Jei klasikinis liberalizmas buvo liga, tai tamstai matyt norėtųsi grįžti į feodalinius laikus su vergove, baudžiava, raganų medžioklėm ir visais kitais tų laikų smagumais.

       • N:

        Kas jau kas, bet ne liberalizmas buvo ideologija kovoje su feodalizmu.

       • faustas:

        Nereikia nieko norėti, mes juk ir gyvename vergovinėje santvarkoje, gyvename vergovinėje imperijoje. Pasikeitė tik imperijos pavadinimas. Buvo PAX ROMANA, o dabar PAX AMERICANA. Tas pats patricijų iškrypimas, sadomija, zoofilija, pedofilija ir t.t.
        Dalinama duona plebėjams (bedarbių pašalpos), rengiami žaidimai (miesto dienos, fejerverkai, kultūros sostinės). Kaip ir tada imperiją valdo keli šimtai turtingiausių patricijų(Rotšildai, Rokfeleriai, Šifai, Varburgai), yra raitelių luomas(senatoriai, kongresmenai, eurokomisarai), mokesčių rinkėjai ir t.t.
        Rabinas Abraomas Šmulevičius aiškino, kad liberalizmas, komunizmas ir kiti izmai buvo sugalvoti tam, kad žydų tauta jų pagelba galėtų įgyvendinti savo
        siekį-valdyti pasaulį. Tikslas įgyvendintas, o dabar
        sugalvotas naujas -izmas, kad galima būtų lengviau valdyti greitai besidauginančių “gojų” populiaciją.

       • LosAngeles:

        Man, jusu demesiui, noretusi grizti i laikus kada teisingumas, morale, dora, pagarba kitam zmogui nebuvo vien tik tusti zodziai , kada valdzia jaute isipareigojima pries tauta ir valstybe, kada pilieciams cypsejimas apie savo teises neuzgozdavo pareigu vykdymo, kada egoizmas buvo gedinga asmens savybe…
        O liberalizmas (bet koks) yra liga. Jei norite kad butu tvarka, turi buti tas kas t atvarka uztikrina ir palaiko. Elementaru ir ypatingo supratimo cia nereikia. Liberalizmas gi, kaip jau buvo sakyta, butent tam ir prastumtas kad tvarka visuomeneje sujaukti. Be abejo, tvarka liko, tik kieno? Jie tai taip pat zino (nori tvarkos- turi tvarka priziureti) ir savo tvarka stumia. Visuomenei liberalizmas yra kaip vezys zmogaus organizmui

     • Mantas:

      Libertarizmo šiuo metu praktikoje nėra įgyvendinta. Bet jei žodis yra tik vadovėliuose, nereiškia kad galima iškreipti jo prasmę.

 10. Danguolė:

  Šaunuolis Marius. Pritariu jo išsakytoms mintims.

 11. mintis:

  Donskis-liberalų sąjūdžio deleguotas
  Paleckis-socialdemokratas
  Landsbergis -tėvynės sąjunga.
  Laimina planą-rezoliuciją EP tų,kuriems vadovauja viešai deklaruojantis savo pedofilystę pedofilas?

  Dabar jau gal jau vyksta susitarimai dėl koalicijos Lietuvos kolidoriuose?Tai tradicinės Lietuvos
  žmonių vertybės būtų jau metamos šiukšliadiežėn,kitų jau išmestos ir įsisavinamos europinės:masturbacija nuo gimimo,skatinant seks bet kur bet kada bet kaip su bet kuo-tėvų ne viens du bet ir daugiau.Tai bent “vertybinė” vaivorykštė?
  Tai tėvynės sąjungos-krikščionių sąjungos garbės pirmininkas “už”? Neįtikėtina?Tai ką galvoja kiti tos partijos nariai?Na ir dasigyvenom????

 12. mintis:

  Kaip žiūrės tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų partijos nariai žmonėms į akis?Kaip?
  Ačiū jaunajai Lietuvos atstovei Radvilei Morkūnaitei EP,kuri nepaklysta iškreiptuose labirintuose ir širdis visada nuveda į doros ir sąžinės kelią.Nuoširdus ačiū.

 13. gaudy:

  ko norėt generalinio stukačiaus… dabar ir pedrylų mylėtoju patapo…o gal ir pats toks yra…

 14. faustas:

  Nenustebau tarp homoseksualizmo šalininkų pamatęs V.Landsbergio pavardę, nes buvau įsitikinęs, kad žmogus
  agituojantis už Tėvynės žemės pardavimą yra moraliai degradavęs ir pasiruošęs bet kokiam nusikaltimui.

 15. Valentas:

  Nesuprantu ne visi gojai diena mato-uz si istatyma uz balsavo visi 3 europarlamentarai zydai -Liandzbergis,Donskis,Paleckis is 12 paralamentaru is Lietuvos.Gojai nesupranta kad Siono sunus kurioje valstybeje begyventu balsuoja tik uz sionizma ir Iztaeli-tai penktoji kolona kuri niekada nebalsuos kitaip.Paskaitykit Kudirka kurio liberastai taip nekencia.

 16. Atas:

  Pritariu “minčiai”,kuris(i) dėkoja Jaunajai konservatorei.O p.Landsbergiui gal jau alcheimeris???

 17. prašalaitis:

  Užpakalio problemos Europoje tapo pagrindinės. Daugiau ten problemų nėra ir iš principo negali būti, nes ten “demokratija”. Matyt, visų tų “demokratų”-gėjropiečių logika nusmuko ten, kur yra vienintelis vingis, ir tas dalija sėdimąją į dvi dalis. Kur logika, kai nepaliaujamai puldami šeimą, tie dvikojai patys kuria šeimas. Kur jų logika, kai puldami bet kokį tikėjimą, jie patys meldžiasi liberaltrockizmui. Kur jų logika, kai visais būdais skaldydami visuomenę, patys buriasi į partijas ir organizacijas. Pamatysit, kad Simonka atsidurs seime, prašliaužęs su konservatorių sąrašu. Blogio yra mažai, bet jis geriau organizuotas – tą reikia atsiminti ir blogio nebijoti, kad ir kaip jis klyktų ir pultų.

  • bartas:

   “prašalaitis” jeigu Tu pranašauji , kad simonko pateks į Tautos Suėjimą, tai kas, man seniui, belieka- susideginti prie Suėjimo . Padaryčiau , bet esu bailys iš prigimties. Vyrai , Gražuli , ką darom.?

 18. Nebūkim avinais:

  Siūlyčiau žiūrėti kaip į hermafroditų bepročių paradus-
  REZOLIUCIJA-jokios teisinės galios Lietuvai neturintis jų pačių kvailumo įrodymas. Taip stengias tie parlamentarai , jog visas pasaulis sužinotų :kaip rusai sako”kakije my vsie duraki ” .Ale žiūrėk , mūsų tėtušis sentvėje ir orientaciją išsiryškino…Bet Lietuva niekada niekam neįsipareigojo vykdyti nei Es , nei Rusijos rezoliucijų.
  Todėl teisininkai-AŪ, kur jūs??? Atsibuskite ir budinkite Tautą .Aiškinkite, kad mums jokios rezoliucijos nė motais .Gana čia mus gązdinti.Mūsų vaikų pederstai neluošins. .Sukišime jiems siono protokolus ir geju manifestus į …

 19. Getas:

  Pavyzdys kaip EP nariai ne tik rytų ES tautas , bet ir prancūzus varo į Rusijos gardą. Štai kuo visa tai kvepia. Tada kyla klausimas kas finansuoja šiuos iškrypėlius. Atsigręžkime į tarpukarį, kai visi V. Europos “intelektualai” pradėjo girti Stalino citadelę ir važinėti į Sovietų sąjungą ištisos jų delegacijos. Mąstykime broliai lietuviai ir kuo visa tai baigėsi.

 20. Artojas:

  Tautos ir valstybės naikinimui visos priemonės tinkamos. Šeimos naikinimas prilygsta valstybės naikinimui. Nebus šeimų , nebus vaikų , nebus ir valstybės. Tai globalistų kova prieš žmogiškumą ir tautas. Todėl už iškripėlišką propagandą turi būti baudžiama kaip už antivalstybinę veiklą.

 21. atidirbinėja:

  Didysis Vytukas atidirbinėja už Nobelio premiją? Juk susigrobė nemažą sumelę

 22. Gražina:

  UŽ balsavo – Paleckis, Landsbergis ir Donskis ! Gal jie ne lietuviai?

  • faustas:

   Manau, kad juos sieja bendra organizacija – masonų ložė. Ložės direktyvos vykdomos neatsižvelgiant į
   rinkėjams deklaruotą politinę platformą. Landsbergio naudota simbolika(piramidės formos sąjūdžio ženklelis, neužmirštuolė) tiesiog išdavikiški veiksmai atiduodant priešams(rusams,lenkams) strateginę
   Mažeikių naftos gamyklą, siekis išparduoti Lietuvos žemę ir t.t. Ant JAV dolerių išimtinai masonų simboliai,
   nes juos spausdina bankininkų masonų FRS, o už jų iš oro gaminamą žalią makulatūrą juk ir bus nupirkta Lietuvos žemė. Štai kodėl Landsbergis taip agituoja parduoti žemę: masonams reikia realizuoti bevertės makulatūros USD masę.

 23. Liepa:

  Čia tai bent trijulė. Prieš krikščioniškas tradicijas, prieš aukštesnes vertybes nei fiziniai geiduliai. Vyrai, matyt, daug visokių “viagrų” naudoja jei tokiose aistrose verda. Čia tau ne kokie penkiasdešimt pilkų atspalvių, o labai daug juodų atspalvių.

 24. Leo:

  Gal kas pakapstytų ir atrastų iš kur atsiradusi ši lytinių marginalų padermė ir koks mechanizmas juos daugina. Pasidomėkit kokie mokslininkai ( turiu omeny lyt. orentaciją) iš piršto išlaužė pasakas apie LGBTi prigimtį. Neabejoju, kad tai užmaskuotas kriminalas. Paieškokime.

 25. faustas:

  Labai įdomią mintį išsakė konsultacinės firmos “Neokon” sąvininkas ekonomistas M.Chasin. Jo nuomone iškrypėliai, toliau gilėjant ekonominei krizei, bus tas objektas į kurį bus nukreipta piliečių rūstybė ” ir jie, o
  ne žydai, kaip tai buvo nacizmo laikais, Europos miestuose bus kabinami ant žibintų”.

 26. Adomas:

  Manau,kad laikas begt is ES. Kaip Lensberg,is stenejo,kad prie sovietu reikejo laikrodzius sukinet,Atseit kodel Maskva turi nurodinet,kada Lietuvoi saulei teket.O cia sitam sojuze greit lieps pries kiekviena gaidy subine pastatyt

 27. ...:

  Labai motyvuoti žmonės gali sėkmingai pakeisti savo lytinę orientaciją atstatomojo gydymo pagalba ir tapti, pavyzdžiui zoofilais. Tik reikia turėti krūvą pinigų ir pasisamdyti gerą psichologą, kuris sugebėtų tau įteigti, kad zoofilija toks pat normalus reiškinys kaip heteroseksualumas, o taip pat gyvūnų seksologą, kuris išmokytų kaip tapti laimingais abiems partneriams. Jei, po kiek laiko, gyvūnėliai atsibostų, galima vėl samdyti psichologą ir seksologą, kad atverstų tą nuotykių ieškotoją, pavyzdžiui, į heteroseksualumą. Aišku už nuotykius reikia mokėti, kartais nepigiai.

 28. ...:

  Žmogus gimsta laisvas. Ir jam paūgėjus, visi su seksu susiję malonumai yra galimi. Jis gali sukurti heteraseksualią šeimą ir auginti vaikus, jis gali tapti homoseksualiu, pedofilu, zoofilu, nekrofilu, seksu užsiiminėti su įvairiausiomis staklėmis, prietaisais ir turbūt taip toliau. Visais tais būdais užsiiminėti seksu jis gali, kai jis pats, jo partneris, ar abu kartu pavartoję narkotikų, medikamentų ar abu yra prisijungę prie vaistų pompų, kurios atitinkamu metu, atitinkamu vaistų ir atitinkamą kiekį abiems partneriams suleis į veną, kad jie patirtų, sakykim, malonumą. Iš principo kiekvienam žmogui tai nėra uždrausta. Bet kokia sekso teikiamo malonumo prasmė? Kodėl tas malonumas iš viso egzistuoja? Manau, jog sekso malonumas egzistuoja tam, kad iš dviejų žmonių ryšio gimtų žmogus ir augtų šio dviejų žmonių ryšio pasakų ir stebuklų apgaubtoje karalystėje.

  • N:

   žmogus negimsta laisvas, jis yra priklausomas nuo motinos ir tėvo. Augant priklausomybė nuo visuomenės tik didėja. Taip kad “laisvės” – demagogija.
   Eik į delfį ir pedrytį su savo homopropaganda.

 29. Žaltys:

  Štai dar vienas argumentas kad reikia sujungti socdemų ir konservatorių partijas. Jos ir dėl žemės pardavimo užsieniečiams turi vienodas nuomones. Kuriam galui mokėti pinigus už dviejų partijų išlaikymą, jei jų ideologijos absoliučiai sutampa?

 30. L:

  Ponia Kristina, kodėl gražią lietuvišką pavardę pakeitėte į Paulike? Va nuo to ir prasideda pirmieji žingsniai į marginalų įsigalėjimą. Kalbininkai sako, kad lietuviai taip vadino tik laisvo elgesio moteris, norėdami parodyti joms panieką, nes gerbiamos moterys lietuvės savo pavardėse turi galūnes:”-ytės”, “-aitės”, “-ienės” ir kt.

 31. Atgalinis pranešimas: Z. Vaišvila. Antieuropa (atsakymas į V. Landsbergio straipsnį „Antieuropa“) | Alkas.lt

 32. ugnis:

  Pagal skaitytojo komentarą dėl subingalvių partijos: “Paskaičiuokite kaip atrodytų jų parlamentinė frakcija: Balčytis, Blinkevičiūtė, Donskis, Paleckiai, Landsbergiai, Masiuliai, Pavilioniene, Vesaitė, Bernatonis, Vinkus, Valinskas, Linkevičius, Kirkilas su Kubiliumi, Sysas, Sakalas, Gentvilas, Auštrevičius, Šimonytė su savo įtakinga užtarėja, Balsys su Vasiliausku… Jei atlenkti Lionečkos švarko atlapą, ten pamatytume neužmirštuolės ženkliuką, vidinėje kišenėje banko kortelės ir bilietai į Izraelį.
  Taip sakant, viena koja Izraelyje, antra Lietuvoje, o subinė Briuselyje.
  Tai tik įžymesnieji. O jei dar prie jų prisijungtų neutralai, tokie – kaip Rokas Žilinskas, ko gero, drąsiai galėtų pretenduoti į valdančiają partiją.
  Propagandistų armija, kuri juos palaiko; Siaurusevičiaus subingalvių prichvatizuota ir mūsų išlaikoma LRT, subingalvio Rakausko Žinių radijas, subingalvio Ramanausko-peliuko iš BTV, Baryso Verslo žinios, neaišku kieno Lietuvos žinios ir Kauno diena, Valatkos 15min. ir Monikos Delfis, Račo BNS, jau nekalbant apie komjaunuolių spaudą, televiziją bei portalą…Įspūdinga subingalvių palaikymo armada, ar ne?
  Tai rinkitės gerb.piliečiai, kad neliktumėte jūs subingalviais, juk anksčiau taip žioplius vadino, o dabar jau jie pasirodė visam savo moraliniame dugne, sėkmės rinkimuose, atrodo, kad tiks B.Ropė, R.Paulauskas, na o visi kiti atrodo, kad su pampersais, liūdna ir graudu, kad XXI amžiuje dar gyvuoja ES vaikų vergija, prekyba vaikais, moterimis, skurdas Jums tai ne žiauru? Ar ne šie klausimai EP Svarstyme turėtų būti didžiausias esminis prioritetas? Galimai yra kitaip:EP rimtom veido išraiškom vis svarsto kūdikių masturbaciją, apie tėvus vaikams daugiau kaip ir nuolat “saviraškos laisvę socialinės orientacilos atžvilgiu”.Lietuvos žmonės piktinasi lygiai tuo pačiu, kai ne protas, mąstymas, žmonių gerovė tampa prioritetu, bet subinės nuolatinis užsikaifavimas: nesvarbu kaip, svarbu kaifas, kad ir galimai kentės silpni, negalintys suvokti to blogio ir apsiginti ir svarbiausia tai garsinti, kad ir kiti žinotų, kad ta primadona buvo patenkinta? Negi Briuseliui šiuo metu aktualiausi tik subingalvių reikalai, kurie net bankų krizę užgožė? Akivaizdu, kad nuosekliai veikiama pagal JAV ideologų planą.O mes sukom galvas, kur tas pedofilų stogas, kad jie visi tokie nepakaltinami ir nesugaunami. Ir še tau – neištūrėjo ir išsidavė “ku-kū, mes čia Briuselyje!”

 33. N:

  Kol Europos Sąjunga dar tik rezoliucinasi, Kanada žengia priekyje pasaulio viso. Kanadoje pirmą kartą vaiko tėvais pripažinti trys asmenys – lezbių pora ir jų draugas, biologinis vaiko tėvas. Tai tapo įmanoma priėmus įstatymų pataisas, leidžiančias vaikui turėti iki keturių tėvų.

  http://www.cbc.ca/news/canada/british-columbia/della-wolf-is-b-c-s-1st-child-with-3-parents-on-birth-certificate-1.2526584

  Atkreipkite į ta lezbę kairėje. Iš pradžių nesupratau – rašo apie dvi lezbes ir tėvą, o matau tik vieną moteriškę…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: