„Verslo balsas“: Ar verta mūsų verslui keltis į užsienį? (video) (2)

Remigijus Žemaitaitis | Alkas.lt nuotr.

Remigijus Žemaitaitis | Alkas.lt nuotr.

Mažai kas abejoja, kad po 2020-jų metų Lietuvos laukia sunkus metas. Europos Sąjungos parama sumažės. Verslui bus sunkiau plėtotis. Jei nesumažės biurokratizmo, gali prasidėti didesnė verslo migracija į kitas šalis.

Ar toks scenarijus realus? Ar jam ruošiasi Lietuvos politikai? Ar politikams vis dėlto svarbiau rinkimai nei reformos? Apie tai „Verslo balse“ diskutuoja partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis bei „Metro sąjūdžio“ vadovas Juozas Zykus.

Kategorijos: Alko radijas, Politika ir ekonomika, Verslo balsas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

  1. Manau kuo labiau bijosime krizės, tuo didesnė ji ir ateis. ES paramos sumažėjimas pasijaus be jokios abejonės, bet gal labiau naujai kuriemiems verslams. Stambiems, įsitvirtinusiems verslininkams tai neturėtų sukelti didelių sunkumų. Plėstis į užsienio rinkas žinoma galima, tiesiog reikia labai gerai įvertinti riziką

  2. Tvankstas:

    Apie verslo konsultantą.
    Gano piemuo kalnuose avis, žiūri iš apačios lekia link jo mersas, dulkės kyla neišpasakytai, po kelių minučių sustoja greta piemens ir avių kaimenės, dulkės nespėja nusėsti, kaip iššoka jaunas vyras su brangiu kostiumu ir sako piemeniui : esu verslo konsultantas, piemuo nesupranta, ką tai reiškia, na, pradeda jam aiškinti : aš turiu ryšius, aš žinau kaip parduoti brangiau tavo avis, mėsą ir vilnas, tada piemuo : nelabai suprantu, kam to reikia, jei ir taip metų metais viskas vyksta, užsigauna konsultantas ir sako : nori, pasakysiu, kiek avių turi, tada duosi man vieną avį, piemuo : nagi, nagi, duosiu vieną Nubėga į mersą, atsineša laptopą, pajungia GPS, už minutės sako : turi 897 avis. Piemuo nustebęs : teisingai. Konsultantas : tai viena avis mano. Piemuo :gerai. Nubėga prie merso, atidaro bagažinę, griebia artimiausią avį įsikelia ir uždaro. Visas švytėdamas ir tiesia ranką : tai tęsiame mūsų bendradarbiavimą ? Piemuo : gal ir tęsiame, bet būkite geras, pirmiausia atiduokite mano šunį iš bagažinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: