V. Uspaskichas grįžta į Darbo partiją (2)

Viktoras Uspaskichas | Alkas.lt nuotr.

Viktoras Uspaskichas | Alkas.lt nuotr.

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas pareiškė grįžtantis į partiją. Iš politikos pasitraukusio V.Uspaskicho prašymą dar turi apsvarstyti Darbo partijos Kėdainių skyriaus taryba.

Gavus 37 Darbo partijos Tarybos narių prašymą, vadovaujantis Darbo partijos Statutu, buvo prašyta organizuoti Darbo partijos Tarybos posėdį ir į jį diskusijai pakviesti Viktorą Uspaskichą.  Į Tarybos posėdį Širvintose atvyko tik 27 iš 92 Darbo partijos Tarybos narių.

Kadangi buvo sprendžiami tik Darbo partijai aktualūs klausimai, su partijos veikla nesusiję asmenys buvo išprašyti iš salės. Vienas iš jų buvęs Darbo partijos Seimo narys Valdas Skarbalius.

Nesusirinkus kvorumui, Taryba jokių sprendimų negalėjo priimti. Visgi, Darbo partijos pirmininkės Živilės Pinskuvienės iniciatyva diskusija įvyko. Po Darbo partijos pirmininkės pasisakymo, V. Uspaskichas pareiškė, kad grįžta į partiją ir teigė parašęs Kėdainių skyriui prašymą į ją įstoti.

V. Uspaskichas 2015 metų pabaigoje išstojo iš partijos, tačiau yra jos garbės pirmininkas.

Balandį Kaune su Darbo partijos nariais susitikęs V.Uspaskichas ragino bendražygius ryžtis pokyčiams partijoje ir keisti jos vadovybę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

2 komentarai

  1. Bartas:

    Garukai sėda į vietas, keliama uždanga – vaidinimas prasideda. Cirkas išvažiavo , o juokdarius ( klounus) pamiršo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: