K. Stoškus: Mes ėmėme nekęsti medžio (video) (2)

D. Rastenienės nuotr.

D. Rastenienės nuotr.

Mes turime protingų žmonių. Dabar mes kalbame. Bet gal netrukus jau ir veiksime. Vilčių galbūt yra, nes ne mes, o tie jie dėl pelno parduotų ne tik miškus, bet ir tėvą su motina… tie jie išbazarina universitetus ir institutus, ir žmones, ir viską, kas mums brangu.

Ne mes, o tie jie nekenčia MEDŽIO.

Vakar, kovo 26 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko konferencija miškų gynimo klausimais „Išsaugokime Lietuvos miškus ateities kartoms: kaip nepasiklysti tarp reformų ir ūkinės veiklos“.Žmonės dalijasi filosofo dr. Krescencijaus Stoškaus pranešimo įrašu. Civilizuotas, kultūringas, teisingas kalbėjimas.

Kategorijos: Diskusijos, Saulės arkliukai, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Žemyna:

    Beje, mačiau ne vieną iš aukštai darytą LT „miškų” nuotrauką, kur palei kelius paliktas tik poplatis medžių „rėmas”, užstojantis vaizdą į miško kvartalų vidų, kur tik kelmai belikę!
    Neįsivaizduoju, kam jie priklauso. Ar tik ne tiems, kas draudžia uogautojams bei grybautojams lankytis jų valdose – kad nepamatytų, ko „nereikia”?

  2. Skalvis:

    Nusiraminkit! Juk į valdžią pastatėm Žaliuosius ! Kol jie valdžioje gyvuos – Lietuva žaliuos . Nebent…koją pakištų Valstiečiai! Jie nori rugį sėti, o miške juk nesėsi ! Tai nebent užvirtų kova tarp žaliųjų ir valstiečių. Tokią tik problemą, matau. Kas dar nori medį kirsti ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *