Pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyviai S.Daukanto aikštėje paminėjo Garliavos įvykius (nuotraukos, video) (7)

„Tie-SOS!“. Alkas.lt nuotr.

„Tie-SOS!“. Alkas.lt nuotr.

Šiandien, šiltą ir gražų rugsėjo 17 d. vakarą, Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, šalia Prezidentūros  buvo paminėti gegužės 17 d. smurtiniai įvykiai Garliavoje.

Ir šį kartą šūkį „Tie-SOS!“ susirinkusieji laisvieji menininkai ir visi bendrapiliečiai ne tik užrašė ant aikštės grindinio kreidelėmis, tačiau ir sudėliojo tą patį užrašą iš žvakučių greta Prezidentūros. Žvakutės vėliau buvo uždegtos.

Visi susirinkusieji klausėsi Pabradės fanfarinio orkestro, kuris atliko tiek gerai žinomas valstybines giesmes, tiek pasaulinio garso klasikos kūrinius.

Tarp atėjusių į Daukanto aikštę buvo matomi seimo nariai – Aurelija Stancikienė ir Naglis Puteikis, Saulius Stoma, visuomenininkas Darius Kuolys, rašytojas Liudvikas Jakimavičius, menininkas Gitenis Umbrasas, aktorius ir „Ekspertai.eu“ direktorius Rolandas Boravskis, disidentė Nijolė Sadūnaitė, etnologas Dainius Razauskas bei kiti žymūs žmonės. Grojo Pabradės fanfarinis orkestras.

Minėjimo dalyviai ir toliau žadėjo nesitraukti, tikino esą yra pasirengę tęsti protesto akcijas ir neketina užmiršti įvykių Klonio gatvėje.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

7 komentarai

  1. Pensininkas:

    Ačiū, kad esate ir nenurimstate. Taip ir toliau iki pergalės. Kitas paminėjimas spalio 17 bus jau po rinkimų.
    Šiandiena per nacionalinę televiziją žiūrėjau rinkimų agitacinę laidą, kurioje prisistatė Respublikonų partija ir Koalicija “Už Lietuvą Lietuvoje. Manau, kad Koalicijos agitacija buvo gera. Šaunuoliai Valionytė, Akstinavičius ir A.Matulevičius. Viską gadino tik LTV televizijos pakviestas politologas Vladimiras Laučius (Vladimir Otkupčikov), atvirai šališkas dabartinei sistemai. Liaupsino Čapliką ir nepagrįstai viešai agitavo tele žiūrovus, kad “Už Lietuvą Lietuvoje” nėra antisisteminė Koalicija, nes A.Matulevičius ir Akstinavičius yra buvę Seimo nariai. Absurdas. Nacionalinė televizija į tokias laidas turėtų kviesti nešališkus politologus, o dar geriau, apseiti be jų.

  2. Skaitytojas:

    Labai grazi akcija. Man labai gaila, kad negalejau but, nes nesu Lietuvoje. Bet visa siurdimi jus palaikau. Tie, kurie kovojo uz Garliavos mergaite, tie atejo(turiu galvoj seimunus), o tie, kurie “stovejo po medziu” taip ir liko stovet. Nes jie bijo T I E S O S. Su panele polikarpovna priesaky. Ji bijo zmoniu klausimu, nes nei i viena neatsake. Zemas lygis. O kam ji tarnauja, man seniai aisku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: