Netikėtai mirė žymus humoristas Vytautas Šerėnas (6)

Gegužės 10 d., penktadienį, 18 val. mirė humoristas Vytautas Šerėnas. Laidos „Dviračio žinios“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas mirė eidamas 60 metus.

V. Šerėnas mirė sustojus širdžiai, 18 val. Tuo metu vyras laiką leido savo sodyboje, Labanoro girioje. Atvykusiems medikams, jo atgaivinti nepavyko.

Apie nelaimę savo feisbuko paskyroje pranešė V. Šerėno draugas ir bendražygis H. Mackevičius: „Nebėra Vyto. Užuojauta artimiesiems“, – rašė jis.

Vytautas Šerėnas gimė 1959 m. spalio 10 d. Ignalinos rajone. Lietuvoje žinomas kaip televizijos laidos „Dviračio šou“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras. 1979 m. dirbo Ignalinos tarpmiestinėje telefonų stotyje. Vėliau tarnavo sovietinės armijos statybos daliniuose suvirintoju Maskvos srityje.

1982 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir studijavo Parengiamajame skyriuje, vėliau – Pramonės ekonomikos fakultete, kuriame įgijo darbo ekonomikos specialybę.

1993–1995 m. dirbo Valstybinėje kainų ir konkurencijos tarnyboje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyriausiuoju specialistu. 1995 m. gavo koncerno „Volkswagen“ stipendiją tęsti ekonomikos mokslus Vokietijoje, tačiau pasirinko darbą televizijoje, ėmė vesti televizijos laidą „Dviračių žynios“.

2002 metais V. Šerėnas kaip nepriklausomas kandidatas kandidatavo į Lietuvos prezidentus. Rinkimuose jis surinko beveik 8 proc. rinkėjų balsų ir liko ketvirtas.

Šalies vadovai reiškia užuojautą dėl penktadienio vakarą mirusio humoristo, laidos „Dviračio žinios“ vedėjo Vytauto Šerėno mirties ir teigia, kad Lietuva neteko itin talentingo, kūrybingo ir intelektualaus kūrėjo.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl Vytauto Šerėno mirties.

Pasak valstybės vadovės, Vytautas Šerėnas tapo neatsiejama mūsų šalies humoro pasaulio dalimi, o su jo vestomis ir kurtomis “Dviračio žiniomis” gyveno visa Lietuva. Sveikas humoro jausmas ir taikli politinė satyra išliks V. Šerėno vizitine kortele, kurią visada prisiminsime.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva  neteko itin talentingo, kūrybingo ir intelektualaus kūrėjo. 

Dėl skaudžios netekties valstybės vadovė pareiškė užuojautą V. Šerėno  šeimai, draugams ir kolegoms bei visiems jo talento gerbėjams.

Seimo Pirmininkas Seimo ir savo vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vytauto Šerėno artimiesiems, draugams, bičiuliams, kolegoms ir gerbėjams.

„Tai tokia netikėta žinia, kuri negali nepaliesti. Vytautą Šerėną pažįsta kiekvienas – ištisa karta užaugo, kiek laiko matome jį televizijoje. Jo plati erudicija, gili išmintis ir šalia viso to einantis subtilus humoro jausmas vertė žavėtis šia daug Lietuvai davusia asmenybe.

Galima drąsiai sakyti, kad netekome vieno spalvingiausių šių laikų žmogaus,“ – sako Seimo vadovas.

Premjeras reiškia užuojautą dėl V. Šerėno netekties

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė užuojautą dėl televizijos laidų vedėjo, ekonomikos mokslų daktaro Vytauto Šerėno netekties.

„Esame sukrėsti netikėtos ir staigios V. Šerėno netekties. Negaliu patikėti šia žinia. Tai didelė netektis kultūros, meno bendruomenei, visai mūsų tautai. Lietuva neteko neeilinio talento, gabumų ir proto žmogaus. Charizmatiška jo asmenybė žavėjo tiek jaunąją, tiek vyresniąją kartą. V. Šerėnas savo kuriamais humoristiniais personažais ir išskirtiniais laidų scenarijais praskaidrindavo kasdienybę daugelio namuose.

Šią skaudžią netekties valandą reiškiu nuoširdžią užuojautą velionio artimiesiems, kolegoms, draugams ir visai šalies kultūros bendruomenei. V. Šerėno mums labai trūks, tačiau jo indėlis ir įspaudas neabejotinai liks ilgam“, – sakoma premjero užuojautoje.

Haroldas Mackevičius savo feisbuko paskyroje pasidalino, kur bus galima atsisveikinti su velioniu: „Atsisveikinimas su Vytautu Šerėnu vyks Vilniaus laidojimo rūmuose Olandų g. 22, šeštoje salėje. Pirmadienį, 13 dieną nuo 12 iki 20 valandos. Antradienį, 14 dieną nuo 10 iki 12 valandos. Urna išnešama 12 valandą. Laidotuvės vyks Antakalnio kapinėse. Mišios už Vytą bus aukojamos pirmadienį, 19 val. Bernardinų bažnyčioje. Artimųjų pageidavimu prašome pagerbti Vytautą keliais kukliais žiedais“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: