„Iš savo varpinės“: P. Gylys: Krizių neišvengiamumas – prasimanymas (video) (2)

Povilas Gylys | Alkas.lt ekrano nuotr.

Povilas Gylys | Alkas.lt ekrano nuotr.

Apie arеtėjančią krizę mes girdime vis dažniau ir vis iš aukštesnių tribūnų. Ir bebaigiame patikėti, kad krizės tokios pat neišvengiamos it metų laikų kaita. Ekonomistas prof. Povilas Gylys „Iš savo varpinės“ laidoje paneigia prasimanymą apie krizių neišvengiamumo.

Šioje laidoje taip pat kalbama ir apie tai, ar reikia panaikinti pinigus, kodėl TSRS paneigė Karlo Markso teoriją, ar vienas žmogus gali sugriauti visos šalies ar regiono ekonomiką, prisimenamas Džordžas Sorošas ir aptariama, kodėl neoliberalai yra tikrieji Europos Sąjungos duobkasiai.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

2 komentarai

  1. Skalvis:

    Laikas nuo laiko reikia žmonių santaupas sudeginti. Kitaip jie ištiš, aptings ir nebedirbs. Praėjusiame šimtmetyje pinigai tris kartus buvo deginami kartu su miestais ir žmonėmis. Džiaukimės, kad dabar tik pinigai.

  2. Romas:

    Ne pinigai kalti. O neteisingas jų pasidalinimas. Per daug laisvės žmogiškajam EGO. Daug žmonių skurstančių, kuriems pinigų trūksta. Ir tikrai ne visi jie tinginiai, girtuokliai ar bagadūlai.

    P. Gylys blaiviai masto, jo argumentai paprasti ir suprantami. Patiko jo mintys apie lietuvišką radikalumą, palyginimai su Kinija. Tas perėjimas nuo socializmo į kapitalizmą tikrai buvo per daug brangus. Ne tik buvo, jis tebėra. Kad ir atlyginimų skirtumai… Jie prasilenkia su logika, su teisingumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: