Pristatytas vaizdo įrašas, skirtas didinti atostogaujančių lietuvių budrumą (video) (1)

URM nuotr.

URM nuotr.

Gruodžio 19 dieną pristatytas vaizdo įrašas „BėkSlėpkisPranešk“, skirtas didinti užsienyje keliaujančių lietuvių budrumą, pateikiant konkrečius patarimus, kaip elgtis teroristinio akto/ginkluoto užpuolimo atveju. Vaizdo įrašas parengtas bendradarbiaujant Lietuvos užsienio reikalų ir vidaus reikalų ministerijoms ir Jungtinės Karalystės Vyriausybės Kovos su terorizmu policijai.

„Laimei, tokių užpuolimų vis dar pasitaiko retai. Tačiau pasirengti ir žinoti, kaip elgtis tokiu mažai tikėtinu atveju, yra svarbu. Pastaraisiais metais pasaulyje įvykę ginkluoti išpuoliai nusinešė nemažai gyvybių, nes žmonės paprasčiausiai nežino, kaip elgtis“, – sakė vidaus reikalų ministras  E. Misiūnas, pristatydamas naują vaizdo įrašą.

„Bėk. Slėpkis. Pranešk – tai labai aiškūs praktiniai patarimai, kurie gali praversti krizinėse situacijose. Prasideda žiemos atostogų sezonas, todėl siekiame, kad mūsų piliečiai – keliaujantys, atostogaujantys užsienyje – būtų saugūs,“ – pabrėžė Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento direktorius G. Kazakevičius.

Vaizdo įrašas „BėkSlėpkisPranešk“ bus platinamas socialiniuose tinkluose ir Užsienio reikalų ministerijos mobiliojoje programėlėje „Keliauk saugiai“, kurią jau yra įsidiegę daugiau nei 18 tūkstančių vartotojų. „Keliauk saugiai“ programėlėje pateikiamos kelionių rekomendacijos, aktuali konsulinė informacija ir Lietuvos diplomatinių atstovybių kontaktai. Visą programėlėje esančią informaciją galima pasiekti be interneto ryšio. Krizinių situacijų atvejais per programėlę siunčiami tiesioginiai pranešimai su ministerijos rekomendacijomis. 

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: