N. Venckienė. Kas bijo atviro teismo posėdžio? (25)

panevezio.teismai.lt nuotr.

panevezio.teismai.lt nuotr.

Kovo 3 d.  teismo posėdis Panevėžyje parodė proceso dalyvių elgesį dėl tiesos nustatymo ir jos paviešinimo.

Visi be išimties: prokuroras Darius Jakutis, Laimutė Stankūnaitės advokatė Neringa Grubliauskienė, byloje pripažinti nukentėjusiais Sonata Vaicekauskienė ir Mindaugas Gušauskas prašė uždaro teismo posėdžio.

Jų dalyvavimo byloje svarbiausias tikslas turėtų būti – patvirtinti teismui ir parodyti visuomenei mano nusikalstamus veiksmus.

Kam šiems asmenims reikalingas uždaras teismo posėdis?

Baudžiamųjų bylų praktika liudija, jog paprastai teisiamieji prašo uždaro teismo posėdžio, kad visuomenė nesužinotų apie jų nusikaltimus.

Ar neatrodo keistai? Aš, teisiamoji, vienintelė prašau atviro teismo posėdžio.
Ko prokuroras Darius Jakutis, L. Stankūnaitės advokatė N. Grubliauskienė, byloje pripažinti nukentėjusiais Sonata Vaicekauskienė ir Mindaugas Gušauskas siekia uždaru teismo posėdžiu?

Manau, kad yra tik vienas atsakymas – kad kaip ir buvo iki šiol, niekas niekada nepamatytų viso video įrašo namo viduje prievarta grobiant vaiką.

Šio įrašo nematė nei Seimas, naikinant mano kaip teisėjos, vėliau – Seimo narės teisinę neliečiamybę. Jo nematė ir Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės Departamentas bei teismas, spręsdamas ekstradicijos prašymą.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

25 komentarai

 1. Žemyna:

  Tikrai keista – juk praleidžiama puiki proga pagaliau įrodyti visai Lietuvai, kokia teisi buvo teisėsauga, ir kokia neteisi buvo Venckienė.
  Negi pagailo tikinčių Venckiene karčių nusivylimo ašarų? 🙂

 2. stasys:

  Aš irgi palaikyčiau uždarus teismo posėdžius , ne ‘pa-gurklingoms’ ponioms teismo salėje spręsti kiek ten ir kokio smurto būta . Iki ko taip nusirysime jei moters siautėjimas savo namuose taps rezonansinio dydžio byla su keliamais politiniais reikalavimais .

  • Kęstutis:

   Tik “stasiams” dar neaišku, kad teismai Lietuvoje apsitriedę iki ausų ir tik todėl jiems reikalingi uždari teismo posėdžiai… Klasikinis pvz. ir būtent iš šios bylos – teismas nusprendė, kad advokatas Černiauskas mergaitės nenešė, bet ėjo šalia, nors kas tik matė įrašus taipogi ir teisėjai buvo aišku – Černiauskas mergaitę nešė. O čia visai neseniai laidoje pats Černiauskas prisipažino – taip aš mergaitę nešiau, nes išsigandau, kad Stankūnai drebančiomis rankomis neišmestų mergaitės. Nebekaltinu Černiausko, bet jei teismas sugeba vaizdo įraše nematyti ko kažkam nereikią, tai tada toks teismas ir jo teisėjai visiški degradų degradai, baisiau už tas “pa-gurklingas” ponias. Ir dabar vėl tie degradai dar teis toje pačioje iškrypėliškoje byloje. Tai tegu teisią atvirai – ar yra dar čia ką slėpti šio nesunkaus kūno sutrikdymo byloje???

  • mociute:

   kokiu reikia buti menkysta kad taip slyksciai apmelavus, apsimelavus ir apsmeizus nekalta del iskrypeliu nuskriaustos mergaites kovojusia ir tebekovojamcia Moteri bijoti net ir pasirodyti viesai ?!
   Ir ne tik “ponioms” bet ir visiems Lietuvos zmonems BUTINA zinoti kas vyko Kedziu namuose 2012 geguzes 17-aja!
   Ir apie kokia “politika” cia murkiate – o “nusirysti” jums tiesiog zemiau nera kur! (akcentas isduoda,ane?)
   Juk pasiektas absoliutus dugnas!
   O byla jau seniai rezonansine ir net neabejokit – tikrai pasklis po visa pasauli! Siuolaikinines priemones leidzia tai paviesinti be didesnio vargo.
   Dievas juk yra…….

   • stasys:

    Močiutei > kad butu visiškai aiški mano pozicija paaiškinsiu ir savo motyvus . Aš paprasčiausiai laikausi tokios pozicijos ,jog velti vaikus į tokias parodomąsias konfliktines akcijas yra nedora .Nesvarbu kas čia kaltas toje istorijoje ir kiek ten minučių iškirpta iš to video filmo ..aš netgi nekeliu klausimo ar tos pedofilijos istorijos tikros , ne apie tai kalba. (tai kitos istorijos byla) . Jei vaikas tau artimas rūpiniesi ne tik jo gerove bet ir jo interesais ir tais atvejais kai nukenčia asmeninės ambicijos . Ka dabar įtikinsite jog tai kas šiandiena matoma toje istorijoje yra skirta spręsti problemai vaiko (paauglės) ? O dėl politiniu motyvu ..juk neneigsite to fakto kad ‚Drąsos kelias‘ yra tos istorijos kūdikis , o Lietuvoje galima rasti ir kur kas didesniu rezonansiniu bylų .. nei ta Garliavos istorija su klausimu ..tai nešė ‘Černiauskas mergaite ar ne ‘. Aš kaip tik siūlyčiau , bandyti apsaugoti žmogiškumo likučius likusius tos istorijos finiše.

    • mociute:

     deja, tamsta esate neteisus -sioje istorijoje gynyba buvo sutelkta ginti iskrypelius kuriu, akivaizdu, neprastu esama jei jau buvo prieita prie tokiu veiksmu ir priemoniu privartautoju gaslumui uzslaptinti ir kurios neturi nieko bendra su zmogiskumu.
     Garliavos mergaite (jeigu ji aplamai dar gyva?) puolantiems Neringa rupejo maziausiai, kaip ir jos pussesere O.Naruseviciute – cia i pirma plana iskelti pedopfilu interesai
     Buvau nuvykusi i Kedziu namus 2012 vasara, kalbejausi su p.Neringa ir galiu paliudyti kad apie politine partija ar panasias priemones jos nuomone buvo prasta: ” nieko cia nebus, netikiu kad kas nors pasikeis ar pades….” Taciau buvo labai norinciu pakliuti i seima ir kurie tuo pasinaudojo o tie,kurie is tiesu norejo nuosirdziai kazka pakeisti ten nepakliuvo …… Kaip zinome, saziningi isliko tik J.Varkala ir V.Matulevicius……..

    • Kęstutis:

     “močiutė” labai teisingai įvertino – menkysta ir tai dėl to, kad “stasys” ne nuomonės turėtojas, bet nevykėlis nuomonės įtakotojas. Čia reikštis su tikslu įtakoti ir rodo žmogaus lygį – jis mano, jog čia susirinkę paprasčiausi kvailiai, va toks “stasys” “patrins makaronus” ir visi pradės kitaip galvoti… Na nereikėtų apie kitus spręsti pagal save, mintyse kitų žmonių menkinimas tik parodo pačio žmogaus menkumą…

     • stasys:

      Kęstučiui ..jei tik galėčiau Tamstai mielai galvoje ko nors ‘ prikrapinčiau ‘ jog imtumėte plačiau žmones vertinti .
      Močiutei > ir vėl vaiko interesai Tamstos nuomonėje liko ana ten kažkur .. dzin man tas varkala ir tuo labiau matulevičius . Jus situacija vertinate iš tos problemos vidaus o aš iš išorės ..žiūrint . 🙂

      • Kęstutis:

       Jei man nepriimtina krikščionybė ir tai aš čia išsakau, bet nelendu į krikščioniškus portalus ir nepradedu jų mokyti kaip jiems tikėti ar netikėti… Nėra čia jums terpės kaip pedofilijos pasekėjui, ieškokitės bendraminčių kur nors kitur… tik tiek…

      • mociute:

       nusiraminkit,stasy, – ir nera ko cia putotis! Niekas juk nedraudzia ziureti i reikala is visu pusiu o is vidaus juk viska puikiai zino Mergaites artimieji,, taciau, kaip matome, visuomenei patrodyti kiek daugiau is to “vidaus” bijoma! Kodel??? Aisku, tie kurie ten prikise ne tik nagus bet ir kai ne kurias savo nuodemingu kunu dalis dabar be galo BIJO buti isviesinti.
       Britu pedopfilai irgi tik per plauka nesugebejo eilini karta uzglaistyti savo nusikaltimus ( o tai padaryti aniems sekesi daugiau nei 50 metu!) po ypac skaudaus nusikaltimo kuomet buvo iskrypelio pagrobta 5 metuku mergyte April Jones is Machynlleth miestelio Welse , isniekinta, pasmaugta ir sudeginta iskrypelio Mark Bridger , sukilo ne tik Welsas bet ir visa Britanija. April dingo 2012 spalio 1 , o spalio 2 spalio jau buvo nustatytas jos pagrobejas ir arestuotas o 2012 spalio 18 tuometinio britu premjero D.Cameron’o bei tuometines Home office secretery Theresa May pastangomis buvo priimtas ISTORINIS istatymas parklupdes pedopfilija UK. Sulauke valstybes apsaugos prabilo desimtys o veliau simtai ir tukstanciai nukenetjusiu nuo pedopfilu….. Britu parlamente iki siolei veikia pastovi komisija nukentejusiu nuo pedopfilu klausimams ir vis dar i ju “tinklus” pakliuva nemazai o tame tarpe ir gana stambiu “banginiu” kaip kad dabar teisiamas uz 8 pedopfilijos faktus ex Skotijos ministras pirmininkas Alex Salmond……..
       Kodel puikus britu pavyzdys negaletu buti panaudojamas Lietuvoje???

       • mociute:

        beje, apie viska ka cia parasiau ir dar labai daug galima paskaityti pagooglinejus o apie A+A April ziaurios istorijos dokumentuoti faktai yra netgi wikipedia – ivekite April Jones wikipedia ir kompiuteris suteiks galimybe paskaityti.
        Kaip ir apie visu kitu Britanijoje isaiskintu ir nuteistu iskrypeliu.
        Ivedus GOV.co.uk galima rasti is oficialius dokumentus – britai pedopfilu negina ir neslepia….

 3. jurgis:

  laikas pradėti kampaniją “Neringą – į prezidentus”

 4. Bartas:

  Jeigu nutaria, kad teismas turi būti uždaras, tai reiškia . Bus nagrinėjama byla “ypatingo svarbumo”, gal būt net,- bus paliesti “Lietuvos nacionalinio saugumo vaikpisių” reikalai. O ką? Čia tau boba ne kermošiaus pletkai.

 5. Algimantas:

  Ne vienas žmogus pasaulyje kovojantis už teisybę buvo nuteistas kalėti , vėliau tapo savo
  šalies prezidentu.

 6. Iš tiesų:

  Kolkas pedofilnė politika turi jėgą ir valdo įvykius,deja.Tad,čia ,, visu grožiu” reiškiasi valstybės silpnumas ir neįgalumas,o tai jau yra aukščiausio lygmens valstybingumo išsaugojimo problema.

 7. Žemyna:

  Šiandienos „Visi kalba” (LRT TV) laidoje kalbėta su D. Pancerovu apie valdančiuosius. Nugirdau tik nuotrupą apie tai, kad apytikriai Garliavos tragedijos metu vyko konkurencinė kova tarp SS ir V. Račkausko dėl generalinio posto, todėl ta visa istorija ir su asmeniškumais susijusi … Priminė ir apie tai, kad policija žinojo, ir galėjo užkardyti planuotas žudynes.

  Visi kalba. Premjero kabineto paslaptys, ilgosios kelionės ir kartų skirtumai darbo rinkoje
  – lrt.lt/mediateka/irasas/2000095583/visi-kalba-premjero-kabineto-paslaptys-ilgosios-keliones-ir-kartu-skirtumai-darbo-rinkoje

  Apie Skvernelį knygą parašęs žurnalistas Pancerovas: visi pašnekovai kartojo – premjeras labai kerštingas
  – lrt.lt/mediateka/irasas/2000095885/apie-skverneli-knyga-parases-zurnalistas-pancerovas-visi-pasnekovai-kartojo-premjeras-labai-kerstingas

  Todėl visai įmanomas dalykas, kad bet koks sprendimas, bent kiek išteisinantis Kedžius, bus ir Garliavos šturmui vadovavusiam premjerui nenaudingas…

  • Laima Uzkurniene:

   O taip, nes jo valia buvo atsiusti I garliava samdiniai – smogikai, kuriuos Neringa “nuskriaude” Skvernelis ne tik kerstingas, bet ir bjauri varle pamatine smogianti kai nesitiki – isverstaskurio demagogija. Kalbedamas, kaip ir jo “sefas” Karbauskis neziuri I akis zmogui, nes bijo, kad neatpazintu melo…

 8. Vidinis Balsas:

  ” Aš, teisiamoji, vienintelė prašau atviro teismo posėdžio.” Kaip tai įmanoma teisinėje valstybėje ? Juk ne klaninėje pedarastinėje. Mirk iš juoko. Kas valdo Lietuvą ? Kas atėjo į valdžią po sausio 13 ???

  • mociute:

   o prie ko cia Sausio 13-oji???
   Juk visi iskrypeliai ir ne tik Lietuvoje gime geroookai anksciau…. O jei nebus nubausti, anie dar ir dauginsis

   • Žemyna:

    Kad ir kaip katruos iš jų vertintume, faktas tas, kad jie buvo panaudoti kaip žmogaus dvasią triuškinanti smogiamoji jėga. Staiga išslaptinti, staiga išstumti į viešumą, į visų rūšių žiniasklaidą. Panaudoti, kaip vienas iš pirmųjų ir itin žiaurus smūgis (iš vėliau pasipilsiančių kitų tautos savivertės menkinimo įrankių gausybės). – Katalikiškai tautai visų gyvenimo sričių, erdvių ir veiklų pornoizacija turėjo smogti itin skaudžiai, priversti suabejoti posūkio į Vakarus teisingumu.
    Staiga tartum Brežnevo laikais – šaldytuvą atidarysi, ir iš ten pasipils sueičių bei jų variantų vaizdai. Kitų VIEŠŲ pokalbių, vaizdų ir tekstų temų kaip ir neliko – bet kuriai amžiaus grupei. Kaip šeima gali apsaugoti savo vaiką, jei vos žingsnį žengus visa ta informacija pilasi iš visur. Svarbiausia ne kas kita, o kokia tavo „orientacija” – ar ne „atsilikusi”, bei kokioms „technikoms” teiki pirmenybę. Tik viena – pedofilija ir to „elitinio” sambūrio vadai ir toliau liko įslaptinti.

 9. Laima Uzkurniene:

  O ko tu “Vidinis balse” laukei kokios valdzios? Pagrazintos AMB su LTSR papudruotu veidu??? Isgamos!!!

 10. Leonora:

  Venckienė, kaip teisininkė, puikiai žino, kad teismai negali rengti viešo proceso, kai yra nukentėjusių nepilnamečių byloje. Jeigu ne tai, būtų gerai, kad procesas būtų viešas, nors tai nusikaltėlių šalininkų neįtikins, nes jiems patinka, kai artimiausi giminės tvirkina mažus vaikus, kaip buvo šiuo atveju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: