J.Bielinis. Išeitis – pakartotini rinkimai (5)

Jurgis Bielinis | krantai.lt nuotr.

Jurgis Bielinis | krantai.lt nuotr.

Šie rinkimai parodė, kad dabartinė Lietuva  panaši į Žečpospolitą jos žlugimo metais. V.Uspaskich man primena M.Repniną, 1764 – 1769 m. Rusijos ambasadorių, 1794 – 1799 m. generalgubernatorių.

Lietuvos Seimo partijos, besiriejančios viena su kita,  rinkimų metu be atsakomybės žarstančios pažadus, mėtančios smulkius pinigėlius, alaus bambalius nusigyvenusiems, prasigėrusiems lietuvaičiams, primena anų laikų prasigėrusius šlėkteles. Būtina priminti, kad tas pats M.Repninas  skundėsi, jog nespėja Lietuvon, Žečpospoliton iš Maskvos vežti skrynias pinigų, kad supriešintų, papirktų LDK didikus. (Paskaitykite Šapokos „Lietuvos istoriją, Kazio Almeno  „Šienapjūtė“).

Supratingesniam žmogui nereikia ir Konstitucijos aiškinimo. Balsų  pirkimas – bjaurus nusikaltimas. Aiškių aiškiausias nusikaltimas. Kas gali garantuoti, kad nusikaltėlis Uspaskichas, tapęs premjeru,  savo galių nepanaudos  kalinių išlaisvinimui, jų pagalba perversmui padaryti? Maskva tai palaikytų. Iš V.Uspaskich teismų besitęsiančių dešimtmečiais aišku, kad jis valdančiojoje sferoje ras užtarėjų. Tiek pragyvenęs Lietuvoje, laiko veltui neleido ir atsargai mezgė naudingus ryšius.

Manau, kad Lietuvos Konstitucinis Teismas įgalus padaryti teisingą sprendimą – anuliuoti rinkimų rezultatus.

Garbingiems – Pagarbiai,
Jurgis Bielinis, LSDS tarybos narys

Kategorijos: Laiškai Alkui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

5 komentarai

 1. Getautas:

  Globalistų pinigais finansuojama piderastijos, tolerastijos ir liberastijos propaganda tiek išplovė žmonėms smegenis, kad jose neliko jokių tautinių, moralinių, dvasinių, religinių vertybių. Todėl jiems atrodo visiškai normalu parduoti balsą už bambalį ar 10 litų. O jei yra pasiūla – bus ir paklausa.

 2. Tęsėjas:

  Po Nepriklausomybės Lietuvoje paskelbimo Kauno UAB “Statybininkas” vykdė statybos darbus Čerepovece. Iš šiame mieste metalurgijos kombinato tuo metu vienas po kito buvo siunčiami vagonai su statybiniu metalu. Kiek jų teko naujiems Rusijos “atstovams” Lietuvoje, gali pasakyti tiktai mūsų spec tarnybos. Tikėtina, kad nemažai jų gavo ir tuo metu tiktai ka daruge su kitais į Lietuvą atsiųstas dujų trasų suvirintojas. Netrūkus visi jie tapo milijonieriais ir įsigyjo kas banką, kas pastatą miesto centre, kas net partiją. Atvykęs iš komandiruotės į Lietuvą bandžiau ir aš gauti paskolą iš banko ir apmokėti už man pažadėtą vagoną metalo. Tačiau, neturėdamas pažinčių “verchose”, paskolos negavau ir milijonieriumi netapau.
  Tad ne tiktai pritariu siūlymui – už balsų pirkimą rinkimo metu naikinti nusižengusios partijos balsus bet ir naikinti pačią partiją. Kitaip Lietuva atsidurs svetimųjų rankose. Beje, jau tai vyksta!
  O kur-gi žiūri mūsų mūsų prezidente ir Vaigauskas?!
  Beje, pastarasis pasirodė visame gražume – kas yra kas? “skaičiuodamas” referendumo balsus dėl “Lietuvos pardavimo “!
  Kas vyksta Lietuvoje?- iliustruoja ir niekaip nesibaigiantis “liustracijos ” procesas. – Gal atėjo laikas KGB legalizuoti?!

 3. Studentas - UŽ PIRMALAIKIUS RINKIMUS:

  Taip, puiki idėja! Esu ir aš ją ne kartą išsakęs – esu UŽ pirmalaikius rinkimus. Mielai prisidėčiau renkant parašus dėl pirmalaikių rinkimų.
  Šio cirko ir Lietuvos naikinimo, kurį vykdo dabartinė kairiųjų ir populistų vyriausybė, ilgai kentėti tikrai negalima.
  nežinau, kaip kitur, tačiau bent jau Vilniuje pergalę rinkimuose švęstų LR Liberalų sąjūdis ir TS-LKD. manau, kad tik Liberalų sąjūdis (kartu su TS-LKD) sugebėtų išvesti Lietuvą iš susidariusios aklavietės. Bent jau Vilniaus akademinės bendruomenės tarpe Liberalų sąjūdis itin populiarus.
  Tiesa, yra gerokai atsiliekanti provincija. Ten vis dar galima tikėtis kairiųjų ir populistų pergalės. Tad gal su pirmalaikiais rinkimais bent metus dar vertėtų palaukti? manau, kad aktyvią diskusiją dėl pirmalaikių rinkimų reiktų pradėti šį rudenį. Tęsti – visą sekančią žiemą, o rinkimus organizuoti pavasarį. manau, kad iki to laiko dabartinė kairiųjų-populistų dauguma jau bus galutinai susikompromitavusi ir rinkimuose nugalės Liberalų sąjūdis bei Tėvynės sąjunga.

 4. N:

  Kiek balsų reikia nupirkti, kad suklastoti visų rinkimų rezultatus??? Vėl eilinė rusofobijos dozė. Visos sisteminės partijos, net ir Viktariuko yra ES politikos vykdytojos, nes ES moka kur kas daugiau ir teikia daugiau galimybių nei Rusija. Ir tik naivuoliai gali tikėti, kad šiais laikais politikai atidavinės šalį dėl idėjos. Deja, tik dėl pinigų ir tą puikia supranta spausdinimo staklių šeimininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: