J. Varkala. Kryžiuojama ne tik teisybės siekianti Neringa, kryžiuojama Lietuvos Respublika (video) (88)

Jonas Varkala | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Jonas Varkala | Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Byla, kurioje pateikti kaltinimai Neringai Venckienei, sukėlė nusivylimą valstybe. Aš, kaip asmuo, kaip pilietis, labai nusivyliau mūsų šalimi taip pat. Pasitikėjimą, respublika išsinešė drauge su maža mergaite, Deimante.

Nusivyliau ir kai kuriais „gynėjais“…

Tik vėliau, po visų įvykių, sužinojau, kad durų lango stiklas buvo užklijuotas plėvele, vadinasi „gynėjai“ žinojo, kad jį reikės išdaužti. Neringa Venckienė prašė atrakinti duris. Aš ėjau, bet „pagrindinio gynėjo“ žvilgsnis reiškė, kad aš besiveržiančiųjų vidun kolaborantas. Taip ir nesupratau, kas čia šeimininkas.

Buvo mūsų gretose provokatorių ir šiandien yra tokių, kurie ruošiasi daryti provokacijas, kuriomis kompromituotų politinę partiją „Drąsos kelias“ ir/ar judėjimą „Drąsiaus kelias“.

Kiek kainavo Neringos parvežimas? Klausia rašeivos. Atsakau – didelę valstybės gėdą.

Kreipiuosi į inteligentiją – nestovėkite po medžiu, jūs tautos sąžinė.

Stebėsime, reaguosime toleruodami nors ir abejotiną teisėtumą, bet prieš teisėtą neteisybę -negalim nusilenkti.

Vyksta Neringos Venckienės tėvelių žudymas. Žudymas pažodžiui, nes tokio elgesio su jais, jie gali ir nebeištverti. Priminsiu vaikiškus jų anūkės žodžius – žmonės jūs ar ne žmonės?
Tėvelius skaudžiai žeidžia aplinkybė, kad jie negali susitikti su dukra, kuri jau Lietuvoje. Juos spaudžia nerimas dėl dukters gyvybės. Juk šioje istorijoje daug patvirtinimų dėl keistomis mirtimis mirusiųjų…

Tėvams nesuvokiama, kodėl negalima perduoti dukrai net ir būtiniausių asmens higienos priemonių. Šiame amžiuje juk nesuprantama aplinkybė, kaip žmogus galėtų gyventi antihigieninėmis sąlygomis (juk visi keičiame drabužius ir prausiamės).

Na o tikintiems sakau:

– Budim kaip mažas būrys po Jėzaus iš Nazareto kryžiumi. Kryžiuojama ne tik teisybės siekianti Neringa, kryžiuojama Lietuvos Respublika.

Autorius yra „Drąsos kelias” politinės partijos pirmininkas

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: