Lietuvos sveikuolių sąjunga: Kas paleido antį, kad vien tik draudimai? (tiesioginė transliacija) (0)

Spaudos konferencija Seime: kas paleido antį, kad vien tik draudimai? | sveikuoliai.lt nuotr.

Lietuvos sveikuolių sąjungos spaudos konferencija Seime: kas paleido antį, kad vien tik draudimai? | sveikuoliai.lt nuotr.

Gruodžio 13 d., 12.30 val., Seimo spaudos konferencijų salėje, vyks Sveikatos reikalų komiteto ir Lietuvos sveikuolių sąjungos spaudos konferencija – „Kas paleido antį, kad vien tik draudimai?“

2018 sausio 1 d., įsigalioja griežtos alkoholio kontrolės priemonės, kurios, žinovų teigimu, ženkliai prisidės prie alkoholio vartojimo mažinimo. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad blaivus ir sveikas gyvenimo būdas yra diegiamas ne tik draudimo bei kontrolės priemonėmis, bet ir švietimu bei pavyzdžio rodymų, blaivaus ir sveiko laisvalaikio bei švenčių, pramogų rengimu. Šioje srityje nevyriausybinės organizacijos darbuojasi jau daug metų ir jų rezultatyvus indėlis vis labiau matomas, nors finansavimas šiai sričiai ir nedidėja.

Spaudos konferencijos sumanytojai yra parengę ir vieną iššūkį Seimo nariams bei visiems Lietuvos gyventojams, jis ir bus pristatytas spaudos konferencijoje.

Spaudos konferencija Seime: kas paleido antį, kad vien tik draudimai? | sveikuoliai.lt nuotr.

Spaudos konferencija Seime: kas paleido antį, kad vien tik draudimai? | sveikuoliai.lt nuotr.

Konferencijoje dalyvaus: prof. Algimantas Kirkutis, Seimo Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio pirmininkas; Juozas Dapšauskas, Sveikatos bangos dešimtmečio iniciatorius ir „Už blaivią“ iniciatyvinės grupės koordinatorius, konferencijos moderatorius; Simonas Dailidė, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas; Sigita Kriaučiūnienė, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė; Jurga Vidugirienė. Whatansu programos vadovė; Viktorija Minčinskaja. „Ramybės meistrai“ („Masters of Calm“) šventės rengėja; Arūnas Katauskas, renginio „Jogos dienos“ vadovas. Ignas Bakėjus ir Alanas Dzeranovas, sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo „Mano Herojus“ („MyHero“) atstovai.

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją:

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti internetu ČIA (nuoroda veiks vykstant spaudos konferencijai):

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: