Klaipėdoje mokslo metai bus užbaigti nuotoliniu būdu (2)

Mokinė | klaipėda.lt nuotr.

Mokinė | klaipėda.lt nuotr.

Klaipėdiečiai mokiniai šiuos mokslo metus užbaigs mokydamiesi nuotoliniu būdu. Toks sprendimas priimtas bendru sutarimu su švietimo įstaigų vadovais.

„Manome, kad besibaigiant mokslo metams vėl į mokyklas sukviesti tūkstančius mokinių nėra tikslinga. Šalyje vis dar draudžiama dauguma renginių, turime laikytis saugaus atstumo, o mokinimas, grįžus į mokyklas, akivaizdu, kad masinio susibūrimo neišvengsime. Vargu, ar grįžimo nauda bus didesnė už riziką, juolab, kad nuotolinis mokymas Klaipėdoje vyksta pakankamai sklandžiai, tad taip užbaigti mokslo metus bus gerokai saugiau”, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Su mokyklomis sutarta, kad 1-4 klasių mokiniai nuotoliniu būdu mokysis iki gegužės 29 d., po šios datos, dar savaitė bus skiriama konsultacijoms ar papildomam darbui su atskirais mokiniais, kuriems būtina užpildyti mokymosi spragas, pasiekti geresnių metinių rezultatų.

5–8, I–III gimn. klasių mokiniai nuotoliniu būdu mokysis iki birželio 12 d., po šios datos dar savaitė taip pat bus skiriama konsultacijoms, mokymosi spragų likvidavimui. Per papildomą mokymosi savaitę, mokiniams, kuriems reikia daugiau pedagogų pagalbos, individualios konsultacijos arba užsiėmimai nedidelėmis grupelėmis galės vykti ir mokyklų patalpose, jei bus toks poreikis.

IV gimn. klasių mokiniai egzaminams galės ruoštis ir nuotoliniu būdu, ir nedidelėmis grupelėmis mokyklose, užtikrinant reikiamas saugos priemones. Ugdymo procesas abiturientams truks iki gegužės 22 d., o pagrindinė brandos egzaminų sesija prasideda birželio 22 d. Iki gegužės 15 d. dienos mokiniai dar gali apsispręsti laikyti mažiau egzaminų nei buvo suplanavę iš anksto, tačiau, norint gauti brandos atestatą, kaip ir anksčiau, reikės išlaikyti mažiausiai du egzaminus.

Šiemet egzaminai bus laikomi gerokai mažesnėmis grupėmis nei įprasta.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: