Koronavirsusas plinta – Lietuvoje oficialiai skelbiama, kad nustatyta 12 užsikrėtusiųjų (4)

Koronavirsusas plinta | Pixabay.com nuotr.

Koronavirsusas plinta | Pixabay.com nuotr.

Kovo 15 d., sekmadienį, Lietuvoje patvirtinus dar 3 užsikrėtimo koronavirusu atvejus oficialiai nustatytų užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 12-os. Visi iki šiol infekcijos atvejai – įvežtiniai.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad sekmadienį nustatyti visi trys asmenys – neseniai grįžo iš užsienio. Vienas žmogus atskirtas ir gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, du gydomi Vilniuje, Santaros klinikose.  

Siekdama stabdyti koronaviruso plitimą, Lietuvos vyriausybė nuo pirmadienio Visoje Lietuvoje paskelbė karantiną.

Pavojaus varpais dėl koronaviruso skambina Italija. Vien per pastarąsias 24 val. ten jau mirė 368 žmonių. Šalyje iš viso nuo šio užkrato mirė 1 809 žmonės, o nustatytų susirgimų skaičius padidėjo iki 24 747 (šeštadienį buvi – 21 157), pranešė šalies civilinės saugos tarnyba.

Vokietijoje per užsikrėtimų koronavirusiu per pastarąją parą padaugėjo nuo 4838 iki 5583. Ši infekcija Vokietijoje jau nusinešė 10 gyvybių.

JAV patvirtintų užsikrėtimo koronavirusu atvejų per pastarąją parą padaugėjo penktadaliu iki 3010-ies, o mirčių – nuo 50 iki 61-os.

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, viso pasaulio vyriausybės padidino savo piliečių judėjimo apribojimus, siekdamos sumažinti COVID-19 pandemijos plitimą. Dėl koronaviruso pasaulyje jau mirė beveik 6 000 žmonių, o užkrėstų priskaičiuojama daugiau nei 153 000.

Papildyta

Naktį iš kovo 15 d. į 16 d. Lietuvoje patvirtinti dar du nauji koronaviruso infekcijos  atvejai. Abu žmonės – grįžę iš užsienio, abu atskirti ir gydomi Vilniuje, Santaros klinikose, pranešė SAM.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: