Kaip suderinti gamtos apsaugą ir savininkų naudą? (tiesioginė transliacija) (0)

Kaip suderinti gamtos apsaugą ir savininkų naudą? | lrv.lt nuotr.

Kaip suderinti gamtos apsaugą ir savininkų naudą? | lrv.lt nuotr.

Gegužės 20 d., trečiadienį, 14–17 val., Seime rengiama konferencija „Natura 2000 tinklo plėtra: kaip suderinti gamtos ir savininkų interesus?“. Konferencija, kurią rengia LR Seimo Aplinkos apsaugos komitetas, vyks nuotoliniu būdu.

Kiekvienam lietuviui miškas itin didelė vertybė. Vieniems tai poilsio ir ramybės vieta, o kitiems kasdienė duona. Kaip apsaugoti šią vertybę suderinant miško apsaugą ir savininkų interesus? Apie tai bus kalbamasi LRS Aplinkos apsaugos nuotolinėje konferencijoje.

Lietuva jau penketą metų bando suderinti būtiną saugomų teritorijų plėtrą su nuosavybės teisėmis ir valstybės ūkio poreikiais. Tačiau sprendimai yra atidėliojami.

Seimas pradėjo svarstyti Miškų įstatymo pakeitimą Nr. XIIIP-4399, kuriuo, be kitų svarbių miškų tvarkymo reglamentavimo pakeitimų, siūlomi ir papildomi geresnei Europos Bendrijos (EB) svarbos natūralių miško buveinių apsaugai skirti miškininkavimo sistemos pakeitimai.

Nuotolinėje konferencijoje „Natura 2000 tinklo plėtra: kaip suderinti gamtos ir savininkų interesus?“, bus aptarta EB svarbos natūralių buveinių apsaugos bei Europos Sąjungos šalių saugomų buveinių gamtotvarkos priemonių geroji užsienio praktika bei šių priemonių pritaikymas Lietuvoje, galimas nuosavybės apribojimo atlyginimas bei kiti susiję klausimai.

Tiesioginė transliacija:

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: