Prezidentas G. Nausėda: Susisiekimo ministras privalo trauktis iš pareigų (5)

jaroslavas-narkevicius-alkas-lt-nuotr

Jaroslavas Narkevičius | Alkas.lt nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda neigiamai vertina susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus kuruojamoje srityje tvyrančią sumaištį ir paties ministro veiksmus.

Pasak šalies vadovo, ministro elgesys neatitinka jo pareigoms keliamų reikalavimų, trikdo valdžios grandžių darbą ir kelia piliečių nepasitikėjimą valstybe. J. Narkevičius neišnaudojo jam suteiktos galimybės konstruktyviai išspręsti problemas. Todėl ministras prarado Prezidento pasitikėjimą ir privalo trauktis iš pareigų.

„Asmeninės ministro problemos tapo Vyriausybės, o kartu ir visos valstybės problemomis. Tai nebegali ilgiau tęstis“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas pareiškė laukiąs, kad Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nedelsdamas priims principingą sprendimą dėl ministro ateities.

S. Skvernelio patarėjas Tomas Beržinskas žurnalistams pareiškė, kad savo nusistatymą dėl J. Narkevičiaus premjeras pateiks grįžęs į darbą. Ministras pirmininkas į darbą turėtų grįžti šios savaitės pabaigoje arba pirmadienį. S. Skverneliui yra suteiktas nedarbingumas dėl ligos.

Šiandien vidudienį  Prezidentas Gitanas Nausėdos feisbuko paskyroje pasirodė šis pranešimas:

Susisiekimo ministras J. Narkevičius pareiškė, kad sprendimą priims po to, kai pasikalbės su jį į šias pareigas delegavusiais asmenimis. J. Narkevičius ir toliau teigia, kad prieš jį vyksta organizuotas puolimas dėl to, kad jis esą daug ir gerai dirbąs.

Viešas pasipiktinimas Susisiekimo ministru kilo po to, kai jis spalio pabaigoje netikėtai atleido Lietuvos pašto valdybą. Vėliau paaiškėjo, kad komandiruotėje Jungtinių Arabų Emyratuose J. Narkevičiaus vakarienę apmokėjo Susisiekimo ministerijai pavaldi Lietuvos automobilių kelių direkcija… Praeitą savaitę 15min.lt atskleidė, kad J. Narkevičiui, kaip Seimo nariui, paskirtame bute Seimo viešbutyje gyvena jo dukra, o vėliau dar paaiškėjo, kad naudodamasis nemokamomis Seimo viešbučio paslaugomis J. Narkevičius su žmona dar užsiima ir butų nuoma Vilniuje… O šiomis dienomis per LNK buvo pranešta kad ministras J. Narkevičius galimai užsiima brakonieriavimu Trakų rajone, Gilūšio ežere…

J. Narkevičius kaltinimus neigė:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: