Patarimai keliaujant mikroautobusu (0)

mikroautobusas-pixabay-com-nuotr

Pixabay.com nuotr.

Šiais laikais daug rečiau žmonės renkasi keliauti mikroautobusu. Anksčiau šia transporte priemone žmonės keliaudavo ne tik tarp skirtingų miestų, bet ir skirtingų šalių. Žmonėms kelionės lėktuvu buvo ne tik neįprastos, bet ir labai brangios. Vis tik dar ir dabar galima pamatyti žmonių, kurie keliauja šia transporto priemone. Tai gan dažna priemonė keliaujant į emigrantų pamėgtas šalis – Angliją ir Vokietiją, nes galima pervežti ne tik žmonės, bet ir daug bagažo.

Mikroautobusai dažnai būna pilni, tad daiktus tenka laikyti po kojomis, o dėl to kelionė gali tapti labai nekomfortabili. Tokiu atveju būtina pasirūpinti maistu bei poilsiu prieš kelionę. Kelionės metu vairuotojai dažnai nestoja, nes nori įveikti tam tikrą atstumą per sutartą laiką, todėl dažniausiai keleiviai valgo tai, ką turi su savimi. Vaisiai ir salotos turėtų būti kiekvieno keleivio maisto dėžutėje, kadangi tai lengvai virškinamas maistas. Užkandžiams patartina turėti riešutų bei pakankamą kiekį vandens.

Prieš kelionę patartina susiplanuoti veiklą kelionės metu. Dažnai kelionės mikroautobusais gali trukti net parą laiko. Žmonės, kurie nepasiruošia tokios trukmės kelionei, jos metu pradeda nervintis ir neranda sau vietos. Susiplanavus laiką ir nusprendus kuo save užimti, kada pavalgyti ir kada pamiegoti, kelionę galima ištverti daug lengviau. Ne visi žmonės važiuodami gali skaityti, todėl pasiruoškite filmų, kuriuos galėsite žiūrėti kelionės metu. Taip pat, turėkite patogią pagalvėlę bei užklotą apsikloti.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: