Į Ekonomikos ministrus nepaskirtas kandidatas nevertina Prezidento sprendimo (0)

L. Savickas | lrv.lt nuotr.

L. Savickas | lrv.lt nuotr.

Prezidentūra vasario 12 d. pranešė, kad Ministro Pirmininko pateiktas kandidatas L. Savickas ekonomikos ministru nebus skiriamas, nes jam pritrūktų patirties per trumpą kadencijos pabaigos laiką atlikti svarbių darbų.

„Teigiamai vertinu Luko Savicko asmeninį apsisprendimą savo karjerą sieti su viešąja politika, tai yra perspektyvus kandidatas ateityje eiti svarbias pareigas viešajame sektoriuje. Tačiau jis dar nėra įrodęs, kad galės greitai įgyvendinti reikšmingus pokyčius“, – sakė Prezidentas.

Pasak šalies vadovo, naujasis ekonomikos ir inovacijų ministras turėtų būti pasiryžęs sutelkti visą dėmesį į ministerijos veiklą ir nepaisyti artėjančių Seimo rinkimų.

Prezidento vertinimu, Lietuvoje yra pakankamai patyrusių asmenų, kurie galėtų pasiekti konkrečių rezultatų Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje per likusius darbo mėnesius.

Į ekonomikos ir inovacijų ministrus nepaskirtas premjero patarėjas Lukas Savickas sako nesiimantis vertinti nesiimsiantis vertinti šalies vadovo sprendimo.

„Aš tikrai nesiimu vertinti prezidento sprendimų ir manau, kad politologai turėtų įvertinti“, – Vyriausybėje sakė L. Savickas.

Jis pabrėžė, kad susitikimo su prezidentu metu papildomų klausimų nekilo.

„Aš ėjau su labai aiškiu nusiteikimu įgyvendinti darbus, kurie, mano akimis, buvo reikalingi užtikrinti, kad būtų įgyvendinti. Prezidento sprendimas – toks, koks yra“, – sakė L. Savickas.

Tuo metu  „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad Prezidento sprendimas neskirsti į ekonomikos ministrus Luko Savicko yra atsakas dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus. Jis pažymėjo, kad šalies vadovas galėjo iškart pasakyti premjerui Sauliui Skverneliui, kad neskirs pateikto kandidato į ministrus.

29 metų L. Savickas dirba S. Skvernelio patarėju ekonomikos ir strateginių pokyčių valdymo klausimais. Pernai jis su „valstiečių“ sąrašu išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, tačiau šiai partijai nepriklauso.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: