„Iš savo varpinės“: Briuselis pataria: padėkite vargšams juos apiplėšdami (video) (6)

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Vitalijus Balkus | Alkas.lt ekrano nuotr.

Europos Komisija pateikė rekomendacijas Lietuvai, kaip gerinti padėtį. Ir vos pateikė iš karto visos medijos pasigavo rekomendaciją mažinti socialinę nelygybę. Bravo!!!

Tik štai, kaip ir visuomet velnias slypi detalėse. Ir net ne vienas raguotis siūlymuose sėdi, o net keli. Be abejo galiausiai oficiozai pastebėjo, kad socialinės atskirties mažinimas kažkaip siejasi su automobilių bei visuotinių NT mokesčių, tačiau dėmesį į tai akcentuoti tikrai neišdrįso. Na o „Iš savo varpinės“ mes kaip tik galime pakalbėti apie tai kaip Briuselis pasiūlė gelbėti vargšus jų pačių rankomis, o tiksliau piniginėmis. Beje laukėme net kelias dienas, ar prasidės platesnė diskusija medijose, nes buvo įdomu kaip gi tokį „motulės Europos“ siūlymą vertins politikai.

O gi pasirodo jie maustosi iš kailio kalbėdami pasiūlyta ir gelbėjimosi ratas, socialinės atskirties tema ir jokių gyvų nedrįsta pirštu parodyti į rekomendacijų „dviprasmiškumą“…

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Skalvis:

  Na, durnių ir bažnyčioje muša. Nepritariu pastangoms kaltinti Briuselį. Tiesiog: kas valdo Lietuvą ? Kas Lietuvą pavertė į Šūduvą ? Štai kur klausimas. Atsakysit ?

  • Žemyna:

   Žinoma, valstybės skirtingai įstatymus skaito, skirtingai įgyvendina.
   Pavyzdys iš dviejų kaimyninių šalių – DE ir NL. DE pabėgėliai iš išmokų gyvena, jų pilnos gatvės. NL gatvėse jų nėra, jie iš karto įdarbinami (DE ir NL dirbantys pasakojo).

 2. Antanas:

  Vakaro baika. Kažkada savo giminių buvau visaip negražiai vadinamas, nes buvau prieš strimgalvišką stojimą į ES. Aiškinau, kad vienoje sąjungoje jau buvome, sakiau, kad reikia šiek tiek pasilsėti nuo tų sąjungų, porinau, kad nesame kokie tinginiai ar glušiai, taigi galime ir be nurodymų iš “Maksvos” ar “Briukselio” gražiai patys ūkininkauti… Tada buvau nesuprastas… Dabar gi tie patys mano giminės visaip negražiai manęs daugiau nebevadina… “O laikai, o papročiai!” ,- sušuko kadaise kažkoks Ciceronas…

 3. Žemyna:

  Jei negirdėjote šiandienos LRT radijo laidos 50 min. su Katkevičiumi, išgirsite šiek tiek prisiminimų apie pradžią, kai jis Seime dirbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: