Lietuvos kultūros taryba paskelbė antrąjį paramos 2019 m. kultūrinėms veikloms konkursą (0)

Lietuvos kultūros taryba kviečia į kasmetinius kultūros finansavimą pristatančius seminarus | LKT nuotr.

Lietuvos kultūros taryba | LKT nuotr.

Lietuvos kultūros taryba (LKT) pradeda priimti kultūros ir meno įstaigų paraiškas į antruoju 2019 m. finansavimo etapu paskelbtus 24 kultūros ir meno projektų finansavimo konkursus.

Paraiškos priimamos iki kovo 1 d. (imtinai).

Pirmajame 2019 m. kultūros ir meno projektų finansavimo etape LKT paskirstė daugiau nei 10,4 mln. eurų organizacijų iniciatyvoms bei daugiau nei 1,2 mln. eurų individualioms ir edukacinėms menininkų stipendijoms. Taip pat primename, jog pagal patvirtiną Tolygios kultūrinės raidos programos projektų sąrašą LKT planuoja paskirti daugiau nei 2 mln. eurų. Galutiniai sprendimai dėl šių projektų finansavimo intensyvumo bus priimti dar šį mėnesį.

Paraiškos teikiamos tik naudojantis LKTIS (išskyrus Tolygios kultūrinės raidos programai, kurioje paraiškos teikiamos paštu (Lietuvos kultūros tarybai, Naugarduko g. 10, Vilnius). Vienos organizacijos teikiamų paraiškų kiekis nėra ribojamas.

Dar kartą atkreipiame projektų iniciatorių dėmesį, jog paraiškas Tolygios kultūrinės raidos programai gali teikti tik konkrečioje apskrityje (išskyrus Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų savivaldybėse) registruoti juridiniai asmenys. Kitose kultūros programose (išskyrus Etninės kultūros ir Tremties ir palaidojimo vietų lankymo ir (arba) tvarkymo bei visas atminties institucijų programas) paraiškas teikti gali tik Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose registruoti juridiniai asmenys.

Kultūros ir meno sričių konkursuose geografinių ribojimų organizacijoms nėra.

Dėl paraiškų teikimo konsultuoja LKT sričių ir programų kuratoriai.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: