V. Vasiliauskas. Ar žodžiai „tėvas“ ir „motina“ taps keiksmažodžiai? (16)

Valdas Vasiliauskas | penki.tv nuotr.

Valdas Vasiliauskas | penki.tv nuotr.

Klausimas sveiko proto žmogui skamba pokvailiai, o tikinčiajam – ir šventvagiškai, kaip papiktinimas, prieštaraujantis Dekalogui, kurio ketvirtas įsakymas visiems laikams paskelbė: „Gerbk savo tėvą ir motiną“. Savo ruožtu šį Dievo įsakymą vykdo tie tėvai ir vyresnieji, kurie myli savo vaikus, jais rūpinasi.

Ir vis dėlto šis drastiškas klausimas nėra absurdiškas. Ir visai ne dėl tų išsigimėlių, kurie neverti nei tėvo ir motinos vardo, nei vaikų meilės ir pagarbos. Bet tie sociopatai (kurių negali išvengti nė viena tauta ir visuomenė) tapo Lietuvoje ne sociopatologijos,

o įstatymų leidėjų susidomėjimo objektu, pagal kurį jie pradėjo leisti įstatymus, reguliuojančius visuomenės gyvenimą.

Kitaip tariant, visuomenė, jos didžioji ir sveikoji dalis tapo saujelės išgamų įkaitė, nes kiekvienas žmogus įtariamas kaip potencialus sociopatas, keliantis pavojų savo vaikams. Vaiko teisių apsaugos pagrindų Įstatymas užprogramavo visą Lietuvos vaiko teisių apsaugos sistemą ne padėti tėvams auginti atžalas, užtikrinti laimingą vaikystę šeimoje, bet atpažinti ir nukenksminti smurtininkus.

Lietuviška tradicinė šeima de facto paskelbta vaikams nesaugi, smurto židiniu, todėl vaiko teisių apsaugos darbuotojų nuolat stebima ir kontroliuojama. Vaiko teisių apsaugos sistema Lietuvoje virto dar viena represine struktūra. Be kita ko, ir pelninga.

Kalbu ne tik apie tuos legalius iš Norvegijos gautus milijonus, apie kuriuos prisipažino D.Šakalienė. Ji labai naivi ar labai gudri, kai sklandančius pasakojimus apie pardavinėjamus vaikus vadina kliedesiais. Šis „verslas“ Lietuvoje turi tradicijas. Kai dar Lietuva nepriklausė Europos Sąjungai bei Šengeno erdvei ir niekas net nesapnavo masinės emigracijos, mano redaguoto savaitinio žurnalo „Ekstra“ žurnalistai pastebėjo, kad pagausėjo emigruojančių vaikų ir net kūdikių. Per įvaikinimo institutą. Bevaikiams turtingiems užsieniečiams Lietuva pasidarė vaikų turgus.

„Ekstrai“ pradėjus tirti, kas šiame „versle“ dalyvauja – įvaikinimo tarnybos ir vaikų namų vadovai,vaikų psichiatrai ir psichologai, teisėjai – kilo sąmyšis, prokurorai skėsčiojo rankomis, girdi, tuo metu nebuvo reikiamo Baudžiamojo kodekso straipsnio. Įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos po skandalo išgaravo – buvo reformuota. Nemanau, kad „geroji praktika“ būtų dingusi.

Kadangi Lietuva D.Šakalienės bendraminčių ir nemąstančių žurnalistų jau skelbiama vaikiamušių kraštu, nacionalinė vaikų rinka darosi dar patrauklesnė. Sykiu tai klastinga ataka prieš šeimą, gal net klastingesnė nei brukama partnerystė ar genderizmas.

Prisipažinsiu, šiurpinantį pavadinimo klausimą man įkvėpė Oldus Haksli (Aldous Huxley) „Brawe New World“, kuriame visi kūdikiai suvisuomeninami, žodžiai „tėvas“ ir „motina“ jau ne tik pasenę, bet pasidarę viešai nevartotinais keiksmažodžiais. Mūsų vaikai šakalienių ir majauskų dėka taip pat jau suvisuomeninami. Niūri A.Haksli antiutopija tampa Lietuvos tikrove.

P.s.Šį savo tekstą skiriu šiandienos mitingo Nepriklausomybės aikštėje organizatoriams ir dalyviams.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Ukrainos balsas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

16 komentarų

 1. Oldus Haksli po galais:

  <>

  Ai ai, kaip teip galema, netranskribavot tų žodžių kabutėse. A kaip man, paprastam žmogui, daba juos parskaityt? Kaip tą „world“ pasakyt? Vorld? Vėld? Vrrrld? Aikit aikit.

  Ir beje, ne „brawe“, o „brave“.

 2. Diedas:

  Dar vienas “papkės” turėtojas atsirado.
  Aišku toje “papkėje” nei vieno atvejo, kad vaikas būtų kažkur išvežtas prieš tėvų valią ar “parduotas”
  Skystas straipsnelis skirtas palaikyt dar neaišku kokiu tikslu keliamai psichozei, nuo kurios po mitingo daug kas ataušo.
  Buvo daug klykavimo, bet absoliučiai nieko konkretaus.
  Mano galva triukšmas apie “atimtus”, “parduotus” vaikus skirtas kovai dėl Prezidento kėdės.(Garliavos istorija irgi buvo prieš rinkimus. Aplamai rinkimai toks dalykas, kad kol liaudis neįpsichinta, gali net nepavykt)
  Tuoj išlys “gelbėtojas” ginantis nuo agresyvių terorizuojančių tėvus vaikučių, pasisakantis už “tradicinį” auklėjimą botagu, o kažkas kitas, pasisakantis už vaikus mušti draudžiantį įstatymą bus šio skandalo įspirgintų bobelių nukaltas.

 3. Diedas:

  Dukra gyvena Norvegijoje, nedideliame 6000 gyventojų turinčiame miestelyje (tarp jų 60 lietuvių) kuriame daug jaunų šeimų, nėra nė vieno policininko, bet dirba viena felčerė ir yra vienas valdiškas ir 5 privatūs darželiai.
  Bent jau kartą į metus aplankau, savo akimis matau tą šalį, ir labai nesmagu, kad kažkokie politiniai padraikos dėl savo tikslų keikia niekuo dėtus norvegus.
  Turiu daug nuotraukų, galiu labai daug papasakot, galėčiau aprašyt, mano akimis žiūrint, daug pozityvių ir negatyvių dalykų, bet tam reikia laiko.
  Apibendrinsiu šiandieninį pokalbį su dukra apie Lietuvoje vykstančią psichozę.
  Jeigu Norvegijoje būtų “norvegiški” įstatymai apie kokius čia trydekliuoja visokiausi mitinguotojai ir žurnalistai, tai tenai iš kas antros šeimos būtų atimti vaikai ir būtų uždaryti visi darželiai įskaitant ir valdišką.

  • Aha:

   Tavo dukros miesteliui pasisekė. Barnaverneriniai (ar kaip jie ten tiksliai vadinasi) per daug užsiėmę, dar nespėjo iki jūsų ateiti. Kai pritruks prekių, su konvojum atlėks – kol kas mėgaukitės ramybe…

   • Diedas:

    Tikrai zinai?
    Tai nuvaryk i Norvegija ir perspek vietinius kas ju laukia.
    Jie nezino kad pas juos grobiami vaikai, tevas ir motina keiksmazodis, kad jie labai blogi zmones, kad aplink badas ir skurdas ir ,Norvegija pati baisiausia salis.
    Raudonieji agitatoriais su savo smeiztu ju dar nepasieke.

 4. Karolis:

  Žodžius “patriotas”, žadėta “Tautine mokykla”, … Globalistu pakalikai jau pavertė keiksmazodziu. Išties jiems beliko šventus žodžius:- Tėvas, Motina, seima, vyras, žmona, Tevyne, Tauta,… ir visa kita, kas dar liko sventa, pavesti keiksmažodžiais. Greitai ir putkino hibrines okupacijos nublanks prieš issigimeliu globalistu vykdoma hibridini Europos Tautų GENOCIDA.🤔😎

 5. Karolis:

  Tu ne Diedas, o velnių advokatas. Degsi pragare.
  ,

  • Pikc:

   Jis tiesiog ligonis, dėl psichikos ypatybių itin jautriai reaguojantis į pilnatį. Tipiškas fanatiško Anūko konservatnykų elektorato masės atstovas. 😉

   • Diedas:

    Piktcs, sugalvok ka nors nauja.
    Kiek tamsta pamenu, keleta metu tie patys komentarai is tu paciu tik vietomis sukeistu zodziu.
    Klausimas.
    Kaip giliai buvai paskavojys, kai Lietuvos kariuomene zygiavo? Ar labai baisu buvo?
    Armijos paradas tai ne vaikus musanciu lakudru mitingas.

    • Pikc:

     Jei nepasikeitė paciento diagnozė, nepasikeitė ir jos formuluotė. 😉
     O šiaip, “anais laikais” tokie” diedai” būtų idealūs “staliniečiai”: buki, fanatiški, pritvinkę pykčio ir pagiežos, kaip kokie “pernokę” inkštirai – ir visiškai neįgalūs mąstyti. Na, bet kadangi “anie” laikai praėjo, tai ir Anūko Konpartijos fanatikų darbui sueis. Gi iš tokių daug nereikia: svarbu, jog vietoj smegenų būtų du nervai nuo ausų iki gerklės, kad galėtų “retransliuoti”, kas “nuo bačkos” sakoma. Iš esmės – “matiūgalnykai” su pakartojimo funkciją. Taigi, jei broileris viauktelėjo “kremleus agentaj!”, “diedai-matiųgalnykai” dabar tą patį los iki kitos komandos. 😉

 6. Autoriui:

  Taip, taps!
  Ir paties minimi fiziniai kūnai, ir juos įvardijantys žodžiai.
  Nes tai jau atgyvenę žodžiai ir sampratos! Praeities šešėliai lai geruoju traukiasi iš po ratų pažangos garvežiui! Juk nuo pat pradžių buvo didvyriškai imtasi naikinti viską, kas į pažangą veržtis trukdė – pradėta, jei tamsta pameni, nuo išsigimusių, iškrypusių lietuviškų pasakų knygelių vaikams, nuo patarlių ir kt. folkloro, ir nuo tautiškų švenčių. Prieš 25 m. buvo aiškiai pasakyta, jog su tuo kraičiu nepavyks į ateitį prasmukti! Tai per tiek laiko dar neįsisąmoninote, vis dar spardotės? Vis dar nuodijate tautos smegenis kažkokiais tėčiais, mamomis, šeimomis?!
  Pvz. mūsų Nacionalinis jau seniai pasuko pažangos keliu, pradėjo pratinti tautą prie kitokio, pažengusios gyvosios kalbos žodyno. Ir filmus transliacijai parenka tokius, kad būtų ir pažangių manierų, ir moralės, ir atitinkamos kalbos apstu. Kad padėtų tautai kuo greičiau pereiti prie tikros kultūros. Štai ir šiandienos LRT „Tuzino” laida, Masalskis su Vaicekauskiene aukojosi dėl tamsuolių, vis dar nemokančių pažangios kalbos, kuri veiksmingai padės perimti ir teisingą mąstymą, ir vaikų auklėjimą. Šie tautos šviesuoliai žino, kokia kalba, koks žodynas veda tautą į Šviesą ir Tiesą. Mokykitės, klausykite:
  lrt.lt/mediateka/irasas/1013707181/tuzinas-2018-11-26-12-12
  Susigėskite, Autoriau, išmeskite puvėsiais dvokiančius žodžius iš antraštės!

 7. Vidas:

  Lietuvos gestapas isigalejo,ji reikia israuti su saknimis.Taip ir bus,zmones uz vaikus gerles perkas gestapininkams

 8. Žmogus:

  Padaryta nesugražinama žala šeimai, tėvams, aš matau, kaip net tose šeimose, kur nepasiekė vaikų teisių gestapo gniaužta, darosi nebeįmanoma susikalbėti su paaugliais, kurie irgi vaikai 10-14metų. Net iš normalių šeimų , tėvų atimtas autoritetas.Tai yra baisu. Vaikai tampa nebesaugūs. VAIKAI TAMPA NEBESAUGŪS. Jie gi mato ir girdi, kas čia dedas.Jiem nebesaugu Tėvynėj, namie.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: