Lietuvos žurnalistų sąjungai ir toliau vadovaus D. Radzevičius (nuotraukos) (5)

Naujai perrinktas LŽS pirmininkas D. Radzevičius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Naujai perrinktas LŽS pirmininkas D. Radzevičius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vilniaus Rotušėje įvyko XVII Lietuvos žurnalistų sąjungos suvažiavimas. Iš įvairių Lietuvos miestų skyrių į Rotušę susirinko 191 delegatas.

Suvažiavimo metu labiausiai nusipelniusiems šalies žurnalistams buvo įteikti medaliai  „Už nuopelnus žurnalistikai”. Vyko šios dienos žurnalistikai aktualios diskusijos – „Žurnalisto vaidmuo ir perspektyvos Lietuvos žiniasklaidos rinkoje“ ir „Nauji iššūkiai žurnalisto profesijai  ir žurnalistų organizacijoms“.

Delegatai patvirtino 2015–2018 metų LŽS veiklos ir finansines ataskaitas, finansinio audito išvadas. Vėliau žvilgsnis krypo į ateitį – buvo aptartos LŽS veiklos gairės 2019–2022 metams ir pirmininko rinkimai.

Pagal LŽS įstatus, ne vėliau kaip likus dviems savaitėms iki suvažiavimo turėjo būti pateiktos kandidatūros į LŽS pirmininkus. Kelių skyrių ir narių siūlymu šiam suvažiavimui kandidatu buvo iškeltas jau ilgą laiką sąjungai vadovaujantis Dainius Radzevičius.

Dauguma susirinkusių delegatų, išklausę kandidato pasisakymo, balsavo už jo veiklos pratęsimą dar vienai kadencijai. Dainius Radzevičius Lietuvos žurnalistų sąjungai vadovaus  penktą kadencijai iš eilės.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: