Nuo spalio mėnesio, mažuosius kviečia būrelis vaikams – „Etnokultūros studija“ (1)

Nuo spalio mėnesio mažuosius kviečia būrelis vaikams – „Etnokultūros studija“ | Vilniaus etninės kultūros centro nuotr.

Nuo spalio mėnesio mažuosius kviečia būrelis vaikams – „Etnokultūros studija“ | Vilniaus etninės kultūros centro nuotr.

Nuo spalio 3 d., Vilniaus etninės kultūros centras, kviečia 7-13 metų vaikus, lankyti papildomo švietimo užsiėmimus – „Etnokultūros studija“.

Būrelyje laukiami vaikai, norintys ne tik susipažinti su etnine kultūra, bet ir linksmai praleisti popietes su bendraamžiais. Užsiėmimo dalyviai turės galimybę išmokti senųjų lietuvių liaudies dainų, ratelių, žaidimų, pasidaryti nesudėtingų liaudies instrumentų (šiaudinių birbynių, skudučių, ūžlių, molinių švilpukų), iš arčiau susipažins su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, nagrinės Lietuvos etnografinius regionus, gamins tikro bičių vaško žvakes, nagrinės senovinius lietuviškus ženklus bei piešinius, susipažinę su kalendorinėmis šventėmis

gamins Kalėdų žaisliukus bei Užgavėnių kaukes, margins velykinius margučius, susipažins su lietuvių amatais, gilinsis į senovės lietuvių pasaulėžiūrą ir t.t.

Užsiėmimų metu, veiklas veda ne tik Vilniaus etninės kultūros centro darbuotojai, tačiau ir kviestiniai dėstytojai, dažnos išvykos į muziejus ar kitų centrų mokomuosius užsiėmimus.

Užsiėmimai vyks Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34), kiekvieną antradienį, 15 val. Užsiėmimo trukmė – 2 val.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Skalvis:

    „Etnokultūros studija“ – Tai etnokultūra yra kažkas ką reikia studijuoti, kaip kažką svetimą ir nepažįstamą , bet ta kultūra gyventi nereikia ? O gal tie užsiėmimai skirti svetimšaliams ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: